Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 10:51, Valkanis napisał:

ciach\


Napiszę tak: ile osób, tyle opinii. Dla mnie np. ten album i bestiariusz są właśnie najbardziej interesującymi elementami w EK i bez nich nie widziałbym specjalnego sensu w wydawaniu kasy na kolekcjonerkę.

Dnia 27.06.2007 o 10:51, Valkanis napisał:

album się przejrzy, pokaże jeszcze może tylko kolegom i tyle, będzie stał na pułce! Więc jego jakość nie musi być zniewalająca bo jak będzie nieużywany, to nie będzie się niszczył.


OK, ale tak jest ze wszystkim. Samą grę też przejdziesz i odłożysz na półkę żeby się kurzyła. Może wrócisz do niej za rok, a może nie, bo wyjdą przez ten czas dużo lepsze gry. Jakby na to nie patrzeć wydanie kolekcjonerskie jest właśnie dla kolekcjonerów. Takie coś kupuje się tylko po to, by mieć. Taka droga zachcianka. Niektórzy potrafią wydać znacznie większą forsę na znaczek pocztowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:56, Tepest napisał:

Do wszystkichy co narzekają na cenę, że niby drogo:
- możecie przecież poczekać z dwa lata i kupić za 14,99 w kolekcji klasyki ;p


Nie ten wydawca, nie ta seria... Poza tym podejrzewam, że tak szybko Wiedźmin nie stanieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:58, lib napisał:

Kolekcji klasyki?! Ciekawi mnie co ma Cenega do Wiedzmina ;P

Za dwa lata kij wie jak będzie sie nazywać seria ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:00, Tepest napisał:

> Kolekcji klasyki?! Ciekawi mnie co ma Cenega do Wiedzmina ;P
Za dwa lata kij wie jak będzie sie nazywać seria ;D

Za 2 lata? Powodzenia, jak na EURO wyjdzie to będzie cud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:59, SlimPole napisał:

> ciach\

Dlatego też tyle razy podkreślałem, że moim zdaniem, w mojej opinii Tak, grę też się odłoży na półkę i nie ruszy. Natomiast koszulka, breloczek (bo w życiu nie nazwę tego medalionem) są przedmiotami, które muszą służyć długi czas, a co za tym idzie ich jakość musi być nieporównywalnie lepsza niż albumu czy jakiegoś tam opakowania na dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:59, SlimPole napisał:

> ciach\



Dlatego też tyle razy podkreślałem, że moim zdaniem, w mojej opinii Tak, grę też się odłoży na półkę i nie ruszy. Natomiast koszulka, breloczek (bo w życiu nie nazwę tego medalionem) są przedmiotami, które muszą służyć długi czas, a co za tym idzie ich jakość musi być nieporównywalnie lepsza niż albumu czy jakiegoś tam opakowania na dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:59, Gracz 23 napisał:

Jak już to będzie w Extra Klasyce lub Platynowej albo w eXtra Gra


Nie wiem czemu moja odpowiedź na posta Tepesta nie pojawiła się... ;/ Wątpię, by Wiedźmin tak szybko staniał. Może Platynowa, ale czy za dwa lata? A już na pewno nie taniej, niż platyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:50, mtwarog napisał:

> Przecież to tylko opakowanie na płytki :)

To nie tylko opakowania, ale AŻ opakowania, po to zamawiam EK, by mieć wszystko cudownie wydane,
jestem kolekcjonerem gier i dla mnie ma bardzo duże znaczenie typ opakowania


Kolekcjoner powiadasz? Ja też i dlatego właśnie walczę o taki box jaki jest w EP. Bo jest zajebisty i ładnie się będzie prezentować z innymi standardowymi boxami w których jest wydawane 80% gier na naszym rynku. A że niby lepsza edycja? Jest też takie duże pudło które ładnie się będzie prezentować z innymi pudłami i puszką po konserwach (stalker). O gustach się nie dyskutuje, dla tego proponowałbym dwa wydania, ale to raczej niemożliwe :(
Bynajmniej, będę walczyć do ostatniego działającego klawisza w klawie by ten box w EK mieć.

20070627110507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tak wszystko jedno w co jest gra włożona,ważna jest jej zawartość ;]

Ps.wiecie że dajemy z szybkością 50komentarzy/h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam wszystko jedno w co jest zapakowana gra, ważne jest to co jest na płytce ;]

Ps.wiecie że dajemy z szybkości 50komentarzy/h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:51, Valkanis napisał:

Ja to ujmę w ten sposób: bardzo chciałbym mieć kolekcjonerkę... ale kurde nie wszyscy potrzebują
tak wypasionych wersji - jak dla mnie można było by pozbyć się jednego z tych albumów, bo nie
przedstawiają dla mnie wyjątkowej wartości - może to zabrzmi śmiesznie, ale uważam, że tym
razem przesadziliście z dodatkami.


Ja się zgodzic nie mogę - dla mnie te albumy właśnie to motyw przewodni nabycia EK.

Dnia 27.06.2007 o 10:51, Valkanis napisał:

Oczywiście można robić podobne rzeczy jak w przypadku EK Halo 3 gdzie dodają prawdziwy hełm,
a gra kosztuje tyle co ps2, ale tam wydawca miał już sprawdzony tytuł z ogromną falą wielbicieli,
czego niestety "Wiedźmin" nie posiada bo nikt nie wie jak wygląda ta gra.


Wiedźmin to nie tylko gra - to także świat wykreowany przez Sapka i ma wielu fanów, nie tylko w Polsce.

Dnia 27.06.2007 o 10:51, Valkanis napisał:


Moim zdanie ta kolekcjonerka to uszczęśliwianie na siłe i za wszelką cenę (dosłownie) stworzenie
jak najbardziej wypasionej wersji. Nie trzeba być wielkim specem od marketingu by zrobić "wyjątkową"
edycje kolekcjonerską - wystarczy napchać do pudełka ile wlezie (byle było by najwięcej) i
już, gotowa! Sztuką jest, by wrzucić sporo fajnych dodatków (dla każdego coś miłego, wiem,
że nigdy nie da się usatysfakcjonować wszystkich) przy zachowaniu rozsądnej ceny.


Mylisz się. Uszczęśliwianie na siłę to by było, gdyby nie było wersji podstawowej. Nie miałbyś wyboru i musiałbyś - gdybyś chciał - kupić te droga lub żadną. EK jest dla chetnych. Nie każdy ją musi mieć i nie każdy ją bedzie miał. Dla reszty jest Podstawowa, też bogata i za niską cenę.

Dnia 27.06.2007 o 10:51, Valkanis napisał:

Chwalicie się, że wszystko jest super ekstra jakości? To powiem tyle: album się przejrzy, pokaże
jeszcze może tylko kolegom i tyle, będzie stał na pułce! Więc jego jakość nie musi być zniewalająca
bo jak będzie nieużywany, to nie będzie się niszczył. (Całkowicie pomijam sytuację gdy ktoś
dwa razy dziennie przegląda wciąż i wciąż te same obrazki bom człowiek małej wyobraźni i po
prostu nie widzę takiej sytuacji)


Wiesz tak samo można powiedziec o obrazach, książka itd. Ja po prostu chcę mieć te albumy bo myśle, że sam fakt iz będą w ograniczonym nakłądzie wpłynie na ich wartość.

Dnia 27.06.2007 o 10:51, Valkanis napisał:

Ostatnia rzecz, najmniejsza: ktoś tu z CDP wypowiadał się, że "Wiedźmin" nie będzie odbiegał
cenowo od innych produkcji. Zgodzę się jeśli rozpatrujemy tu podstawową wersję, natomiast w
przypadku kolekcjonerki? Oprócz WoWa (nawet nie wiem czy była ek WoWa w sklepie gram.pl) to
to wszystkie inne były przynajmniej o te 4 dyszki tańsze: JE, G3, NWN2, M2, CoH... by wymienić
tylko te najświeższe...


Heh - ale żadna z tych tańszych EK nie miała tak bogatej wersji. A cóż nasz świat jest tak skonstruowany, że za wszystko trzeba płacić.

Masz wybór - nikt Cie nie zmusza.

Dnia 27.06.2007 o 10:51, Valkanis napisał:


PS. jeśli powtórzyłem tu argumenty przytaczane wcześniej, to wynika to z tego, że niemożliwością
było przedrzeć się przez ponad 43 strony forum jeszcze dzisiejszego ranka ;)


To akurat świetnie rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś ponad 100 różnych premierowych wydań gier i 10 EK, poza tym masę EK filmów i płyt z muzyką, wszystkie w idealnym stanie i ze wszystkich tych gier najbardziej podobają mi się te wydane w DigiPak''u, te w DVD-Box''ach są takie sobie, jak otwieram DVD-Box to czuję się jakbym trzymał w ręku jakąś tandetę ze stadionu :P Już o wiele bardziej wolę pudełka CD, najlepiej taki box 4-5CD jak był m.in. w premierowych edycjach Colina 04 i 2005, ToCe 2, Najdłuższej Podróży czy Grand Theft Ato Collector''s Edition na PSX <== ta ostatnia wygląda wyśmienicie w tym box''sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:13, mtwarog napisał:

te w DVD-Box''ach są takie sobie, jak otwieram DVD-Box to czuję
się jakbym trzymał w ręku jakąś tandetę ze stadionu :P


Nie przesadzaj. Mi DVD boxy bardzo sie podobają. Szczególnie te z wiedźmina które niebędą standardowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:07, otc napisał:

> > Przecież to tylko opakowanie na płytki :)
>
> To nie tylko opakowania, ale AŻ opakowania, po to zamawiam EK, by mieć wszystko cudownie
wydane,
> jestem kolekcjonerem gier i dla mnie ma bardzo duże znaczenie typ opakowania

Kolekcjoner powiadasz? Ja też i dlatego właśnie walczę o taki box jaki jest w EP. Bo jest zajebisty
i ładnie się będzie prezentować z innymi standardowymi boxami w których jest wydawane 80% gier
na naszym rynku. A że niby lepsza edycja? Jest też takie duże pudło które ładnie się będzie
prezentować z innymi pudłami i puszką po konserwach (stalker). O gustach się nie dyskutuje,
dla tego proponowałbym dwa wydania, ale to raczej niemożliwe :(
Bynajmniej, będę walczyć do ostatniego działającego klawisza w klawie by ten box w EK mieć.


Nie masz ani jednego wydania EK na tym zdjęciu. Dużo tego nie masz więc z tego co rozumiem pewnie planujesz porozstawiać wszystko z tej EK osobno. Jak dla mnie totalny bezsens, ale ja mam tego tyle, że już za bardzo pomieścić nie mogę, więc dla mnie takie pudełko od podstawki zapakowane w rozszerzenie to pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to mi sie oplaci ale jak kupie gre to jednocześnie będę musiał dokupic pamięć ram :(
Ale czego sie nie robi dla rozrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL...
2,8 GHz?!
1 GB RAM?

Tylko karta pasuje, to najnowszy ele-ment mojego zestawu, Radek 9600 XT z 256 MB...

No to ja podziękuję :( . Kurna, kolejna świetna wieść na urodziny... A idźcie Wy ;) .

PS Kto mi odsprzeda zestaw kart i medalion ;) ! No, chociaż karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.....wiedziałem 199zł.....całe szczęście że sie jakoś na EK specjalnie nie nakręcałem zakupię sobie podstawowe wydanie i będe happy,obejdzie się bez tych zbędnych dodatków za które musiałbym zapłacic 100 zł więcej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:22, mikolajmix napisał:

mam pytanie: co będzie gdy naprzykład ktoś kto numer EK"2" zrezygnuje z zamówienia??

A co ma być? Trafi ponownie do sprzedaży, do momentu gdy ktoś inny jej nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować