Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Korzystając z okazji zapytam czy w EK też będzie to dodatkowe etui co w EP skoro zamieniliście digipacka na zwykłe boxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 22:26, boogie85 napisał:

A pojęcia takie jak ironia i sarkazm kolega zna? Nie? To polecam słownik i szybkie dokształcenie
:)


Oj zna, zna. Za pomocą słownika dokształcam się regularnie, gdyż nie uznaję tego za żadną hańbę. Co do Twojej błyskotliwej i napastliwej odpowiedzi - zastanawia mnie nieuzasadniona chęć konfrontacji, choćby i wirtualno - niewerbalnej - szybko przekartkuj słownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 22:29, Tuddrussel napisał:

Digi ma nadal swoich cichych fanow i lobbystow ;)


A czy możecie zamiast digipack wsadzić do EK normalne, pełne EP? Takie jak na wizualizacji łącznie z tą dodatkową osłonką gram.pl? W końcu i tak EK ma zawierać to co EP + dodatki... Ten digi jest naprawdę ohydny. A EP się wam udała. To trzeba przyznać. :) Tego niestety nie mogę powiedzieć o cenie EK. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 22:26, boogie85 napisał:

A pojęcia takie jak ironia i sarkazm kolega zna? Nie? To polecam słownik i szybkie dokształcenie


Dnia 26.06.2007 o 22:26, boogie85 napisał:

A pojęcia takie jak ironia i sarkazm kolega zna? Nie? To polecam słownik i szybkie dokształcenie
:)


Oj zna, zna. Za pomocą słownika dokształcam się regularnie, gdyż nie uznaję tego za żadną hańbę. Co do Twojej błyskotliwej i napastliwej odpowiedzi - zastanawia mnie nieuzasadniona chęć konfrontacji, choćby i wirtualno - niewerbalnej - szybko przekartkuj słownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, przesada, za jakieś duperele, typu breloczki i koszulka, mam zapłacić 120zł więcej ? Podziękuje, zamawiam wersję zwyczajną..Sorki Geralt, ale aż tak Cię nie lubie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, jutro zamówię EK ;)

Uważam cenę za sprawiedliwą, patrząc na zestaw jaki serwuje nam CDP. Lepszej kolekcjonerki nie widziałem, jak ktoś naprawdę chciał kupić, to i po zobaczeniu ceny nie będzie się zastanawiał. Choć muszę przyznać, że EP jest taniutka, w porównaniu z EK, więc chwilę się zastanawiałem. ;)

Osobiście martwią mnie tylko wymagania Wiedźmina, obawiam się, że mój procek (Athlon XP 2000+) będzie musiał się postarać bardziej niż dotychczas. Ale kto wie... Oby udało się Twórcom jeszcze co nieco zoptymalizować.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche odbiegne od tematu ale pragne zauwazyc ze to temat ktory jedyny w tak krotkim czasie ma az 33 strony :) serio od ok roku siedze na gram i czegos takiego nie widzialem

P.S EK jest super tylko zawiedliscie cie sie na cenie tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche odbiegne od tematu ale pragne zauwazyc ze to temat ktory jedyny w tak krotkim czasie ma az 33 strony :) serio od ok roku siedze na gram i czegos takiego nie widzialem

P.S EK jest super tylko zawiedliscie cie sie na cenie tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche odbiegne od tematu ale pragne zauwazyc ze to temat ktory jedyny w tak krotkim czasie ma az 33 strony :) serio od ok roku siedze na gram i czegos takiego nie widzialem

P.S EK jest super tylko zawiedliscie cie sie na cenie tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:25, Mashivi napisał:

Chodzi o to, że jak większość EK jest po 160-180zł to wszyscy biorą i są zadowoleni, a jak
EK Wiedźmina, o dużo (podobno...) wyższej jakości wychodzi o te 20zł drożej, to od razu wszyscy
z taczkami i widłami czekają...


Z tym "duzo" to ostroznie - duzo to jest na przyklad 50%, a kolekcjonerke za 300zl malo kto by przelknal. 20zl to raczej nie jest "duzo", ale w jednej kwestii mozecie mi wierzyc - trzymajac to w rekach czuje sie, ze to dobrze wydane pieniadze. Dla fana Wiedzmina oczywiscie, ale kto inny mialby kupowac kolekcjonerki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 pytanka do CDP (może wreszcie ktoś ze smerfów odpisze):

1. Skoro zapadła decyzja żeby wymienić digipack na pudełka z edycji podstawowe, to rozumiem, że osoby zamawiające EK również dostaną to "specjalne etui", które ma być dostępne tylko na gram.pl?

2. Czy wiadomo już coś na temat autografów A. Sapkowskiego i kogoś z ekipy CDP RED (oprócz standardowego podpisu kogoś z CDP). Dałoby je radę załatwić do EK? Byłby to naprawdę fajny "gadżet" podwyższający wartość EK i z pewnością większość będzie miała mniejsze opory przed jej zakupem.

3. Wczoraj napisaliście, że tylko na gram.pl będzie można dostać "dodatkowe etui oraz podwyższonej jakości instrukcję i poradnik" (dotyczy EP). Na czym ma polegać to "podwyższenie jakości" i czy też znajdzie się to w EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:33, heyboy napisał:

Korzystając z okazji zapytam czy w EK też będzie to dodatkowe etui co w EP skoro zamieniliście
digipacka na zwykłe boxy?


byc powinno wydaje mi sie, jutro zeznamy dokladnie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Nazekacie na kolekcjionerke za 200zł, gdzie macie BARDZO DUZO "dodatków", a co maja powiedziec gracze konsolowi gdzie wiekszosc gier premierowych (sama gra, pudełko, instrukcjia) kosztuje 200zl a nawet czasem wiecej (PS3 w okolicach 300zl)?? Szmiesy mnie ktos kto pisze ze "nie jest taki po********ny zeby kupowac gre za 200zl" czyli wszycy (kupujacy oryginaly oczywiscie) konsolowcy są "inni" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:35, Dark Demon napisał:

Ten digi jest naprawdę ohydny. A EP się wam udała. To trzeba przyznać. :) Tego niestety nie
mogę powiedzieć o cenie EK. :(


Eeeee... a dla mnie te DVD-Box''y są ohydne i się zawiodłem, jak się okazało, że będą one zamiast DigiPak''a, jak dla mnie jest on o wiele lepsze i (wiem, że to głupie) z DigiPak''a unosi się taki przyjemny zapach, który mógłbym wąchać bez końca (nie jestem żadnym narkomanem, jakby co :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:43, Tuddrussel napisał:

> Korzystając z okazji zapytam czy w EK też będzie to dodatkowe etui co w EP skoro zamieniliście

> digipacka na zwykłe boxy?

byc powinno wydaje sie, jutro zeznamy dokladnie co i jak.


Ja już tego nie kumam, co to jest ten digipack, co to to etui, a co te boxy jak w EP. czy ten digipack to jest to co na wizualizacji EK w prawym górnym rogu? Jak tak to kijowo, że z niego zrezygnowaliście, fajny jest, a nie jakieś badziewne boxy, każdy na osobną płytę. Kto na nie głosował, przyznać się!
Ale kolekcjonerka super, i tak kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:43, Tuddrussel napisał:

byc powinno wydaje sie, jutro zeznamy dokladnie co i jak.

No to jak będzie to biorę EK bez mrugnięcia okiem, chociaż możliwością użycia 10-20 wPLN-ów bym też nie pogardził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:40, roos- napisał:

(...)Dla fana Wiedzmina oczywiscie, ale kto
inny mialby kupowac kolekcjonerki? :)

Np. ja xD Żeby nie było - Wiedźmina lubię, ale wolę twórczość Pratchetta ;) Edycje Kolekcjonerskie przeróżnych gier kupuje głównie po to, żeby na półce prezentowały się ładniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować