Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 17:54, milten6 napisał:

A widząc
po tych co narzekają - dla Was przeznaczona jest standardowa edycja :P.

Mów co chcesz. Ja nie lubię przepłacać. Widać że rodzice do tej pory finansują twoje zakupy. Stać ich na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Damy rade z moim PieCykiem :D A co do ceny, no oczywiście, że kolekcjonerska :D Po coś się w końcu pracuje :D Jutro na 100 % składam zamówienie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:54, milten6 napisał:

/.../

Zauważ, że ta "Zwykła wypasiona" staje się mniej "wypasiona" w porównaniu z EK. A tak dla tych
co narzekają - Ludzie, dla prawdziwych fanów Wiedźmina cena nie jest żadną przeszkodą. A widząc
po tych co narzekają - dla Was przeznaczona jest standardowa edycja :P.


to wyslij na konto cdp 500 zl skoro cena nie gra roli nie pie*** mi tu ze cena nie gra roli bo se pewnie kupisz standardowa czy cos, se moge kupic 20 egzemplarzy tylko mysle normalnie i 200 zl moge wykorzystac w duzo lepszy sposob chociaz i tak pewnie bende mial ek to moim zdaniem cena przesadzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 zł!!! to chyba jakis żart!! To najdroższa edycja EK nie licząc oczywiście WOW i Guild Warsa. Jeszce na dodatek bez wykorzystania wPln, tylko za przesyłkę! Niby polska firma robi grę, więc nie poniszą takich kosztów jak przy edycjach zagranicznych np.HOMAM a tak sobie liczą. cena za EK miała być w górnej granicy, czyli wydawało się, że ok 150-170 zł przy WYKORZYSTANIU wPln a tu - cena poza wszytkimi granicami. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:56, Darkstar181 napisał:

> A widząc
> po tych co narzekają - dla Was przeznaczona jest standardowa edycja :P.
Mów co chcesz. Ja nie lubię przepłacać. Widać że rodzice do tej pory finansują twoje zakupy.
Stać ich na to?


heh dokladnie lebki sie wypowiadaja a placa rodzice i to co im tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... ;) wymagania nie są wcale takie złe - spodziewałem sie czegos więcej. Ale nic jeszcze nie wiadomo, wymagania aktualne czyli średnie mogą się przerodzić w Minimalne - i wtedy to dopiero będzie:P.Grafikii takiej jak w G3 napewno nie uświadczymy;). Póki co grafike widze sobie na wzór Obliviona, czyli taka średniawa;) (jak dla mnie). Kusi mnie strasznie ten "Wiedzmin" chociażby zwykłe pudełko, ale jak narazie odpuszcze sobie i poczekam z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zauważ, że jeżeli karcianka nie jest dla Ciebie wspomnianym "wypasem" to widać, że nie jesteś fanem Wiedźmina, a to właśnie dla fanów jest przeznaczona EK, więc już tak nie narzekaj. Dla przykładu ja nie pogardziłbym karcianką z Gothic :P.

PS. Pisz zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami gramatyki i ortografii, gdyż wiele czasu zajęło mi rozszyfrowanie Twojego posta. Bo na władcę Rzymu to mi nie wyglądasz ... (dla niewtajemniczonych - patrz podpis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:55, Be-Yacz napisał:

Wczoraj ludzie z CDP chętnie wypowiadali się. Dzisiaj licze na to samo, bo ciekawi mnie z jakiego
powodu, tak reklamowane wPLN, które widnieją na każdym pudełku krzycząc "35zł w środku gratis!"
nie będą zdolne do użycia? Ciekawi mnie jaką dostane odp.


Zgadzam się z Tobą. Jaki jest sens dodawania wPLN-ów skoro nie można ich wykorzystać na najdroższe gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zaskoczyły mnie wymagania sprzętowe. Grafika w Wiedźminie nie jest na tyle dobra, aby wymagania były podobne Obliviona (kiedy grałem w Obka miałem identyczną konfigurację i chodził na Medium z kilkoma dodatkami). Mam nadzieję że twórcy trochę je urealnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wolałabym digipack - nie przeczę, że box ze "zwykłej" edycji jest klimatyczny, ale w praktyce i tak wyciaganie poszczególnych elemntów z ciasno upchanego szeregu nastręcza trudności, dodatkowo niszcząc sam box. Co do pogodzenia stania na półce i wykorzystywania - zawsze robię obraz płytek. Bardzo prosiłabym więc o zostawienie porządnie wykonanego i znajdującego się w jakże gustownym etui digipacku, a przynajmniej o możliwość dokonania wyboru między nim a boxem. Tym bardziej, że większość osób, która zdecyduje się na kupno EK, nie udziela się aktywnie na forum (jeśli w ogóle je przegląda), dlatego uważam, że wydawca nie powinien opierać się tak mocno na niezbyt licznych głosach z forum reprezentowanego w dodatku przeważnie przez młodych wiekiem graczy, którzy od dozwolonego od 18 lat Wiedźmina powinni trzymać się na odległość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

199 pln?? SZOK! Ale i tak myśle ze jest warta swojej ceny i jeśli pokażą ofertę kupna na sklep.gram.pl to będe starał się być pierwszym kupce:P Bo po to właśnie jest by ją kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 17:57, gVrV napisał:

to wyslij na konto cdp 500 zl skoro cena nie gra roli nie pie*** mi tu ze cena nie gra roli
bo se pewnie kupisz standardowa czy cos, se moge kupic 20 egzemplarzy tylko mysle normalnie
i 200 zl moge wykorzystac w duzo lepszy sposob chociaz i tak pewnie bende mial ek to moim zdaniem
cena przesadzona


Na mózg Ci pada czy co? hamuj się.. nie masz kasy nie kupujesz bo równie dobrze zaraz rzucisz argument że to powód do ściągnięcia tej gry z netu. CDP chce 200zł za produkt i koniec. Jak komuś to nie pasuje to niech ich zaskarżą. Widocznie wszystkie dodatków EK są z dobrego papieru itp. A tu ktoś pisze że myślał że będzie o 20zł tańsze.. ludzie albo piszecie bez sensu albo wam się nie chce zarobić na to 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci już jaką edycję kupię, to nie kupię żadnej :P. Więc nie spekuluj już takich teorii jeżeli jesteś niepoinformowany :P. Skończmy tą ''beznadziejną'' dyskusję, bo widzę na jakim poziomie starasz się ją prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ;)
Tak jak się spodziewałem. Panowie z CDP czytają sobie te nasze wypocine i nie wiedzą co mają powiedzieć, więc nic nie mówią na temat wPLN. Tak jak Cenega postępuje z KGC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli 100 - za grę i 100 - za koszulkę, breloczek, karty,artbook i bestiariusz?! Dodatki tej samej wartości, ceny sama gra, to jest niewyobrażalne!Takiego przypadku chyba jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować