Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 11:21, MonkOfWar napisał:

LOL...
2,8 GHz?!
1 GB RAM?

Tylko karta pasuje, to najnowszy ele-ment mojego zestawu, Radek 9600 XT z 256 MB...

No to ja podziękuję :( . Kurna, kolejna świetna wieść na urodziny... A idźcie Wy ;) .

PS Kto mi odsprzeda zestaw kart i medalion ;) ! No, chociaż karty?



Zauważ że to są przewidywane średnie detale i pewnie się jeszcze nieco obniżą, więc niebędzie tak źle:)

A zestawu kart raczej nikt ci niebędzie musiał odsprzedawać. Z tego co pamiętam CDP kiedyś ogłosiło prace nad dwoma karciankami. Jedną specjalnie do EK, a drugą do powszechnej sprzedaży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykradzione z CDP EK pójdą na allegro za 150 złotych ;P <joke> (miło by było)
A tak serio to kupię wersję standard, a patrząc na wymagania to widzę, że gierka będzie śmigać na full detalach (na nowym kompie) Teraz tylko wytrwać do września!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:24, Darkstar181 napisał:

> mam pytanie: co będzie gdy naprzykład ktoś kto numer EK"2" zrezygnuje z zamówienia??
A co ma być? Trafi ponownie do sprzedaży, do momentu gdy ktoś inny jej nie kupi.


no tak tak tyle że wtedy osoba która to kupi ma znów numer 2 co oznacza że tuż przed wydaniem gry można się załapać na pierwszą piątke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:13, mtwarog napisał:

najbardziej podobają mi się te wydane w DigiPak''u, te w DVD-Box''ach są takie sobie


To kwestia gustu - mi akurat się podoba że zdecydowali się dać do EK takie samo opakowanie jak do normalnej edycji, moim zdaniem jest o wiele fajniejsze od digipacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:24, Darkstar181 napisał:

> mam pytanie: co będzie gdy naprzykład ktoś kto numer EK"2" zrezygnuje z zamówienia??
A co ma być? Trafi ponownie do sprzedaży, do momentu gdy ktoś inny jej nie kupi.


Czyli zakładając: jeżeli będę miał numer "0001" (marzenie) i zrezygnuję z zamówienia przed samą premierą, to osoba, która zamówi EK np. jako ostatnia dostanie ten numerek? W takim razie "ostatni mogą być pierwszymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:29, GSM napisał:

A zestawu kart raczej nikt ci niebędzie musiał odsprzedawać. Z tego co pamiętam CDP kiedyś
ogłosiło prace nad dwoma karciankami. Jedną specjalnie do EK, a drugą do powszechnej sprzedaży.
:)


Nie dam głowy, ale... karcianka dołączona do gry to jedno, a karcianka wydana powszechnie, to co innego. Bo odpowiednią grę karcianą już wydano.

Chyba, że mówisz o czymś, o czym dotychczas w ogóle nie słyszałem, a więc o zupełnie nowej grze by CDP (bądź czymś a''la gra z EK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:13, mtwarog napisał:

najbardziej podobają mi się te wydane w DigiPak''u, te w DVD-Box''ach są takie sobie


To kwestia gustu - mi akurat się podoba że dali do EK takie samo opakowanie jak do normalnej edycji, moim zdaniem jest o wiele fajniejsze od digipacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:17, Be-Yacz napisał:

Nie przesadzaj. Mi DVD boxy bardzo sie podobają. Szczególnie te z wiedźmina które niebędą standardowe
:)


Wcale nie przesadzam, jak dla mnie to DVD-Box''y to jedne z najgorszych typów opakowań, może jeszcze jako tako wyglądają DVD-Box''y LEM''u, one mają taki fajniejszy plastik, czarny odblaskowy, to nawet całkiem ładnie wygląda, ale box''y CDP i Cenegi wyglądają ohydnie, krótko mówiąc tandeta :P, dlatego właśnie chcę powrotu DigiPak''a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:25, Be-Yacz napisał:

> > Ludzie przestańcie już z tymi pudełkami. Trzeba było prostestować 2 dni temu gdy
wszyscy
> namawiali
> > Mike''a na boxy. Wtedy jakoś nikt nie był za digipackiem.
>
> Nikt nic nie mówił, bo tylko kilka osób to chciało i ja np. nie wierzyłem, że nagle zmienią

> opakowanie, wydawało mi się to nierealne i bardzo głuuuuupie, ale niestety stało się,
najgorsza
> wiadomość jaką mogłem usłyszeć buuu ;( Ja chcę DigiPak''a...

Ale gdy Mike mówił, że przemyśli sprawe (parokrotnie) wtedy trzeba było ingerować. Ja jestem
bardzo zadowolony ze zmiany pudełek. :)

A niby jak można było ingerować? Na forum swoją opinię wypisałem, a to, że Mike jej nie przeczytał to już inna sprawa.Zresztą z tego co pamiętam to mike o przemyśleniu sprawy napisał raz.
Nie da się ukryć, że zamiana jest niestety na gorsze. Amaraye są po prostu brzydkie. Nie podoba mi się fakt, że CDP zmienia zdanie ledwie po kilku głosach, bez pytania się ogółu o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w EK to jest zamknięta, składająca się z 55 kart gra bitewna zaprojektowana specjalnie dla EK.

Tak przynajmniej twierdzą na forum community ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 11:13, de99ial napisał:

Ja się zgodzic nie mogę - dla mnie te albumy właśnie to motyw przewodni nabycia EK.


Ok, jasne, są różne gusta, podkreślałem już to. Dlatego też EK jest różnorodna - dla każdego coś fajnego ;)

Dnia 27.06.2007 o 11:13, de99ial napisał:

Wiedźmin to nie tylko gra - to także świat wykreowany przez Sapka i ma wielu fanów, nie tylko
w Polsce.


Tak, ale Sapek to pewna firma, można śmiało sięgać po jego książki ze świadomością, że człowiek się nie zawiedzie, natomiast CDPR taki nie jest, to ich pierwszy projekt i są równe szanse, że będzie dobry, jak i że okaże sie katastrofą (bez urazy RED szanuje waszą pracę i liczę na jak najlepsze wyniki). W przypadku Bioware, bym się nie zastanawiał, ale tu naprawdę dajemy wieeeelkii kredyt zaufania twórcom. Nawet nie ma dema, by choć trochę rozjaśnić sytuację.

Dnia 27.06.2007 o 11:13, de99ial napisał:

Mylisz się. Uszczęśliwianie na siłę to by było, gdyby nie było wersji podstawowej. Nie miałbyś
wyboru i musiałbyś - gdybyś chciał - kupić te droga lub żadną. EK jest dla chetnych. Nie każdy
ją musi mieć i nie każdy ją bedzie miał. Dla reszty jest Podstawowa, też bogata i za niską
cenę.


Tak, tak, ten argument powtarzał już się wiele razy. Chodzi o to, że ja jestem kolekcjonerem (nie będę tutaj zarzucał zdjęc jak niektórzy, bo nie o to w tym chodzi), ale po co przepłacać bez sensu? Kolekcjonowanie nigdy nie znaczyło wyrzucanie wielkiej kupy kasy...



Dnia 27.06.2007 o 11:13, de99ial napisał:

Wiesz tak samo można powiedziec o obrazach, książka itd. Ja po prostu chcę mieć te albumy bo
myśle, że sam fakt iz będą w ograniczonym nakłądzie wpłynie na ich wartość.


Tu się zgodzę: limitowana edycja, z numerkiem i podpisana przez twórców - to stanowi jej wartość to jest tym unikatem, a nie album. Swoją drogą mógłbym założyć się o dużego browara, że prędzej czy później w sklepie gram.pl będą dostępne oba albumy do kupienia osobno - tak jak w wypadku G3. Wtedy pewnie mina trochę zrzednie, że te albumy już nie są wyjątkowe i ograniczone, bo będzie mógł je mieć każdy!

Dnia 27.06.2007 o 11:13, de99ial napisał:

Heh - ale żadna z tych tańszych EK nie miała tak bogatej wersji. A cóż nasz świat jest tak
skonstruowany, że za wszystko trzeba płacić.

Masz wybór - nikt Cie nie zmusza.


Nie, no tu mnie zabiłeś... Argument w stylu "nikt Cię nie zmusza" jest równy argumentowi "bo tak"
Chodzi mi o to, że CDP za bardzo przekombinował z unikatowością ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:32, Karharot napisał:

To kwestia gustu - mi akurat się podoba że zdecydowali się dać do EK takie samo opakowanie
jak do normalnej edycji, moim zdaniem jest o wiele fajniejsze od digipacka.


Kwestia gustu, może i tak, ale z tego co widzę zmiany na DVD-Box chciało zaledwie parę osób, którzy pewnie nawet nie kupią EK, bo za drogie :P Dlatego jestem za zrobieniem ankiety, jestem przekonany, że DigiPak wygrya znaczącą większością głosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:19, logray napisał:

Nie masz ani jednego wydania EK na tym zdjęciu. Dużo tego nie masz więc z tego co rozumiem
pewnie planujesz porozstawiać wszystko z tej EK osobno. Jak dla mnie totalny bezsens, ale ja
mam tego tyle, że już za bardzo pomieścić nie mogę, więc dla mnie takie pudełko od podstawki
zapakowane w rozszerzenie to pomyłka.


A no nie mam. Gier też wiele nie mam, EK mam gdzie indziej powpychane bo pudełek nie ma gdzie wstawić. No bo jak wepchać tu puszkę od konserw? Nie planuję wykładać wszystkiego osobno, tylko właśnie to pudełko tu gdzieś jeszcze zmieścić, widać na zdjęciu fragment głośnika, koło niego jeszcze miejsca jest. A gier wiele nie mam, bo ja mam wąskie zainteresowania, jeśli chodzi o gatunki (na zdjęciu tylko edycje premierowe, z kilkoma wyjątkami bo miejsce było ;]) i też nie rzucam się na 1 lepszą gierkę. Niektórzy mają po 1000 premierek z ostatniego 3-4 lecia, w tym praktycznie wszystkie gatunkowo gry, tak jak by rzucali się na każdy potencjalny hit nie bacząc czy im spasuje. Jak tak patrzę na zdjęcia z tematu "pochwal się swoją kolekcją" to nie raz mi się chce śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:39, Valkanis napisał:

Swoją drogą mógłbym założyć się o dużego browara, że prędzej
czy później w sklepie gram.pl będą dostępne oba albumy do kupienia osobno - tak jak w wypadku
G3. Wtedy pewnie mina trochę zrzednie, że te albumy już nie są wyjątkowe i ograniczone, bo
będzie mógł je mieć każdy!


Albumy G3, nie były dodatkiem do EK, tylko dodatkiem do pre-orderów i były dodawane chyba także do zwykłej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:28, R4v napisał:

Kupuję normalną. Jak już będzie demo. A 200... Jak ktoś ma ochotę, ja wolę tyle dać za GTA
IV, które zdaje się wychodzi mniej więcej w tym samym czasie.

Jak chcesz kupic gre na konsole, to po co wypowiadasz sie w temacie o pecetowej zabawce? Tez zamierzam nabyc GTA4, ale ono wychodzi dopiero w pazdzierniku. No i jakijest sens porownywania tych gier?

Poza tym szczerze watpie, zeby GTA4 kosztowalo ponizej 260PLN w dniu premiery, niezaleznie, czy na X360 czy na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:51, Valkanis napisał:

Chwalicie się, że wszystko jest super ekstra jakości? To powiem tyle: album się przejrzy, pokaże
jeszcze może tylko kolegom i tyle, będzie stał na pułce!


Z tym się nie mogę zgodzić. Mam album Age of Empires III i co jakiś czas chętnie go przeglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. pozostaje mi więc zamówienie wersji podstawowej ;)
zresztą.. i tak bym nie dokonał innego wyboru raczej..

EK kosztuje sporo, fakt, ale spójrzcie na to, co jest w środku! (mi żal jest tylko tego, że koszulki miał nie będę)
nie wiem o co te całe kłótnie.
i tak pewnie większość nie kupi EK.
ale taki już nasz naród. tylko narzekać potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:21, MonkOfWar napisał:

LOL...
2,8 GHz?!
1 GB RAM?

Tylko karta pasuje, to najnowszy ele-ment mojego zestawu, Radek 9600 XT z 256 MB...

No to ja podziękuję :( . Kurna, kolejna świetna wieść na urodziny... A idźcie Wy ;) .

PS Kto mi odsprzeda zestaw kart i medalion ;) ! No, chociaż karty?

to sie ciesz.... ja pól kompa muszę wymienić pod Wiedźmina, płytę pod Athlona 64 i taki właśnie procek, karte graficzną, zapewne GF6600, ram i to na śzczęscie jest najtańsze bo tylko 512... razem wyjdzie ok 800zł + Wiedżmin EK to bedzie 1k... Wesołe jest wyycie staaruszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować