Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 18:25, edeń napisał:

Chociażby z EK NWN 2 (jakiś uzależniony jestem, czy co? :)) - bardzo dobra bawełna, chodzę
w niej bardzo często. A to, że nie chcesz w niej chodzić, to już Twój problem.

Gdzie ten problem? Chodze w lepszych. To ty masz problem, że w swojej chodzisz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję normalną. Jak już będzie demo. A 200... Jak ktoś ma ochotę, ja wolę tyle dać za GTA IV, które zdaje się wychodzi mniej więcej w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3000 sztuk za duzo! za duzo ! wow bc bylo 400 i to cos tak samo powinno byc z wiedzminem
PS NIE BOJCIE SIE ze nie zdazycie bo tka smao bylo z gothiciem juz ludzie dawali za niego 350 zl a potem cdp zostalo i sprzedawal i schodzilo z miesiac 150 sztuk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniam wymagania, ale to zawsze zaniżone jest:PP i pewnie się będzie zacinało strasznie:] DEMKO by się zdało :P takie coby sprawdzić jak chodzi xD tylko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

No to jeszcze trochę poczekasz z zakupem, bo gdzieś na forum pisało, że dema nie będzie, bo CDP Red chce się skupić na dopieszczeniu pełnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cene EK mnie trochę poraziła. 200 zł to no mówiąć łagodnie dużo. Jeszcze zbytnio o tej grze nic nie wiem. Chyba jednak zdecyduje się na podstawke (a tak się napaliłem na ta grę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:27, Arclight napisał:

Zależy gdzie, ostatnio widziałem w Lublinie "promocję" - koszulka Big Star za 50 zł...

Fajna promocja:)
Odwiedź czasami Kielce, tutaj nie ma takiej drożyzny.
A tak w ogóle to nie sądzę by koszulka wiedźmina była warta więcej niż 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. taka koszulka - pojawiło się wyliczenie 15 zł. Za 15

Dnia 26.06.2007 o 18:20, Arclight napisał:

zł to masz chińską, z której kolor spierze się po dwóch - trzech praniach. Wątpię, żeby wiedźmińska
była równie badziewna.

15 zł to w deatalu kosztuje dobra koszulka fruit of the loom która nie spierze się po 20 praniach, bezpośrednio od producenta raczej nie kosztuje więcej niż 5-7 zł. jednostkowy nadruk sitodrukiem (a nie kilkutysięczny nakład) z własnego projektu to koszt ok.10 zł
popatrzmy jaka mniej więcej jest cena dodatków: koszulka 20 zł + artbook 25 zł + bestiariusz 20 zł + brelok 5 zł + karcianka 15 zł czyli razem 85 zł. doliczając cenę gry ze standardowymi dodatkami (80 zł) wychodzi nam jakieś 165 zł. jednym słowem CDP każe nam dopłacić 35 zł kartonik i pieczątkę z numerkiem :P
ciekaw jestem ilu małolatów dostanie opier od rodziców, jak usłyszą że mały żąda 200 zł na grę, a na świadectwie przecież same tróje były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-roos- przede wszystkim mamy pytanie.... czemu nie można wykożystać wPLN w EK a transport jest za wPLN a nie darmowy jak to dej pory za takie produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ILE?!?!?!
No przepraszam panowie z CDP zapewniali iż cena nie będzie większa niż większość EK CDP :/
200zł? Spodziewałem się 170...
No wiem, że wydanie bogate itp. itd.ale po co te zapewnienia?
Chmm...i co tu zrobić? Zapewne EK zamówię, ale czy nie zrezygnuję to nie wiem - wszystko zależy od tego ile mi forsy zostanie z wakacji ^^
Co do wymagań mam mam GF 7600 gt, a na średnie wystarczy 6600 więc pójdziem i na wysokich, ale raczej nie na najwyższych :P
Chmm...ciągle się zastanawiam - EP czy EK? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:28, roos- napisał:

Jezeli kolekcjonerka Wiedzmina stojaca na poziomie tej z WOWa (trust me) za 199zl to potworna
drozyzna nie do przelkniecia, to jak mozna nazwac LOTRO w zwyklej tekturce ze standardowa instrukcja
za 179zl? Gra dla szejkow z Bahrajnu? :D

Moim zdaniem w Polsce nie bylo jeszcze EK majacej taki wysoki stosunek jakosci do ceny.


Jak można porównywać te 2 produkcje? LOTRO to mmorpg, cena jest ustalona odgórnie, wszędzie podobna. To samo z WoWem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie nie obchodzą małolaty, które dostaną opier od rodziców. Ja kupuję za własnoręcznie zarobione pieniądze, sesję zdałem w terminie, a więc czuję się usprawiedliwiony w wyborze edycji ;-)
A 35 zł za kartonik i karteczkę z numerkiem to może i dużo, ale od czasu do czasu można tak zaszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:28, R4v napisał:

Kupuję normalną. Jak już będzie demo. A 200... Jak ktoś ma ochotę, ja wolę tyle dać za GTA
IV, które zdaje się wychodzi mniej więcej w tym samym czasie.

GTA wychodzi ale na konsole nowej generacji ....na PC poczekasz jeszcze rok jak to zawsze z GTA bylo (poczawszy od III czesci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to właśnie zabiliście mnie:(.... 200 na grę?!?.... moi starsi zamorduja mnie jak sie dowiedzą:(... i skąd ja wezmę tyle kasy??... urodzę??!:(... ech...
PROSZĘ OBNIŻCIE CENĘ O TE wPln-y.... PROSZĘ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować