Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 21:25, BuuBuu napisał:

Wydaje mi się że na Core 2 Duo E6300 1,86 pujdzie. A jak wy sądzicie??


Niestety muszę cię rozczarować, nie masz szans na uruchomienie tej gry. Polecam za to pasjansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz sobie uzmysłowiłem jedną rzecz (nie wiem czy było). Niby bonusem na EK jest przesyłka za WPLN. Ale przecież zakup powyżej 150zł zawsze można było kupić z wysyłką za WPLN''y :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jeszcze obniżą cenę, jak to zrobili w przypadku innego EK, bo jednak 199 [z obniżką do 179?] to dużo, można ew. zwiększyć pulę wydawanych w EK''u wPLNów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 200zł to mnie jeszcze po rękach powinni całować :P Za dużo, kupię zwykłą edycję w Media lub w Saturnie za 79zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, czyli dobrze wczoraj wydedukowałem cenę wersji standard, szkoda że z EK pomyliłem się o 20zł, ale jest wPLN na przesyłkę, więc nie martwię się, byle tylko jutro o 15 serwis gram.pl wytrzymał natężenie ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:25, BuuBuu napisał:

Wydaje mi się że na Core 2 Duo E6300 1,86 pujdzie. A jak wy sądzicie??

Nie wiem czy się zkapiłeś z wypowiedzi innych, ale powinno pójść, bo przecierz 1.86 to taktowanie jednego rdzenia, a Core 2 Duo ma ich dwa :)
Ja sie martwie bo jakieś 500 zł muszę wsadzić w kompa żeby wiedźmak ruszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:30, BuuBuu napisał:

> Ja tam mam alfa kartę od nvidii 9xxx. Więć nawet Crysis 2 mi chodzi

taaaa???? czyżbyś była jakimś testerem czy po prostu nie miałeś co robić i to napisałeś???


Dokałdnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Wydaje mi się że na Core 2 Duo E6300 1,86 pujdzie. A jak wy sądzicie??[/quote]

Nie ma szans na Wiedźmina, ale myślę że Saper będzie się tylko lekko zacinał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w następnym życiu ;)
A tak na poważnie - wymagania całkiem sympatyczne, ale czego się można było spodziewać.

Kiedy Wiedzmin wyjdzie w ekstra klasyce ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:55, Kris_bla napisał:

A tak mnie wlasnie naszlo... ze kazdemu pojdzie Wiedzmin... bo przeciez jak nie gra na PC,
to przynajmniej w karty pogra ;-D


Heh, będziesz wydawał 100 zł aby pograć w karty, na których jest wizerunek Wiedźmina? xD

Dnia 26.06.2007 o 21:55, Kris_bla napisał:

Kiedy Wiedzmin wyjdzie w ekstra klasyce ;))))


LOL! :rotfl: Poprawiłeś mi humor tym postem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


kawalek czasu temu (ale w tej galaktyce) znajomy opowiedzial mi taka krotka historie:

w pewnym kraju A, zyl sobie Y, wielbiciel sztuki. co tydzien jezdzil do kraju B do wielkiej galerii sztuki w poszukiwaniu unikatow, za kazda podroz placil 1000 sztuk perel. Srednio trafial z zakupem raz na kwartal i wydawal 2000 sztuk perel. po kazdej takiej trafionej podrozy dziwil sie ze to taka okazja, za cos czego najblizszy sasiad miec nie bedzie, tylko polowa podrozy w miesiacu. w kolejnym kwartale okazalo sie jednak ze musial wydac na kolejny unikat juz 2002 perelki i zapytal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować