Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Cena EK jest wysoka lecz odzwierciedla Zawartość :) Ja niestety przeżucam sie na konsole gdyż mam dość upgradu kompa lecz dla samego wiedzmina zastanawiałem sie dla odejścia od konsoli :).CDP korzysta z tego że wielu z nas jest wręcz FANATYKAMI wiedzmina i kupią EK za każdą cene xP. Wymagania nie wygórowne lecz ja z moją Rivia TNT to sobie poszaleje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:08, Kafar napisał:

No nie przesadzaj człowieku.. widziałeś kiedyś Bestiariusz z DND?:) te w EK są zawsze kilku-nasto
stronne i artbook też :)

Bestiariusze od edycji 2 wszystkie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:06, roos- napisał:

Kolekcjonerka jest najwyzszej jakosci, a jakosc kosztuje.
Zdradze jeszcze, ze to nie na EK zarabia wydawca - ona ma raczej promowac tytul. Ale zwykle
staramy sie na nich nie tracic, bo by nas z pracy wyrzucono.


Czekam na odp. wypowiadaj się wybiórczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o WPLN moge tylko odpowiedziec: nie mam pojecia. Nie slyszalem nic na ten temat nawet przypadkiem w przejsciu do kuchni. Moge sie tylko domyslac, ze inaczej moglby byc problem z zejsciem ponizej 200zl. Ja nei zartuje - to jest poligrafia, opakowanie i cala reszta NAJWYZSZEJ jakosci.

Szachu ma daleko z pracy do domu, dodatkowo im blizej wrzesnia tym bardziej jest rozrywany w firmie, ale mysle ze dzisiaj jeszcze sie tu odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:06, syriusz.b napisał:

ta jasne... Jak byś my tak liczyli to EK Heroes V by kosztowało 180, a Medieval II EK z 200
zł... Zawyżasz koszty i to jak... Koszulka z nadrukiem 30 zł już dobrej jakości, artbook to
koszt papieru, zrobienia w książkę i wydruku - max. 50 zł i już nam się zwalnia 50 zł? Medalion
też takiej super, extra jakości nie będzie żeby aż tyle kosztował... Dlatego uważam, że 179
to max dla tego EK


200 zyla za EK Wiedzmina?? Lekka przesada (żeby tylko lekka to jeszcze w miarę dobrze by było) Ja też więcej niz 180 zł bym nie dał, raz ze to nie jest kontynuacja jakiejs kultowej serii, powiem nawet ze 160 zł, ale ze bardzo wyczekiwany tytuł to 180 ewentualnie mogło by być, przecież cena zwykłej premierówki nie jak ma się do tej EK, te dodatki tyle by kosztowały?? Zgadzam sie z syriuszem ze spokojnie 20-30zł powinna być tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mój PC spełnia wymagania chyba w połowie... Jeśli będzie demko i chociaż w minimalnych będę mógł pograć, to zainwestuję w Wiedźmina, ale jeśli nie... to chyba adieu - tylko z szacunku do projektu i uwielbienia do wykreowanego przez Sapkowskiego świata nie kupię gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań i ceny edycji podstawowej się nie myliłem, ale trochę przesadzili z EK. Jak dla mnie jest o 50 zł za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:13, sekundo napisał:

> no dobra teraz już na spokojnie to przemyślałem i...jednak wybieram EP
BRAWO tak trzymaj Bracie:)... ja tysz biorę EP:D... bo tak czy tak to jednak Wiedźmin:)
to co że biedny ale jednak wiedzmin:)


i ja się do was przyłączę :] a za te 79.99 :p wcale nie taki biedny bo w EP też tych bajerko sporo jest.
pożyjemy to pogramy i zobaczymy czy sie opłacało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:15, roos- napisał:

Na pytanie o WPLN moge tylko odpowiedziec: nie mam pojecia. Nie slyszalem nic na ten temat
nawet przypadkiem w przejsciu do kuchni. Moge sie tylko domyslac, ze inaczej moglby byc problem
z zejsciem ponizej 200zl. Ja nei zartuje - to jest poligrafia, opakowanie i cala reszta NAJWYZSZEJ
jakosci.

Szachu ma daleko z pracy do domu, dodatkowo im blizej wrzesnia tym bardziej jest rozrywany
w firmie, ale mysle ze dzisiaj jeszcze sie tu odezwie.

Dziękuje za odpowiedź. Co do tego, że taniej się nie dało, to nie wierze z wcześniej przytoczonego przykładu Medivala. Zawartość bardzo podobna, a cena dużo niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD"
Czy używając słowa odpowiednik chodzi im o odpowiednik w szybkości proca czy też w wydajności bo taki Pentium 4 2,8 ghz to mniej więcej Athlon 2400 - 2800+. Jeśli nie to dziękuje bardzo, nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zarobicie, oj zarobicie na tej EK :)

No i jecze pytanko: może jeszcze coś dorzucicie do tej Ek ? Jakiś podpis twórców, level designerów, Sapka ? No, dobra to prawie niemożliwe, poza tym ciekawe czy Sapkowi chciałoby się podpisywać 2999 egzemplarzy gry + kaieś autografy dla ludzi z CDP Red itp
No ale może jeszcze cośekstra ? NIe coś dużego, małego raczej, moze długopis z logiem, ew. smycz, lub bo ja iwem cośjeszcze ? Wtedy było by w sam raz uczciwie jakoś :]
Więć prosimmmmyy ! Coś extra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy jak zamowie EK to bede musial odrazu potwierdzic czy kilka dni przed wyslaniem?I czy bedzie mozna zrezygnowac z powodu klopotow,,finansowych ,,ze sie wyraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam i biorę podstawkę, cena EK utwierdziła mnie w tym przekonaniu. 200 zł to jednak sporo, choć dodatków też jest dużo. Rozumiem że koszty przesyłki edycji zwykłej nie będzie można pokryć wirtualnymi ? Jesli nie to wyjdzie około 95 zł - ogólnie jest dobrze, wymagania też nie są wysokie - powinno ruszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dodatki trzeba płacic , za te z EK tak góra 100zł(to żeby dzieci niemyślały że porównuję produkty z tej EK z ich odpowiednikami w sklepach, bo to każdy głupi wie że takiej jakości to one napewno niebędą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciachu ciachu/

Dnia 26.06.2007 o 19:13, Dinkuned napisał:

:).CDP korzysta z tego że wielu z nas jest wręcz FANATYKAMI wiedzmina i kupią EK za każdą cene


Exactly ;)

A co do wymagań to ludzie - jeżeli gra ma stawać w szranki z produkcjami typu Gothic 3, Oblivion musi prezentować jakiś poziom graficzny. Zwróć uwagę że The Witcher celował w rynek zachodni z mega-wypasionymi-kompami gdzie często grafa gra większą rolę niż grywalność. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować