Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Hmmm, chyba ktoś z CDP powinien wyjaśnić kilka niejasności. Mianowicie niektóre osoby twierdzą, iż zamówiły Wiedźmina EK za 130 zł, co niektórzy nawet dali screena z ceną ==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24743&pid=69. Nie ukrywam, że jeżeli okaże się to prawdą, to delikatnie mówiąc jest to dosyć niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 18:34, Dincooo napisał:

Może i nie jestem z CDP, ale odpowiedź jest chyba bardzo prosta. CDP widząc właściwie już fanatyzm
Gramowiczów na punkcie Wiedźmina postanowił wyczyścić ich kieszenie. Jest to widoczne zwłaszcza
w edycji kolekcjonerskiej, która kosztuje, bagatela, 200 złotych. A ludzie kupują, niezależnie
czy będzie to gra dobra czy nie (choć osobiście mam nadzieję, że dobra ;)).


Ja pierdziu ale Polakowi nie dogodzisz:) Tak CDP tylko myśli o jednym zdzierać z głupich graczy kase! Są pazerni o wstrętni, bo przecież każdy musi to kupić! Przykro mi sięczyta tak idiotyczne oskarżenia i komentarze.. Czemu? Stalker 180zł kosztuje EK! Z wPLN 160, ale nie ma tylu bonusów i dodatków w EK jak Wiedźmin! To skąd to plucie sie? Przepraszam, ale tak dla niektórych CDP najlepiej niech dopłaca do gry bo to fundacja charytatywna!

Dnia 27.06.2007 o 18:34, Dincooo napisał:

Swoją drogą, myślałem, że z Wiczerem będzie trochę tak jak z Painkillerem, oczywiście nie
mówię o cenie 19.90 tylko ~79 złotych (bez wirtu alnych złotych; z nimi nawet 59 złociszy).
W końcu kiedyś była mowa o niskiej cenie, nieprawdaż?
Ale rozumiem, Wiedźmin jest wspaniałą maszynką do robienia pieniędzy, więc czemu tego nie wykorzystać
:)?*


Tak dopiero co wyszła gra Polska Two Worlds, konkurent Wiedźmina przyszłego, Gothica 3 i Obka, można zamówić za 99zł lub kupić np. w MM za 79zł. A wersja jest tak biedna że szok! Sam wiedźmin podstawowy jest pięknie wypakowany dodatkami tak zę 79zł to bardzo, ale to bardzo przystępna cena! Czytając to ręce mi opadają.. Ek jest 3 tysiące sztuk! Przecież to dla kolekcjonerów, bo za wiele na 3 tysiącach sztuk nie zarobią! To wręcz bardzo mało. A podstawowa wersja ma bardzo dobrą cenę. Zwłaszcza że gra mierzy bardzo wysoko, co wcale nie jest nie realne. Za granicą bardzo się wyczekuje tej gry. Ale nie ty byś przecież zrobił grę, pięknie ją rozreklamował, wypakował pudełko dodatkami, i dawał za darmo do pudełek do zapałek! Bo przecież to dla graczy, a ty nic za to nie chcesz! Oni zrobili tą grę bo chcą na niej zarobić! Logiczne? Nie wiem czy dobrze, ale odbieram twoją wypowiedź jako obrażonego frustrata że gra nie jest za grosze tylko po całkiem niezłej cenie 79zł! Powtarzam ręce opadaja..

Dnia 27.06.2007 o 18:34, Dincooo napisał:

*Tak, wiem, w sam projekt też było wsadzone kupę kasy. Ale jak już mówiłem, liczyłem na dobrą
(a nawet bardzo dobrą) wolę CDProjektu. Przeliczyłem się.


Tak włożono w niego dużo kasy która musi się zwrócić.. Duża kampania reklamowa, występy na targach i to że po praz pierwszy chyba tak bardzo na zachodzie się wyczekuje Polskiej gry. Tak przeliczyłeś się jeśli myślałeś że CDP specjalnie dla Polaków zrobi wyjątek i będzie dopłacać do każdej gry dla uciechy fanów.. Kurde cena jak za taką wersję 79zł bardzo dobra i niższa niż myślałem! CDP nie jest fundacją charytatywna:P Dlatego jak czytam coś takiego aż prosi się o komentarz.. Choć z drugiej strony może lepiej takich zostawić? Bo przecież wszystkich nie zadowolisz i zawsze znajdą się tacy co przyczepią się wszystkiego:P

Ps. Po 15 minutach zabawy o 16 z padniętym serwerkiem, dałem sobie spokój:) Pojawiłem się niedawno i bez problemów zamówiłem EK:) Wystarczyło trochę cierpliwości:P A same problemy z serwerem dla mnie są zabawne;-) I aż uśmiech sam się pojawia że aż tyle osób się rzuciło by zamówić tą gierkę, czego chyba samo CDP się nei spodziewało:) I będzie później co wspominać, jak to się walczyło z serwerem by zamówić grę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trwało to bardzo długo, poleciało parę obelg w kierunku monitora, ale najważniejsze, że wreszcie mi się udało złożyć zamówienie. Czekam z niecierpliwością na tą listę, gdzie każdy może poznać swój numer EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastrzelić się można było, żeby zamówić EK... Po kilku dobrych godzinach cudowania z przechodzeniem między przeglądarkami (byłem nawet u sąsiada) udało mi się zamówić... Teraz w piątek znów dostanę dupotrząsu, czy się załapałem :P Zycie Gracza bywa diabelsko ciężkie i mam nadzieję, że te obgryzione dzisiaj paznokcie* nie pójdą na marne :P

*jast kidin matez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po kilku ciężkich godzinach, w trakcie których można było przypomnieć sobie czasy korzystania z internetu przez modem, wracamy do gry. Przypominamy również, że zgodnie z wcześniejszą deklaracją, do najbliższego piątku opublikujemy pierwszą listę szczęśliwców wraz z zarezerwowanymi numerami edycji kolekcjonerskiej. Jeszcze raz przepraszamy za czasowe problemy i dziękujemy za cierpliwość oraz wyrozumiałość wszystkim użytkownikom."

O ironio... Hyhyhy... Jak to czytam...Tylko śmiać mi się już chce po 8 godzinach walki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:53, Taaz napisał:

Hmmm, chyba ktoś z CDP powinien wyjaśnić kilka niejasności. Mianowicie niektóre osoby twierdzą,
iż zamówiły Wiedźmina EK za 130 zł, co niektórzy nawet dali screena z ceną ==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24743&pid=69.
Nie ukrywam, że jeżeli okaże się to prawdą, to delikatnie mówiąc jest to dosyć niesprawiedliwe.


Z jednej strony masz racje, ale z drugiej nie bądźmy psami ogrodnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miała być taka nagonka na te EK Wiedźmina i chyba tylko te zepsute serwery umożliwiły mi kupno tej Edycji o 19:00 :-) W pewnej chwili aż zwątpiłem, czy aby przez błąd serwera nie nabyłem już wykupionej EK. No, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Chociaż jestem pesymistą ;-)

Też nie miałem możliwości użycia wPLN. Mam nadzieję, że to jakiś błąd, bo dodatkowy wydatek na przesyłkę to już byłoby niesamowita chciwość ze strony CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh przez te problemy na stronie włożyłem do koszyka 3 EK Wiedzmina i tu moj problem. Rzecz jasna chce kupic jedna EK wiec odrazu kliknalem przycisk usuń przy niepotrzebnych mi edycjach, strona zaladowala sie na nowo lecz stan mojego koszyka nie zmienił sie. Nie majac pojecia o co chodzi sprobowalem sprawdzic to w drugiej przeglądarce i tu "zonk". W firefoxie mam w koszyku 3 EK a w IE nie mam nic. Ktoś jest w stanie pomóc? z gory dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O godz. 16.30 rozpocząłem zamawianie "Wiedźmina" EK - ustawiczne starania zakończyły się... dopiero teraz sukcesem czyli o godz.22.50!!!

Z jednej strony jestem zły: ceną i specjalnie wcześniej przyjechałem do domu by być na 15.00 - ale strona CD Projektu nie otwierała się a mówiąc dokładnie blokowała się...

Nie będę cytował tego co pod nosem mówiłem na ten stan rzeczy!

Z drugiej strony cieszę się że stać mnie na ten drogi "prezent" i będę go miał:)

{S
Drodzy Państwo z CDP zróbcie coś z własną stroną - jesteście poważną firmą ale strona wam pada a dziś był tylko szczyt tego padania - ja mam ustawiczne problemy z otwieraniem strony "gram.pl" (co kilka dni)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się zamówić EK. Nareszcie. Po wielu perypetiach, lataniu do sąsiadów, steków niecenzuralnych słów. CDP mógłby się postarać o lepszy serwer. Albo niech następnym razem nie ogłaszają rozpoczęcia składania zamówień przedpremierowych co do godziny, to może obejdzie się bez takich problemów i frustracji.
I jeszcze jedno - karta z zamówieniem Widźmina zmiast strony głównej gram.pl to chyba jakieś nieporozumienie. Rozumiem stosowanie reklamy, aby zachęcić graczy do kupna, ale takie wymuszanie? Poważna firma nie powinna sobie na coś takiego pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:57, reaven21 napisał:

Ehh przez te problemy na stronie włożyłem do koszyka 3 EK Wiedzmina i tu moj problem. Rzecz
jasna chce kupic jedna EK wiec odrazu kliknalem przycisk usuń przy niepotrzebnych mi edycjach,
strona zaladowala sie na nowo lecz stan mojego koszyka nie zmienił sie. Nie majac pojecia o
co chodzi sprobowalem sprawdzic to w drugiej przeglądarce i tu "zonk". W firefoxie mam w koszyku
3 EK a w IE nie mam nic. Ktoś jest w stanie pomóc? z gory dzięki


HEH, mi się niechciały usunąć Settlers 2: 10 lecie serii z koszyka chociaż nigdy tej gry do tego koszyka nie wsadzałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche dowalili że dali pre-ordery podstawki i EK w tym samym dniu. Ludzie głównie się na EK rzucili, a ci co zamawiali EP tylko niepotrzebnie w tym czasie serwer zapychali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:58, Be-Yacz napisał:

HEH, mi się niechciały usunąć Settlers 2: 10 lecie serii z koszyka chociaż nigdy tej gry do
tego koszyka nie wsadzałem :)


Mi zaś pojawił się Gothic 3 i też ani drgnie z tego koszyka ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wybieraniu opcji wysyłki jest opcja "zobacz więcej" czy cośw tym stylu - dotyczy to wykorzystania wPLN w celu opłacenia wysyłki. Kupuje się wirtualny żeton na przesyłkę i można go wykorzystać przy dostawie EK Wiedźmina...

swoją drogą zastanawiam sie, czy nie anulować zamówionej EK i zamówić normalną za 79 PLN:)....

fura kasy w sumie:)

M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:58, Bumber napisał:

I jeszcze jedno - karta z zamówieniem Widźmina zmiast strony głównej gram.pl to chyba jakieś
nieporozumienie. Rozumiem stosowanie reklamy, aby zachęcić graczy do kupna, ale takie wymuszanie?
Poważna firma nie powinna sobie na coś takiego pozwolić.

Strony głównej wtedy wogóle nie było, a CDP chciało przynajmniej po części pomóc graczom którzy chcą zamówić EK. Moim zdaniem nie ma co się doszukiwać spisków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować