Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 12:51, otc napisał:

A nawiązując, do mojej wcześniejszej wypowiedzi,
tak mnie tknęło i zajrzałem do tematu "pochwal się...", jeden koleś chwali się, że kupił Stalkera
choć ten mu nie chodzi bo ma za słabego kompa, czy to nie śmieszne? 100 zeta w plecki, no chyba,
że na allegro odsprzeda to 50 zeta w plecki jak dobrze pójdzie.


A co w tym śmiesznego? Niektórzy kupują EK i unikalne edycje premierowe, po to by mieć je w kolekcji :P

Dnia 27.06.2007 o 12:51, otc napisał:

CDP nie słuchajcie ich, dajcie boxy jak w EP ;P.
Wielkie mi halo, nie dadzą to kupie EP i nawet kasiorki zaoszczędzę. Dla mnie ten box to być
albo nie być dla EK.


To kupisz EK z DigiPak''iem i osobno EP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:55, otc napisał:

> > Pod jedną grę wymieniasz kompa? To trochę głupie według mnie :/
> Dziękuję za komplement... ale staruszek ostatnio w ogóle odmawia posłuszeństwa (CMR Dirt
Demo
> nie chciał mi ruszyc ;( ) i coraz wiecej gier na nim nie idzie, a wiedźmina tak czy siak
będę
> miał, więc powód jest :)

A jaki jest ten twój staruszek na dzień dzisiejszy?

nie taki zły :) Athlon XP 2000+ 1.8Ghz, GF 5200FX 128mb, 512 RAM, (płyta główna) Abit NF-7, no i to chyba wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:51, otc napisał:

Jak bym słyszał mojego ponad półwiecznego wujka. "Czyli jednak tak jak myślałem". Czy dla ciebie
pudełko z płytami to jest cały skład EK? Ja prócz koszulki i breloka którego bratu obiecałem
wszystko będę trzymał w tym wielkim pudle. A nawiązując, do mojej wcześniejszej wypowiedzi,
tak mnie tknęło i zajrzałem do tematu "pochwal się...", jeden koleś chwali się, że kupił Stalkera
choć ten mu nie chodzi bo ma za słabego kompa, czy to nie śmieszne? 100 zeta w plecki, no chyba,
że na allegro odsprzeda to 50 zeta w plecki jak dobrze pójdzie.
CDP nie słuchajcie ich, dajcie boxy jak w EP ;P.
Wielkie mi halo, nie dadzą to kupie EP i nawet kasiorki zaoszczędzę. Dla mnie ten box to być
albo nie być dla EK.

Powiem Ci tak. Beżiesz miał trochę więcej lat. Nabierzesz życiowego doświadczenia i przestaniesz się śmiać. Dla mnie digibox jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Z Twojego posta wynika, że na dodatkach do EK Ci kompletnie nie zależy, zależy Ci tylko na boxie od podstawki, więc czemu to jej nie kupisz? Nówki tej zwykłej miesiąc po premierze będą dostępne na Allegro po 40-50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek podkręć procka i dołóż jeszcze 512Mb ram a wiedźmin ruszy spokojnie:) a jak by co to kup radeona 96pro z allegro jak masz kaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.

Na pre-order polować w sklepie gram.pl, czy na stronie (tej flashowej czy jak tam) gdzie jest szary napis SKLEP, czy to drugie będzie się łączyć z pierwszym? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:01, Kafar napisał:

Pierwsze słyszę że ktoś narzekał na digipaki.. osobiście wole taką wersje EK jaka miała być.


Co człowiek to gust... Jednemu podoba się wygląd digipacka, drugiemu poręczność i styl opakowania dvd-boxów. Zdecydowano, że posiadacze EK otrzymają takie same opakowania jak posiadacze EP i teraz decyzji z powrotem raczej nie zmienią. A jeśli komuś zmiana się nie podoba, nie musi kupować EK... Choć opakowania to chyba nie argument by (nie) kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego garstka osób podjęła decyzję za prawie 3000 osób? Dodam jeszcze, że sprawa opakowań na płyty została niejako "załatwiona" przed podaniem ceny EK. Więc osoby, które tak usilnie chciały zwykłe boxy mogły np. zrezygnować z EK. I co teraz?
Ankieta byłaby najlepszym rozwiązaniem sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że box jest poręczniejszy... i tak do samego grania potrzebował będziesz 1 płytki, której pewnie przez ten czas nie będziesz nawet z czytnika wyciągał:P Zresztą też nielubie się męczyć z ciągłym wkładaniem i wyciąganiem pytki z DVD-box''a, dla tego samą płytke do grania 3mam w zwykłej kopercie i dopiero jak przejde gre to ładuję ją do box''a i na półkę. Więc skoro to ma być edycja kolekcjonerska to jaknajbardziej powinna być w DigiPack''u. Dużo lepiej się prezentuje niż taki zwykły DVDbox.
Coby niebyło ciągłego sporu, również ja się przyłanczam do apelu o [B] przeprowadzenie ankiety! [/B]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:01, mtwarog napisał:

> A nawiązując, do mojej wcześniejszej wypowiedzi,
> tak mnie tknęło i zajrzałem do tematu "pochwal się...", jeden koleś chwali się, że kupił
Stalkera
> choć ten mu nie chodzi bo ma za słabego kompa, czy to nie śmieszne? 100 zeta w plecki,
no chyba,
> że na allegro odsprzeda to 50 zeta w plecki jak dobrze pójdzie.

A co w tym śmiesznego? Niektórzy kupują EK i unikalne edycje premierowe, po to by mieć je w
kolekcji :P


Ale on EP kupił :D

Dnia 27.06.2007 o 13:01, mtwarog napisał:

> CDP nie słuchajcie ich, dajcie boxy jak w EP ;P.
> Wielkie mi halo, nie dadzą to kupie EP i nawet kasiorki zaoszczędzę. Dla mnie ten box
to być
> albo nie być dla EK.

To kupisz EK z DigiPak''iem i osobno EP :P


o tym nie pomyślałem :D I dałbym komuś digiboxa z płytami w prezencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:04, logray napisał:

Powiem Ci tak. Beżiesz miał trochę więcej lat. Nabierzesz życiowego doświadczenia i przestaniesz
się śmiać. Dla mnie digibox jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Z Twojego posta wynika, że na
dodatkach do EK Ci kompletnie nie zależy, zależy Ci tylko na boxie od podstawki, więc czemu
to jej nie kupisz? Nówki tej zwykłej miesiąc po premierze będą dostępne na Allegro po 40-50
zł.


To jest tak, breloka nie chcę, digiboxa nie chcę, karciankę chcę, koszulkę chcę, albumy chcę i to zarypiaste duże pudło chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:15, Arclight napisał:

Ale dlaczego garstka osób podjęła decyzję za prawie 3000 osób? Dodam jeszcze, że sprawa opakowań
na płyty została niejako "załatwiona" przed podaniem ceny EK. Więc osoby, które tak usilnie
chciały zwykłe boxy mogły np. zrezygnować z EK. I co teraz?
Ankieta byłaby najlepszym rozwiązaniem sprawy.


Nie wiemy ile mejli napłynęło do CDP... Choć jestem za takim rozwiązaniem, jakie dostaniemy... zgadzam się, ankieta byłaby najlepsza, coby sprawiedliwość zachować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maili nie było żadnych, ze 3 może 4 osoby stwierdziły, że "DVD-Box będzie lepszy" i pstryk! CDP zmieniło opakowanie... Nie protestowałem, ponieważ myślałem, że głos 4 osób nie będzie głosem wiążącym. Cóż, zdziwiłem się. Mam jednak nadzieję, że CDP stworzy taką ankietę dla zamawiających EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie pudelko jest nie wazne, liczy sie gra, dlatego jest mi obojetne czy bedzie digi pack czy dvd box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:24, lib napisał:

Wg. mnie pudelko jest nie wazne, liczy sie gra, dlatego jest mi obojetne czy bedzie digi pack
czy dvd box.


No dla takich osób jak ty, czyli dla tych co liczy się tylko gra jest EP, a wersja EK jest dla osób, dla których wszelkie dodatki, pudełka i inne są BARDZO ważne, jak np. dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować