Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NCsoft większy niż Google?

28 postów w tym temacie

Domek

Tack Jin Kim, prezes Koreańskiego NCsoftu, (m.in. Guild Wars, City of Heroes) jest przekonany, że zajmujące się elektroniczną rozrywką firmy czeka świetlana przyszłość. Mają się one według niego rozwinąć kiedyś do wielkości Google’a czy Microsoftu.

Przeczytaj cały tekst "NCsoft większy niż Google?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym ! Zobaczycie jak WoW ma narazie 4 miliony graczy to co bedzię za rok ? za 2 lata ? :D (ine chodzi mi o to ze wywyższam Wow''a podałem tylko przykład)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal tworzac takie hity jak GW itp. jest to jak najbardziej mozliwe. Ale czy uda im sie stworzyc kolejne tak popularne produkcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 11:00, FiFi123 napisał:

Zgadzam się z tym ! Zobaczycie jak WoW ma narazie 4 miliony graczy to co bedzię za rok ? za
2 lata ? :D (ine chodzi mi o to ze wywyższam Wow''a podałem tylko przykład)


Zdaje mi sie że sprzedanych kopii jest na swiecie o wiele więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2005 o 11:17, Boneles napisał:

Zdaje mi sie że sprzedanych kopii jest na swiecie o wiele więcej...


to zależy o jakie kopie ci chodzi :)
z tego co pamiętam WoW miał 4 miliony graczy PRZED początkiem sprzedaży w Chinach. Czyli WoW-owców(pozdro dla WoWmana) jest około 5 milionów. Wie ktoś ile jest sprzedanych kopii GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w zupełności. City Of Heroes wymiata, a jak dalej będą utrzymywać ten poziom to powinni awansować w rankingu firm. Im większa konkurencja tym lepiej dla nas:) ale gorzej dla CD-P, bo będzie musiał taniej gry sprzedawać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 11:20, Arar napisał:

z tego co pamiętam WoW miał 4 miliony graczy PRZED początkiem sprzedaży w Chinach. Czyli WoW-owców(pozdro
dla WoWmana) jest około 5 milionów. Wie ktoś ile jest sprzedanych kopii GW?


WoWowców było 4,5 miliona po wejściu do Hong Kongu i Tajwanu i sporo ta liczba już nie podskoczy bo główne rynki są już pokryte a gracz i przychodzą i odchodzą :). Jeśli chodzi o gry NC Soft, to obie części LineAge (razem) mogą pochwalić się identyczną liczbą graczy. Guild Wars (będący krócej na rynku od WoW) to kolejny milion z hakiem, kilkaset tysięcy składa się jeszcze na City of Heroes i Villains. Sumarycznie jest z tego spore imperium (plus co najmniej dwie nowe gry w przygotowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 13:44, Gofer31 napisał:

Bylbym zadowolony! Wiele RPG''ow internetowych... mielibysmy w co grac. (oby tylko nie byly
platne :()

Taa... Tylko żeby nie stali się zupełnie jak Microsoft :)

To byśmy wybulili... i jeszcze za co :) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować