Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 22:59, lordfett napisał:

Mi zaś pojawił się Gothic 3 i też ani drgnie z tego koszyka ;>


HAHA. Taka akcja. CDP dodaje niechciane gry do wiedźmina, bo wie, że mimo to ludzie kupią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:55, Be-Yacz napisał:

> Hmmm, chyba ktoś z CDP powinien wyjaśnić kilka niejasności. Mianowicie niektóre osoby
twierdzą,
> iż zamówiły Wiedźmina EK za 130 zł, co niektórzy nawet dali screena z ceną ==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24743&pid=69.

> Nie ukrywam, że jeżeli okaże się to prawdą, to delikatnie mówiąc jest to dosyć niesprawiedliwe.


Z jednej strony masz racje, ale z drugiej nie bądźmy psami ogrodnika ;)



Z punktu widzenia prawa - zawarto umowę u kupnie/sprzedaży. Jeśli faktycznie nastąpiła awaria oprogramowania sklepu, klienci na tym korzystają. Jest umowa, przyszło na mejla potwierdzenie z taką a nie inną ceną i już. To dokładnie tak jak z gościem na Allegro, który sprzedał terenówkę za duuuużo mniej niż chciał, bo zapomniał o cenie minimalnej. Inna sytuacja, ale umowa to umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bumber, ale przez pewien okres czasu działało tylko zamawianie. Forum i główna były offline. Powiem szczerze, gdyby nie to EK od razu po kliknęciu na gram.pl to do **** śmierci bym się z tym męczył. I zapewne nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra to jest CD PROJEKT .. więc zapomnimy o tym (po kilku wizytach u psychologa hyhy:)..) no ale żeby to sie nie powtórzyło właśnie przy Witcherze 2....:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie panikuj:) Serwerki padły i zrobiło się zamieszanie:P Nikt taniej przypadkiem nie kupi EK bo będą musiały być jeszcze potwierdzone:) Wszystko się wyprostuje don''t worry:)

Co do wykorzystania wPLN na przesyłkę nie miałem problemów, kupiłem żeton, zamówiłem EK i po problemie:) Noc hyba zę ktoś nie wiedział że żetoniki się kupuje;P Chociaż pisało jak BYK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:43, Evil Khan napisał:

Dziś od 15 walczyłem z zamówieniem. Już miałem dość, już zrezygnowałem z EK bo liczyłem na
początkowy nr. Już miałem brać zwykłą edycję ale jakim cudem udało mi się wychaczyć EK za 130
zł !!! Potraktuję to jako rekomensate za zmarnowane popołudnie i kupię za tyle ile zamówienie
wyszło. Mam nadzieję, że CDP wyjdzie z tego z twarzą i nie pozmienia zamówień na 199 zł. 130
za taką EK się opłaca - niezależnie od numeru :)


To jest nie sprawiedliwe ja też próbowałem wplnami zniżyć cenę ale ona jak na złość nie chce iść w duł ;( CDP proszę wyjaśnić sprawę i jak mu nie podniesiecie ceny to nam przynajmniej obniżcie.

Ps. To co piszę zawsze jest tym co myślę i nie chcę nikogo urazić. Jednak jak ktoś się poczuje dotknięty to bardzo przepraszam. Pokuj z wami ludzie dobrej woli :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:00, Evil Khan napisał:

Kiedyś podobny error był z Spellforce 2 - też udało się go kilku osobom zamówić za 10 zł zamiast
ze zniżką 10 zł (do ceny 69,90) :)


Ty się nie odzywaj tylko siedź cicho w koncie i licz, by ci tej ceny nie zmienili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście troche się wkurzyłem że wam serwy padły, bo się bałem że nie zdąże, ale już zamówiłem, trudno chciałem o numer 0001 powalczć ale tak się ciesze że mam. i zgadzam się z Bumberem, mozna to było jakoś inaczej rozegrać. i nie wiem co sistalo, ale jak mi się udalo o 17.30 wcisnąć, to nadal nie było pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:00, Evil Khan napisał:

Kiedyś podobny error był z Spellforce 2 - też udało się go kilku osobom zamówić za 10 zł zamiast
ze zniżką 10 zł (do ceny 69,90) :)

Ale musisz przyznac ze takie numery zdazają sie ciągle tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:01, Vivek1 napisał:

Ps. To co piszę zawsze jest tym co myślę i nie chcę nikogo urazić. Jednak jak ktoś się
poczuje dotknięty to bardzo przepraszam. Pokuj z wami ludzie dobrej woli :) .


Jemu nie zniżajcie ceny. Zamiast tego dorzućcie słownik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:01, bezimienny15 napisał:

> Kiedyś podobny error był z Spellforce 2 - też udało się go kilku osobom zamówić za 10
zł zamiast
> ze zniżką 10 zł (do ceny 69,90) :)
Ale musisz przyznac ze takie numery zdazają sie ciągle tobie ;)

Sratatata - po coś się studiowało informatykę - by włamy na serwery robić ;))
Ech - no przepraszam ale nie tylko mi się udało - a ci co narzekają że nie sprawiedliwe - więcej szczęscia next time. Jak to mówią kto nie ma szczęścia w miłości ten ma w kartach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczeło się tak:
Patrze na zegarek 14:04, pies biega kolo drzwi- chce wyjsc. Wstaje, chwila zwatpienia, czatować przy kompie czy wyjsc z psem. Po 5 minutowym namysle wychodze. 14:16 wracam, drżaca reka klikam F5 i czekam na odświerzenie strony... i tak sobie klikalem do 15:xx kiedy nagle wszystkie odswiezane strony (bylo ich trzy - sklep, gram.pl, forum) odmowily wspolpracy. Nerwowo klikam ponownie i czekam na wyswietlenie strony. Niestety gram.pl, na ktorym mialbyc news nie dziala, spogladam na zakladke ze sklepem i widze obrazek "Wiedzmin - gra komputerwa", szybko bez namyslu klikam. Czekam... Error - niczym na starej Commodore, ktora kurzy sie gdzies na strychu. OK spokojnie, moze nie to kliknolem, wracam na strone glowna i klikam ponownie. Znowu nic. Probuje trzeci raz i po 4 minutach wyswietla sie stwona z EK wyczekiwanej przezenie gry "Wiedzmin". Odrazu wzucilem gre do koszyka i czekam otworzenie sie strony z tym oto moim wirtualnym koszykiem. Niestety znowu Commodore zgrzyta na strychu. Po kilkudziesieciu odswiezenia w koncu moim oczom ukazuje sie koszyk z gra, ku mojemu zdziwieniu koszyk przez pomylke zaladowal 3 egzemplarze, no nic, przeciazenie serwera, nie moja wina. Klikam na przycisk usuń i to byl ostatni raz kiedy widzialem moj "koszyk". Przez nastepne kiladziesiat minut staralem sie polaczyc z serwerem, lecz bez skutku. Okolo 19 wyszewdlem poirytowany z domu. NIe pamietam gdzie bylem i co robilem, ale kiedy wrocilem o 20:30 do domu szybko usiadlem przy PC. Siadam i pomimo tego, ze strona sklepu otwiera sie duzo szybciel, koszyk jak nie dzialal tak nie dziala. Kliknolem jeszcze raz i wpadlem na (jak sie okazalo) swietny pomysl - Wylacze Opere i wejde przez IE. I co sie okazalo, koszyk mimo dlugiego ladowania sie otwiera i mozna dokonczyc zamowienie. O 20:47 w zakladce "zamowienia" widnial juz napis Wiedźmin EK z koszulką XXL [PRE-ORDER]. Super, moge sie pozegnac z wymarzonym nr.1.

Juz nie pierwszy raz serwery CDP padaja, mozna bylo sie domyslic, ze bedzie duze zainteresowanie gra, tak, wiem, ze sie do tego przygotowywaliscie, ale jak widac, za malo.

Troche przekoloryzowalem, ale i tak bylo goraco ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:00, Yobel napisał:

Z punktu widzenia prawa - zawarto umowę u kupnie/sprzedaży. Jeśli faktycznie nastąpiła awaria
oprogramowania sklepu, klienci na tym korzystają. Jest umowa, przyszło na mejla potwierdzenie
z taką a nie inną ceną i już. To dokładnie tak jak z gościem na Allegro, który sprzedał terenówkę
za duuuużo mniej niż chciał, bo zapomniał o cenie minimalnej. Inna sytuacja, ale umowa to umowa.


Nie do końca, bo tu wystąpiła zwykła awaria systemu, więc nie było by nic dziwnego, gdyby CDP przywróciło dawne ceny, jeszcze biorąc pod uwage fakt, że wszędzie widnieje jedna cena: 199zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś przebolałem tą absurdalną cenę i zamówiłem EK :)
tylko dlaczego jest info o IV kwartale, a nie o wrześniu??? jakby nie patrzeć wrześeń podlega jeszcze pod III kwartał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak bedzie wygladac sprawa wybory rozmiaru koszulki w edycji kolekcjonerskiej?? bo nie chcial bym dostac np. L ktorej bym nie nosil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować