Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

EEE wsomie tez prawda ek to ek za wowa patrzajcie jakie ceny chodzily 200 zl to za kolekcjonerskie wydanie nie jest tak zle po glebszym przemysleniu tylko zeby gra byla fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haaa, wymagania jeszcze jakoś-jakoś, mój PC chyba uciągnie. Gorzej cena EK, ale też się jakoś uzbiera odpowiednią kwotę. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu mają coś mówić/pisać? Wyliczyli, że koszt wytworzenia to tyle a tyle, zarobić też trzeba, więc kosztuje ile kosztuje. Jeśli niektórym nie pasuje, trudno, nie muszą mieć EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:57, gVrV napisał:

to wyslij na konto cdp 500 zl skoro cena nie gra roli nie pie*** mi tu ze cena nie gra roli
bo se pewnie kupisz standardowa czy cos, se moge kupic 20 egzemplarzy tylko mysle normalnie
i 200 zl moge wykorzystac w duzo lepszy sposob chociaz i tak pewnie bende mial ek to moim zdaniem
cena przesadzona


Stuknij się w głowe. Gdzie ty jesteś? [*]

Co do ceny to naprawde jest coś nie tak. Gra normalna 79zł, z UŻYCIEM wPLN, EK 2x droższa i bez możliwości użycia wPLN. Kto to wymyślił? PRzecież to jest śmiech na sali. LUDZI Z CDP NIE CHOWAJCIE GŁOWY W PIASEK, oczekujemy odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:06, zolw-bojowy napisał:

Zauważcie, że screen jest pewnie na najwyższych detalach... :(. Btw po co tak wrzeszczycie
o 30 złotych? Ja się spodziewałem takiej ceny.


Ja myślę, że tu nie chodzi o to, że cena to 200 zł, ale o brak możliwości odliczenia sobie z wPLN-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


............Już raczej nie kupię Edycji Kolekcjonerskiej
{ a karty na które byłem najbardziej napalony kupie sobie osobno ( tą wersie 110 ) w Epiku }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:07, Arclight napisał:

A czemu mają coś mówić/pisać? Wyliczyli, że koszt wytworzenia to tyle a tyle, zarobić też trzeba,
więc kosztuje ile kosztuje. Jeśli niektórym nie pasuje, trudno, nie muszą mieć EK.


Jak to czemu mają coś mówić. Wszyscy mają podobne zdanie jak ja, a ty inne. Oczekuje odp. czemu nie można wykorzystać wPLN. Zresztą edycja EK Gothica była podobna, kosztowała mniej, a w dodatku sama gra kosztowała 129 zł, więc co jak co ale CDP wiedziało, że ta edycja im zejdzie i postanowili wyciągnąć ile mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:06, zolw-bojowy napisał:

Zauważcie, że screen jest pewnie na najwyższych detalach... :(. Btw po co tak wrzeszczycie
o 30 złotych? Ja się spodziewałem takiej ceny.


Bo pewnie większość z nas się spodziewała, ale w głębi ducha mieli cichą nadzieję na cenę o 20/30 zł niższą. A teraz, kiedy CDP te skryte marzenia brutalnie zdeptał buciorami musimy dać wyraz swojemu rozczarowaniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:07, Be-Yacz napisał:

> to wyslij na konto cdp 500 zl skoro cena nie gra roli nie pie*** mi tu ze cena nie gra
roli
> bo se pewnie kupisz standardowa czy cos, se moge kupic 20 egzemplarzy tylko mysle normalnie

> i 200 zl moge wykorzystac w duzo lepszy sposob chociaz i tak pewnie bende mial ek to moim
zdaniem
> cena przesadzona

Stuknij się w głowe. Gdzie ty jesteś? [*]

Co do ceny to naprawde jest coś nie tak. Gra normalna 79zł, z UŻYCIEM wPLN, EK 2x droższa
i bez możliwości użycia wPLN. Kto to wymyślił? PRzecież to jest śmiech na sali. LUDZI Z
CDP NIE CHOWAJCIE GŁOWY W PIASEK
, oczekujemy odpowiedzi.


ja mowie po przemysleniu popatrz za wow bc ek na allegro ludzie dawali 650 zl a edycja taka sama tylko wow to co innego i ludzie inni co dawali taka kase za gre:D 200 zl nie jest taka zla ale czemu jest wyzsza niz inne ek? ten bestariusz taki az tyle wart i te karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo mieć inne zdanie. Czy CDP musi tłumaczyć się z decyzji? Nie, co najwyżej może. Postanowili wyciągnąć ile mogą, to prawda, ale to ich gra. Mamy kapitalizm, każdy chce zarobić. Powtarzam - komuś się nie podoba, może kupić podstawową edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę i myślę, ale za nic mi nie wychodzi aby za artbook (15zł?), bestiariusz (12zł?), breloczek wiedźmiński (5zł?), koszulkę (15zł), grę karcianą (10zł), mapę (5zł) dopłacać 100zł.

Przecież to wychodzi jakieś 50zł koszta wyprodukowania tego. Nawet przy 3000 szt. to co podałem i tak chyba lekko zawyżone. Czyli dodatkowe 40-50zł jest za sam fakt posiadania kolekcjonerki z numerkiem :/ (koszta produkcji gry + zysk zawierają się w 99zł edycji podstawowej). Dla mnie odpada, nie z braku finansów, ale z braku sensu takiego zakupu.

A tak się napaliłem na tą EK, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie. wymagania sprzętowe nie są na dzień dzisiejszy wyższe niż "średnia technologiczna" dzisiejszego PC. Czyli dla większości do przejścia. Ale zaporówka na EK mnie załamała. Liczyłem na przedział cenowy ok 160 zł ... niby te 40 wiecej ... ale dla kogoś kto zarabia 870 zł na miesiąc i ma mieszkanie + rodzinę na rachunku, to nieco dużo. Nie mówię już o młodszych graczach, którzy tyle czeakli na tą grę. I tak kupię, najwyżej rozwód dostanę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że cena EK będzie nieco niższa... 199 zł za jak na razie niewiadomo jaką grę - mam na myśli grywalność i w miarę dobrą optymalizację gry to jednak sporo. Ja jednak wolę poczekać na recenzje Wiedźmina i opinie graczy a potem kupić zwykłą edycję bo żadne gadżety nie zrekompensują mi słabej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania zdecydowanie przerastają mojego kompka. Ale cóż począć, pewnie kilka miesięcy po premierze i tak zaliczę upgrade, a wtedy... świecie Wiedźmina, nadchodzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego aż tyle ramu... ;(
I dlaczego w zwykłej edycji gry można płacić za nią wrtualnymi pieniędzmi, a w kolekcjonerskie moża opłacić tylko przesyłkę w wPLN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować