Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Załamanie na rynku, Forza Motorsport 2 znów na czele

15 postów w tym temacie

pepsi

Podobnie, jak w zeszłym tygodniu, tak i teraz Forza Motorsport 2 znalazła się na szczycie listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Trzy z czterech czołowych gier sprzedawały się gorzej, niż w zeszłym tygodniu, co świadczy o lekkim podłamaniu rynku.

Przeczytaj cały tekst "Załamanie na rynku, Forza Motorsport 2 znów na czele" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to do chłolery? Cooking Mama? Gotuj z mamą? To jakaś gra dla gospodyń domowych? Ble. Jak to mawiał Obelix "Anglicy też są kopnięci". To ustrojstwo na tej liście (bodajże zawsze na 10 miejscu) jest też już od jakiegoś czasu. Jak to mawiał Obelix...
Słowo "mama" zawsze mi się źle kojarzyło, ale teraz jest jeszcze gorzej ;]


Tak pamiętam ten felieton o wszechwiedzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O i co tu takiego nadzwyczajnego nowe gry w WB zawsze wchodzą na pierwsze miejsce w sprzedaży tak samo było z C&C3 TW też trzymał się trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej do czasu Gran Turismo 5 albo Burnouta Paradise, nie powstanie lepsza gra wyścigowa.
A 1 miejsce na liście jak najbardziej zasłużone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem recenzje forzy w gram.tv to zaliczyłem doła. Co to za ułatwienie dla noobów, żeby wiedzieli, jak mają po torze jechać? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Forzę 2 grałem i muszę przyznać, że porządna gierka ;) Gdyby wyszła na innych konsolach i PC to utwierdziła by się na prowadzeniu jeszcze bardziej.
A ostatnia pozycja to prawdziwy hit ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez mialem przyjemnosc pogrania w Forze 2 [krotka bo krotka ;) ale zawsze cos] i stwierdzam ze wole bardziej arcadowe wyscigi ;) moze przez to ze dzien w dzien za kolkiem siedze i to mnie zniecheca do tego zeby jeszcze sie bawic w to przed tv. Ja czekam na PGR4 jesli chodzi o tego typu podobne gry. Choc sama Forza 2 bardzo ladnie sie prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:06, VolfPL napisał:

Jak zobaczyłem recenzje forzy w gram.tv to zaliczyłem doła. Co to za ułatwienie dla noobów,
żeby wiedzieli, jak mają po torze jechać? ehhh

taki z ciebie kozak ? Z chęcią zobaczyłbym Ciebie wylatującego z pierwszego zakrętu prosto na bandę, tudzież drzewo ;P To jest symulator!
A ułatwienia można of course wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez odnoszę wrażenie, że ekipa gram.pl jest za emigracją Polaków do Anglii, czego wyraz daje częstując nas takimi (częstymi) raportami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować