Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Ciągle się zastanawiam którą edycję wybrać. EK kusi ale cenę swoją ma :) Szkoda, ze nie można obniżyć ceny przez WP. Raczej wybiorę podstawową edycję, która bądź co bądź też ma w sobie dużo oprócz gry. :) Patrząc na wymagania do średnich ustawień - spełniam je, więc bardzo się cieszę. Tylko jedno pytanie...czy można zamawiając Edycję Podstawową opłacić przesyłkę wirtualnymi pieniędzmi? Byłoby świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne pytanie: czy gra będzie wymagała procka z instrukcjami SSE2? Krótko mówiąc czy będzie hulać na Athlonach XP czy mam się przesiadać na coś nowszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:17, Geglash napisał:

Tak jak myślałem - za mało RAMu, reszta na styk. Ale niedługo upgrade - kto wie, może dam szansę
Wiedźminowi.


Trzeba przyznać , że CDP musiało mocno wyśrubować starą Aurorę , skoro ma teraz takie wymagania.Z jednej strony to bardzo dobrze świadczy o grafice , skoro jest w miarę wymagająca.No i procek 2,8GHZ na średnie , to całkiem wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:27, Verbatim napisał:

Ja tam mam alfa kartę od nvidii 9xxx. Więć nawet Crysis 2 mi chodzi


taaaa???? czyżbyś była jakimś testerem czy po prostu nie miałeś co robić i to napisałeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:27, KrzychW napisał:

Trzeba przyznać , że CDP musiało mocno wyśrubować starą Aurorę , skoro ma teraz takie wymagania.Z
jednej strony to bardzo dobrze świadczy o grafice , skoro jest w miarę wymagająca.No i procek
2,8GHZ na średnie , to całkiem wysoko.


Ktoś z niebieskich (albo czerwonych: CDP-Red) pisał wczoraj, że w Aurorze zmieniono 80% kodu, więc to bardziej przypomina już nowy silnik niż to co było poprzednio. Stąd takie wymagania po upgradzie do obecnych standardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kudlaty23 napisal :pemtium 42,8 Ghz przeciez pentiumy maja co najwyzej ze 3 do 4 Ghz na rdzen a nie 42 to pewnie jakas pomylka

ODP> Sam jeses pomylka czytac sie naucz , tam pisze Pentium 4 2,8 GHZ a nie 42,8 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:28, myszkiness napisał:

Moje parametry kompa na szczęście wystarczą :)


Tak sie troszke zastanawiam, czy CDP bedzie bralo pod uwage wiek zamawiajacych gre... w koncu jakby nie bylo ma ona ograniczenia.

P.S. Jasny gwint, gorzej z ta godzina to trafic nie mogliscie, ja o 15 zaczynam prace, wiec o 14:30 musze dom opuscic i jak tu teraz to rozwiazac?? Do pracy sie spoznic?? Motyla noga, kurza stopa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:25, BuuBuu napisał:

Wydaje mi się że na Core 2 Duo E6300 1,86 pujdzie. A jak wy sądzicie??


Nie, nie ma szans. Core 2 Duo to taki słaby procesor... Ech, ludziska litości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:31, Klimos napisał:

więc to bardziej przypomina już nowy silnik niż to co było poprzednio. Stąd takie wymagania
po upgradzie do obecnych standardów.


I bardzo dobrze.Raczej nie chciałbym , aby Wiedźmin wyglądał jak Neverwinter Nights.Na taka grafikę czas się skończył jakiś czas temu , chociaż w trakcie gry wcale nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do cen, to sie tylko troszke zdziwilem przy EK, ze az 200 zł, myslalem, ze z wykorzystanie wPLN wyjdzie ot 160 zł... ;] Co do wymagan - mam juz dosc starego kompa, to sie nie dziwie, ze uciagnie moze Wiedzmina na minimalnych i przy najnizszej rozdzielczosci. xD Pewnie poczekam na gra jak zrobie upgrade i kupuie ja juz w jakiejs tanszej edycji. :D Bo znowuz nie wyczekuje jakos niewiadomo jak tej gry, ale zagrac to bym zagral. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:37, Therror napisał:

Jutro od 14 czatuje :D Muszę dorwać numer od 1 do 9.


Na pewno Ci sie uda... zwlaszcza, ze szalency juz od dwoch tygodni siedza non-stop ;-)


:-D

Ja to mam nadzieje, ze mozna wiecej niz jedna kupic, bo moze mnie nie bedzie i by mi kolega kupil na swoje konto... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować