Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 17:47, wdowiakm napisał:

Nareszcie mi sie udało o godzinie 17:09 złożyłem zamówienie na Wiedźmina Edycje Kolekcjonerską;)
Nawet już rozmiar koszulki wybrałem;)) Ale, żeby dostać się na forum to aż tak długo musiałem
czekać... Ale cóż wiadome było, że serwery nie wytrzymają tego tłoku;)
Teraz czekam żeby potwierdzić;]


CHAMSTWO! 4 godziny przy komputerze, odświeżając co 5 sekund, a zamówiłem jako 50 :/. Fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam problemy z potwierdzeniem zamówienia w koszyku :/ Masakra

A najuczciwszym wyjściem byłoby teraz zrobienie losowania tych numerów moim skromnym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 17:47, wdowiakm napisał:

Nareszcie mi sie udało o godzinie 17:09 złożyłem zamówienie na Wiedźmina Edycje Kolekcjonerską;)
Nawet już rozmiar koszulki wybrałem;)) Ale, żeby dostać się na forum to aż tak długo musiałem
czekać... Ale cóż wiadome było, że serwery nie wytrzymają tego tłoku;)
Teraz czekam żeby potwierdzić;]


4 godziny przy komputerze, odświeżając co 5 sekund, a zamówiłem jako 50 :/. Fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, cena itd. Ale jednej rzeczy nie rozumiem. Dlaczego nie można wPLN opłacić wysyłki Wersji Podstawowej? Przy każdym preorderze (Stalker, Jade Empire itd.) była taka możliwość. A tu nie ma? Prosiłbym kogoś z CD-Projekt o wypowiedź, jeśli łaska. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 18:01, ad0 napisał:

Wszystko ok, cena itd. Ale jednej rzeczy nie rozumiem. Dlaczego nie można wPLN opłacić wysyłki
Wersji Podstawowej? Przy każdym preorderze (Stalker, Jade Empire itd.) była taka możliwość.
A tu nie ma? Prosiłbym kogoś z CD-Projekt o wypowiedź, jeśli łaska. <;


No właśnie już o tym wczoraj mówiłem.
CDP z Wiedźminem wysysa z klijenta ile może. Nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 17:47, wdowiakm napisał:

Nareszcie mi sie udało o godzinie 17:09 złożyłem zamówienie na Wiedźmina Edycje Kolekcjonerską;)
Nawet już rozmiar koszulki wybrałem;)) Ale, żeby dostać się na forum to aż tak długo musiałem
czekać... Ale cóż wiadome było, że serwery nie wytrzymają tego tłoku;)
Teraz czekam żeby potwierdzić;]


Niby w którym miejscu wybierałeś koszulkę bo u mnie nie było, żadnego miejsca na takowy wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 18:09, PioMrex napisał:

Niby w którym miejscu wybierałeś koszulkę bo u mnie nie było, żadnego miejsca na takowy wybór?


jak już zamówisz, to klikasz na szczegóły tego zamówienia, i tam masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, 4 godziny polowania jedyne, wyrwane pół torby włosów i puszczone w niepamięć dwieście przekleństw.

I nadal nie mam.

Ale już coraz bliżej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 18:23, Be-Yacz napisał:

> Niby w którym miejscu wybierałeś koszulkę bo u mnie nie było, żadnego miejsca na takowy
wybór?

jak już zamówisz, to klikasz na szczegóły tego zamówienia, i tam masz.

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 18:01, ad0 napisał:

Wszystko ok, cena itd. Ale jednej rzeczy nie rozumiem. Dlaczego nie można wPLN opłacić wysyłki
Wersji Podstawowej? Przy każdym preorderze (Stalker, Jade Empire itd.) była taka możliwość.
A tu nie ma? Prosiłbym kogoś z CD-Projekt o wypowiedź, jeśli łaska. <;


Pomijając już to że gdzie indziej jest preorder za 79,90... więc sorry ale to jest robienie klienta w przysłowiowe JAJO, nie dość że w sklepie nie można zrobić preordera bo ciągle wywala błąd to jeszcze to.
Zrobili preorder na tylko 2999 sztuk, rzuciło się z 10000 chętnych i dziwią się że łącza nie wyrabiają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, mam EK w koszyku, ale nie mogę do koszyka wejść. Ciągle otrzymuję komunikat:


Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że ja się tak spytam czy nie możecie wymyślić lepszego sposoby na składanie pre-ordera na Edycje Kolekcjonerskie, które jak już powinniście wiedzieć są rozchwytywane przy tych ciekawszych pozycjach? Nie wiem, zamiast wchodzenia na strone to po okreslonej godzinie wyslac maila na odpowiednio stworzona skrzynke z nickiem i iloscia EK oraz adresem, a max. tydzien po otrzymaniu maila zostanie stworzone zamowienie? Rozladowaloby to troche ruch na serwerach bo swoj egzemplarz zamowilem dopiero po 3 godzinach.

Nie wiem jak wygladala praca tych 3 informatyków co mieli sprawować piecze nad serwera. Chyba coś w stylu:

I1:Stasiu tracimy moc!
I2: Wiesiu słyszałeś? Więcej mocy! Kreć korbką! Kręć korbką!
I3: Kręce cholera!
<BZT> [Poszły światła w całej firmie]

Więcej nerwów niż radości. A z koszykiem coś zróbcie bo się całkiem spieprzył. Opera się poddała na etapie potwierdzania adresu, FF nie mógł wejśc ponoewnie do koszyka. Jedynie IE [sic!] poradził sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 17:24, Liqid napisał:

No, nareszcie coś działa, do 16 niemal cały czas serw był padnięty. Nieładnie, za karę obniżać
cenę EK :P
Wciąż zamawia , ale chociaż udało mi się do koszyka dostać.
Zna ktoś jakiś kod promocyjny? ;)


jak kupisz nowy numer Playa to na odwrocie koperty DVD masz ten kod promocyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do ekipy technicznej sklepu. Zróbcie coś z tymi koszykami, bo z jakiegoś dziwnego powodu próba wejścia do niego powoduje wyświetlenie błędu. Z góry dziękuję za naprawę problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 18:27, kindziukxxx napisał:

już mam EK wiedźmina


Już dostałeś? Szczęściarz z Ciebie, bo na dziś dzień to nawet twórcy gry zapewne nie mają jeszcze swojego egzemplarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co tu można zamówić:/ Zupełnie nic tyle chętnych a ilości egzemplarzy 10 razy mniej. Normalnie robienie w jajo.
CDP mógł lepiej zrobić bez określonej godziny czyli 15. Tylko z zaskoczenia tak to by było mniej chętnych a serwery wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 18:01, ad0 napisał:

Wszystko ok, cena itd. Ale jednej rzeczy nie rozumiem. Dlaczego nie można wPLN opłacić wysyłki
Wersji Podstawowej? Przy każdym preorderze (Stalker, Jade Empire itd.) była taka możliwość.
A tu nie ma? Prosiłbym kogoś z CD-Projekt o wypowiedź, jeśli łaska. <;



Może i nie jestem z CDP, ale odpowiedź jest chyba bardzo prosta. CDP widząc właściwie już fanatyzm Gramowiczów na punkcie Wiedźmina postanowił wyczyścić ich kieszenie. Jest to widoczne zwłaszcza w edycji kolekcjonerskiej, która kosztuje, bagatela, 200 złotych. A ludzie kupują, niezależnie czy będzie to gra dobra czy nie (choć osobiście mam nadzieję, że dobra ;)).

Swoją drogą, myślałem, że z Wiczerem będzie trochę tak jak z Painkillerem, oczywiście nie mówię o cenie 19.90 tylko ~79 złotych (bez wirtualnych złotych; z nimi nawet 59 złociszy). W końcu kiedyś była mowa o niskiej cenie, nieprawdaż?
Ale rozumiem, Wiedźmin jest wspaniałą maszynką do robienia pieniędzy, więc czemu tego nie wykorzystać :)?*


*Tak, wiem, w sam projekt też było wsadzone kupę kasy. Ale jak już mówiłem, liczyłem na dobrą (a nawet bardzo dobrą) wolę CDProjektu. Przeliczyłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować