Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Ja zamierzam kupić:) Zamawiam zaraz po 15-tej. Co do ankiety to masz rację, box mi się bardziej podoba ale digipack też bym przełknął, więc gdyby żeczywiście wiekszość osób była za...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:53, Vivek1 napisał:

Ju za chwilkę będzie 12 a dalej pre ordera nie ma ;] :D .


Ok. 15 będzie ;> Czytać ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:48, otc napisał:

Nie były, przynajmniej ja nie dostałem.


A masz rację, przejrzałem newsy, albumy były do pre-orderów EK na gram.pl, chociaż w Empiku/Saturnie i MM też dodawali album do EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:42, otc napisał:

A no nie mam. Gier też wiele nie mam, EK mam gdzie indziej powpychane bo pudełek nie ma gdzie
wstawić. No bo jak wepchać tu puszkę od konserw? Nie planuję wykładać wszystkiego osobno, tylko
właśnie to pudełko tu gdzieś jeszcze zmieścić, widać na zdjęciu fragment głośnika, koło niego
jeszcze miejsca jest. A gier wiele nie mam, bo ja mam wąskie zainteresowania, jeśli chodzi
o gatunki (na zdjęciu tylko edycje premierowe, z kilkoma wyjątkami bo miejsce było ;]) i też
nie rzucam się na 1 lepszą gierkę. Niektórzy mają po 1000 premierek z ostatniego 3-4 lecia,
w tym praktycznie wszystkie gatunkowo gry, tak jak by rzucali się na każdy potencjalny hit
nie bacząc czy im spasuje. Jak tak patrzę na zdjęcia z tematu "pochwal się swoją kolekcją"
to nie raz mi się chce śmiać.

Widzę, że tak jakk myślałem planujesz porozkładać wszystko w kilku miejscach. Jak będziesz miał trochę więcej ciekawych rzeczy to pewnie i tak wyląduje całość na szafie. W każdym razie u mnie się tak skończyło. Pochwalę się, że moimi pierwszym oryginałami był Władca Pierścieni (taki z częścią tekstu z gry w instrukcji) i Powermonger. Kupiłem je jeszcze w czasach przed ustawowych. Mógłbym się teraz nieźle irytować, że mi pudełka nie pasują, gdyby nie to, że się ich częściowo pozbyłem. Co do dużych pudełek z EK to były one kiedyś standardem. Ktoś mógłby się kłócić, że przez Ciebie nie będzie im pudełko do Baldura pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:44, mtwarog napisał:

Eeeee... jakie kilka miesięcy? Chyba parę lat chciałeś powiedzieć, ja mam wPLN choćby z EtM
(wydane w 2003), a już wcześniej były wPLN


Mylisz wPLNy z rejestracją elektroniczną. Te pierwsze zostały wprowadzone wraz ze startem platformy gram.pl, co miało miejsce dokładnie 6 października 2005 (czyli c.a. 20,5 miesiąca temu). Zaraz na początku istnienia, wszystkkim użytkownikom mającym na swoim koncie zarejestrowane elektronicznie gry policzono odpowiednią ilość wPLNów. Tak po prostu jako bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:40, mtwarog napisał:

Kwestia gustu, może i tak, ale z tego co widzę zmiany na DVD-Box chciało zaledwie parę osób,
którzy pewnie nawet nie kupią EK, bo za drogie :P Dlatego jestem za zrobieniem ankiety, jestem
przekonany, że DigiPak wygrya znaczącą większością głosów


Masz rację...
Wartością i odróżnieniem EK od zwykłej jest właśnie digipak.
Mam taki z CoH, wiem że takich wyszło tylko 460 sztuk!!!
Posiadanie takiej edycji samo w sobie jest super.
Ci co narzekali że dvd lepsze pewnie i tak kupią zwykła wersję na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:28, Tepest napisał:

Masz rację...
Wartością i odróżnieniem EK od zwykłej jest właśnie digipak.
Mam taki z CoH, wiem że takich wyszło tylko 460 sztuk!!!
Posiadanie takiej edycji samo w sobie jest super.
Ci co narzekali że dvd lepsze pewnie i tak kupią zwykła wersję na allegro...


No coraz więcej głosów za DigiPak''iem, to co CDP, wrócicie do poprzedniej propozycji opakowań? Plosimy was, bardzo plosimy ;)

/me klęka na kolanach i błaga o DigiPak''a

Będę was całował po butach, jak tylko DigiPak''a przywrócicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:50, Bartek 93 napisał:

> LOL...
> 2,8 GHz?!
> 1 GB RAM?
>
> Tylko karta pasuje, to najnowszy ele-ment mojego zestawu, Radek 9600 XT z 256 MB...
>
> No to ja podziękuję :( . Kurna, kolejna świetna wieść na urodziny... A idźcie Wy ;) .

>
> PS Kto mi odsprzeda zestaw kart i medalion ;) ! No, chociaż karty?
to sie ciesz.... ja pól kompa muszę wymienić pod Wiedźmina, płytę pod Athlona 64 i taki właśnie
procek, karte graficzną, zapewne GF6600, ram i to na śzczęscie jest najtańsze bo tylko 512...
razem wyjdzie ok 800zł + Wiedżmin EK to bedzie 1k... Wesołe jest wyycie staaruszka!


Pod jedną grę wymieniasz kompa? To trochę głupie według mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, żeby CDP wśród zamawiających EK zrobiło ankietę. Oczywiście powinna być gdzieś na początku lipca, żeby wszyscy, którzy chcieli EK zdążyli się wypowiedzieć. Też chciałbym DigiPacka, ale mamy demokrację.
Jeśli większość będzie wolała DVD-Box to pozostanie nam się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:40, mtwarog napisał:

Kwestia gustu, może i tak, ale z tego co widzę zmiany na DVD-Box chciało zaledwie parę osób,
którzy pewnie nawet nie kupią EK, bo za drogie :P Dlatego jestem za zrobieniem ankiety, jestem
przekonany, że DigiPak wygrya znaczącą większością głosów


Zdecydowanie popieram, nierozumiem dlaczego po kilku/kilkunastu głosach został wyrzucony digipak, który znacznie lepiej się prezentuje. Argumenty w stylu, że płytki wypadają, że lepiej jest przenosić/pożyczać w dvdboxie są trochę nie na miejscu. Sam mam digipaka z H5 EK i jakoś nie mam z tym problemu, może dlatego, że grzecznie leży sobie na półce :)

Niech roztrzygnie to ankieta :) Tylko czy przypadkiem zmiana na digipaka nie będzie powodem do wzrostu ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie SzaaaCH kiedy podacie jaki sprzet trzeba bedzie miec aby zagrac w Wiedzmina na maxymalnych ustawieniach? Bo gra na srednich nie bardzo mi odpowiada i z checia zobacze te ostatnie soki wycisniete z silnika Aurora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:12, logray napisał:

Widzę, że tak jakk myślałem planujesz porozkładać wszystko w kilku miejscach. Jak będziesz
miał trochę więcej ciekawych rzeczy to pewnie i tak wyląduje całość na szafie. W każdym razie
u mnie się tak skończyło. Pochwalę się, że moimi pierwszym oryginałami był Władca Pierścieni
(taki z częścią tekstu z gry w instrukcji) i Powermonger. Kupiłem je jeszcze w czasach przed
ustawowych. Mógłbym się teraz nieźle irytować, że mi pudełka nie pasują, gdyby nie to, że się
ich częściowo pozbyłem. Co do dużych pudełek z EK to były one kiedyś standardem. Ktoś mógłby
się kłócić, że przez Ciebie nie będzie im pudełko do Baldura pasować.


Jak bym słyszał mojego ponad półwiecznego wujka. "Czyli jednak tak jak myślałem". Czy dla ciebie pudełko z płytami to jest cały skład EK? Ja prócz koszulki i breloka którego bratu obiecałem wszystko będę trzymał w tym wielkim pudle. A nawiązując, do mojej wcześniejszej wypowiedzi, tak mnie tknęło i zajrzałem do tematu "pochwal się...", jeden koleś chwali się, że kupił Stalkera choć ten mu nie chodzi bo ma za słabego kompa, czy to nie śmieszne? 100 zeta w plecki, no chyba, że na allegro odsprzeda to 50 zeta w plecki jak dobrze pójdzie.
CDP nie słuchajcie ich, dajcie boxy jak w EP ;P.
Wielkie mi halo, nie dadzą to kupie EP i nawet kasiorki zaoszczędzę. Dla mnie ten box to być albo nie być dla EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:38, master matrox napisał:

Pod jedną grę wymieniasz kompa? To trochę głupie według mnie :/

Dziękuję za komplement... ale staruszek ostatnio w ogóle odmawia posłuszeństwa (CMR Dirt Demo nie chciał mi ruszyc ;( ) i coraz wiecej gier na nim nie idzie, a wiedźmina tak czy siak będę miał, więc powód jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:51, Bartek 93 napisał:

> Pod jedną grę wymieniasz kompa? To trochę głupie według mnie :/
Dziękuję za komplement... ale staruszek ostatnio w ogóle odmawia posłuszeństwa (CMR Dirt Demo
nie chciał mi ruszyc ;( ) i coraz wiecej gier na nim nie idzie, a wiedźmina tak czy siak będę
miał, więc powód jest :)


A jaki jest ten twój staruszek na dzień dzisiejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować