Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 22:10, RedSqll napisał:

Czyli jak ja mam 1gb ram i GeForce Fx5500 to moge sobie pomarzyc??:>


Może na minimalnych pójdzie :), zapewne będzie się ścinać na minimalnych detalach i będziesz mógł pograć sobie tak jak ja w Gothic 3 ;/, o tym to wolę nie mówić xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Przeczytałem ten wątek (strony 1-15 dokładnie, resztę już pobieżnie). Wnioski:
1) Be-Yacz- pobił wszystkich pod względem narzekania i ilości postów (spamowania) awansując z wywrotowca na obywatela.
2) EK troszkę za drogo jak dla mnie wychodzi - mam dylemat czy nie wybrać tańszej o 120 zł i tak bogatej wersji podstawowej. Chyba takim fanem Wiedźmina nie jestem by brać EK. Poza tym Bóg wie czego się po tej grze spodziewać - czy jest dobra i grywalna ? Przy takim Gothic3 wiedziałem co mnie czeka i w jakim sosie będzie gra a Wiedźmin ani Sapek jakoś mnie nie jara aż tak by bulić 120 zł za dodatkowe gadżety.
3) Cena EK jest OK (w końcu to EK) - przynajmniej dzieciakom nie będzie tak łatwo namówić rodziców na kasę i może EK wylądują u prawdziwych fanów a nie u małoletnich szpanerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

199zł za EK i to bez możliwości użycia wPLN? Drogo i to bardzo, jeszcze jakby był DigiPak-Style to bym wziął, ale badziewiaste DVD-Box''y? Nie możecie zrobić 2 edycji, albo chociaż dać dwa opakowania w EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:14, Tuddrussel napisał:

w pewnym kraju A, zyl sobie Y, wielbiciel sztuki. co tydzien jezdzil do kraju B do wielkiej
galerii sztuki w poszukiwaniu unikatow, za kazda podroz placil 1000 sztuk perel. Srednio trafial
z zakupem raz na kwartal i wydawal 2000 sztuk perel. po kazdej takiej trafionej podrozy dziwil
sie ze to taka okazja, za cos czego najblizszy sasiad miec nie bedzie, tylko polowa podrozy
w miesiacu. w kolejnym kwartale okazalo sie jednak ze musial wydac na kolejny unikat juz 2002
perelki i zapytal...


ke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do narzekających na wymagania:
Neverwinter Nights 2 ma niewiele niższe MINIMALNE wymagania, a tutaj macie podany sprzęt do grania na ŚREDNICH detalach, więc minimalne są jeszcze mniejsze, a pewnie zostaną jeszcze obniżone jak skończą optymalizować kod Wiedźmina.
Do premiery jest jeszcze sporo czasu, nie ma sensu martwić się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:18, Be-Yacz napisał:

ke?


Jak nie zrozumiałeś tej jakże fascynującej przypowieści [xD], to lepiej się nie przyznawaj i cichaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2,8 Ghz?!? Co to za bełkot? To co, mnie na Athlonie X2 Dual 3800 niby nie pójdzie bo mam "tylko" 2X 2.0 ?Supreme Commander ma napisane na pudełku w zalecanych procesor 3ghz a naparza mi jak złoto na max detalach, podobnie Oblivion? Ludzie nie dajcie się zwariować. 1,86 Core Duo mu starczy nie tylko na Sapera i Pasjansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 22:14, Tuddrussel napisał:

perelki i zapytal...

Dobra, dobra... chcesz powiedzieć że 20zł w tą, czy w tamtą stronę nie robi różnicy? (20zł, bo EK zwykle kosztowało 179zł) Cóż, granica psychiczna została przekroczona. Dwie stówy za grę z dodatkami... owszem, z dodatkami,ale świadomość że płacę za grę dwie stówy po prostu powala człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:23, haryjesion napisał:

2,8 Ghz?!? Co to za bełkot? To co, mnie na Athlonie X2 Dual 3800 niby nie pójdzie bo mam "tylko"
2X 2.0 ?Supreme Commander ma napisane na pudełku w zalecanych procesor 3ghz a naparza mi jak
złoto na max detalach, podobnie Oblivion? Ludzie nie dajcie się zwariować. 1,86 Core Duo mu
starczy nie tylko na Sapera i Pasjansa.


A pojęcie ironia i sarkazm kolega zna? Nie? To za słownik i szybko nadrabiaj zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:18, Be-Yacz napisał:

ke?

Chodzi o to, że jak większość EK jest po 160-180zł to wszyscy biorą i są zadowoleni, a jak EK Wiedźmina, o dużo (podobno...) wyższej jakości wychodzi o te 20zł drożej, to od razu wszyscy z taczkami i widłami czekają...

...co nie zmienia faktu, że za możliwość użycia wPLN bym się nie obraził ^^''
A czy to nie jest przypadkiem tak, że próbujecie w ten sposób zaostrzyć apetyt, a jutro i tak będzie można z wPLN''ami zamówić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:23, haryjesion napisał:

2,8 Ghz?!? Co to za bełkot? To co, mnie na Athlonie X2 Dual 3800 niby nie pójdzie bo mam "tylko"
2X 2.0 ?Supreme Commander ma napisane na pudełku w zalecanych procesor 3ghz a naparza mi jak
złoto na max detalach, podobnie Oblivion? Ludzie nie dajcie się zwariować. 1,86 Core Duo mu
starczy nie tylko na Sapera i Pasjansa.



A pojęcia takie jak ironia i sarkazm kolega zna? Nie? To polecam słownik i szybkie dokształcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale Wy narzekacie na te wymagania...

grafika, która daje średnie detale czyli GF 6600 kosztuje raptem nieco ponad 100zł, procesor tyle samo, a gigabajt ramu też staniał. Chyba pora na upgrade panowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:23, boogie85 napisał:

Jak nie zrozumiałeś tej jakże fascynującej przypowieści [xD], to lepiej się nie przyznawaj
i cichaj :D


Sens zrozumiałem, ale moim zdaniem nie ma to za wiele wpólnego. Ja za przesyłke nie płace 100zł :D (dowciap)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, zrezygnowano w końcu z tego jakże ekskluzywnego digipacka :) BTW nie wiem, jak można digipack nazwać kolekcjionerskim bajerem tylko dlatego, że jest droższy od zwykłych dvd-boxów :| Jednak i tak raczej zakupię podstawową wersję :) Cena nie na moje progi, choć odpowiednia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:18, mtwarog napisał:

199zł za EK i to bez możliwości użycia wPLN? Drogo i to bardzo, jeszcze jakby był DigiPak-Style
to bym wziął, ale badziewiaste DVD-Box''y? Nie możecie zrobić 2 edycji, albo chociaż dać dwa
opakowania w EK?


Digi ma nadal swoich cichych fanow i lobbystow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na wydanie podstawowe. :) Nie jestem aż takim fanem, aby kupować Edycję Kolekcjonerską.
Zostało dodanych wiele bardzo fajnych gadżetów, to prawda, ale za jaką cenę. ;) Wydanie podstawowe także jest "wypasione". :] A do koszyka włożę jeszcze NWN 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować