Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 18:13, jackass napisał:

Czy Radeon x1300ICQ 256MB to odpowiednik podanego GefoRce''a? A Athlon 64bit 3000+ ??


Radeon jest słabszy niż GF 6600 a Athlon porównywalny do P 2,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura. Edycje Kolekcjonerskie Medievala II i NwN II były niemal takie same a kosztowały prawie 40 złotych mniej. Dla rodaków, fanów, ludzi którzy was wspierali możecie zrobić zaledwie tyle ??? Co za żanada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:20, Arclight napisał:

Np. taka koszulka - pojawiło się wyliczenie 15 zł. Za 15
zł to masz chińską, z której kolor spierze się po dwóch - trzech praniach. Wątpię, żeby wiedźmińska
była równie badziewna.


A jakie są od CDP? Np. ze Stalkera? Ja w nich nie chodze, mają dla mnie wartość czysto kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:18, bakubartek napisał:

czas dorzucić swoje 5 groszy ;)

to są egzemplarze kolekcjonersskie 2999sztuk i nie płacicie 199zł za dodatki tylko za to że
macie , będziecie jednymi z 2999 osób w polsce które ma ek wiedzmina jeśli chodzi o mnei to
cena jeszcze zła nie jest jak na ek ale dla mnie najważniejsza jest i tak gra wiec czekam na
plytke z gra ;)


Tylko, że przy tej cenie nie będę jedną z 2999 osób posiadających EK, tylko powiedzmy jedną z 999, bo zwyczajnie za tą cenę aż tyle ludzi jej nie kupi (więc teoretycznie nawet lepiej, bardziej unikatowa) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:20, Arclight napisał:

Wątpię, żeby wiedźmińska
była równie badziewna.

Ej, koszulki bigstara, czy innych markowych firm kosztują obecnie 20-25 zł, więc bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wiecie dlaczego nie można płacić WPLN? Bo to bez sensu wprowadzać taką opcję skoro z ceny detalicznej nic by nie zostało, bo każdy by sobie zbijał cnę WPLN do tych 170zł dajmy na to. Jak wiemy Empiki i i inne sklepy dostały po jednym egzemplarzu EK, a większość jest na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:21, YahooPL napisał:

Co za bzdura. Edycje Kolekcjonerskie Medievala II i NwN II były niemal takie same a kosztowały
prawie 40 złotych mniej.


o wcale nie... nwn2 mam i jest biedniejszy (bestiariusz, mapa(niby byula, ale jakas taka nie mapowata),mozliwosc qyboru rozmiaru t-shirta) a zapewne ten brak wpln to jakas pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:21, YahooPL napisał:

Co za bzdura. Edycje Kolekcjonerskie Medievala II i NwN II były niemal takie same a kosztowały
prawie 40 złotych mniej. Dla rodaków, fanów, ludzi którzy was wspierali możecie zrobić zaledwie
tyle ??? Co za żanada...


DOKŁADNIE! Właśnie o to chodzi. CDP to zrobiło, bo MedievalII nie miał tyle fanów. Wiedźmin ma i CDP w sposób dosadny to pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:23, Darkstar181 napisał:

> Wątpię, żeby wiedźmińska
> była równie badziewna.
Ej, koszulki bigstara, czy innych markowych firm kosztują obecnie 20-25 zł, więc bez przesady
:)


HA! Ja nawet w takim jednym sklepie widzialem po 3 zl:) troszke uzyta ale co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest ta ze Stalkera, bo jej nie mam. Więc koszulek dodawanych do gier przez CDP nie mogę ocenić. Zresztą koszulki są po to, żeby w nich chodzić - jeśli są dobrej jakości, to się nie rozlecą szybko. A jeśli złej...
Zakładam jednak, że CDP na elementach dodatkowych nie oszczędzało, ale czy tak było na prawdę, okaże się we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie żadna niespodzianka. Prawdę mówiąc tego się spodziewałem zarówno jeśli chodzi o wymagania sprzętowe, jak i o cenę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:22, Be-Yacz napisał:

A jakie są od CDP? Np. ze Stalkera? Ja w nich nie chodze, mają dla mnie wartość czysto kolekcjonerską.


Chociażby z EK NWN 2 (jakiś uzależniony jestem, czy co? :)) - bardzo dobra bawełna, chodzę w niej bardzo często. A to, że nie chcesz w niej chodzić, to już Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:19, bartul666 napisał:

Wymagania spszentowe są nawet takie sobie jeżeli to prawda że są to wymagania do średnih detali.
Ale jeśli hodzi o cene EK to nieźle pojehali bo te dwie stuwki to jednak trohe dużo zwłaszcza
że niemożna wykożystać wPLN. Dobże że pszynajmniej pszesyłke moźna nimi zapłacić.
PS. Mam takom cihom nadzeje że cena EK to jakiś ze strony CDP głupjutki żarcik.


To lepiej nie kupuj EK tylko wersję podstawową, a zaoszczędzone pieniądze wydaj na słownik ortograficzny :/ Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie koszulki z CDP i mimo kilku (blisko 10) prań nadal są dobre, nie rozłażą się i nie wyciągają. W tym aspekcie wszytko gra i nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:27, SzaacH napisał:

> Mogliby podać minimalne, a nie średnie :P.

No nie możemy dać minimalnych :)
Tak jak jest w newsie optymalizacja gry trwa ... wiec dajemy informacje o wymaganiach "środka"
:)


Szaach gdzie jesteś? Komputer ci się zawiesił? Może byś udzielił użytkownikom gram.pl jakiejś odp. na temat wykorzystania wpln przy zamawianiu EK. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, na szczęście Wiedźmin ruszy na moim kawałku złomu. Cena też ujdzie :).

A teraz kilka pytań do CDP:

1. Czy opakowanie w edycji kolekcjonerskiej, które zostało wymienione z digipacka będzie się jakoś różniło od standardowego przemawiając za tym, że to faktycznie EK?
2. Czy wymienicie pudełko na całość zestawu EK, czy to na ostatniej wizualizacji jest już ostateczne?
3. Kiedy dacie nową wizualizację EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:21, El Pingwinho napisał:

I dobrze, dużo rezygnuje z EK = większe szanse dla mnie ;P


Przepraszam, szansa na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kolekcjonerka Wiedzmina stojaca na poziomie tej z WOWa (trust me) za 199zl to potworna drozyzna nie do przelkniecia, to jak mozna nazwac LOTRO w zwyklej tekturce ze standardowa instrukcja za 179zl? Gra dla szejkow z Bahrajnu? :D

Moim zdaniem w Polsce nie bylo jeszcze EK majacej taki wysoki stosunek jakosci do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować