Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I kto to mówi - konkurs Telepizzy i CD Projektu - rozstrzygnięcie!

57 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 17:58, sferis napisał:

To jak? Kiedy wbijamy do chaty zwycięzców na pizze? :D


Spoko, weźniesz mnie przy okazji bo jakiś głodny się zrobiłem xD

Wielkie gratki dla zwyciązców ale się nie najecie bo ja ze Sferem zaraz wpadamy :)

ps. Możecie się spodziewać gościa ubranego w anty-explorerowy strój i starszego pana z święcącym kijem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców - obyście się od tej pizzy roztyli, a co! :-D Tak sobie policzyłem, że wystarczy im tej pizzy (przynajmniej zwycięzcy) do końca wakacji, a 30 zł do wydania to około dwie pizze... Nie przejecie tego, chłopaki! Podarujcie trochę biednemu Wieśniakoowi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w konkursie udziału nie brałem, bo nie umiałem i czasu nie miałem, a dodatkowo zapomniałem. (te rymy wymiatają!!!!111)
Gratulacje dla zwycięzców. Widzę podpowiedzi faktycznie mogły okazać się przydatne, jednak było trzeba wiedzieć jak je wykorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:03, Arclight napisał:

Evil Khan nie wygrał? To podejrzane.

Ha - nie brałem udziału to i nie wygrałem - wizja mojego brzucha rozepchanego 52 pizzami w ciągu roku mnie zniechęciła ;)

Dnia 26.06.2007 o 18:03, Arclight napisał:

Gratulacje dla zwycięzców!

Ja również gratuluję i współczuję poniekąd ;)
Jak to mówią co za dużo to i świnia nie zje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0_o Dobrze, że nie wziąłem udziału. Jeszcze bym wygrał i się zawiódł, a to z tego prostego powodu, że Telepizzy nie ma w moim mieście, ani też w jego pobliżu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować