Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Mnie udało zamówić się egzemplarz o 20:58.
Od 14:30 siedziałem przy kompie i odświeżałem co chwile stronę.
I o 17:00 już zacząłem zamawiać już była końcówka transakcji, a tu mi wyskoczyła strona a na niej pisało, ze wystąpił problem i mam spróbować za pare minut.Byłem cholernie wkurzony, ale o 20:58 udało mi się zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:12, Stwór napisał:

> Oczywiście wirtualnymi pieniędzmi nie można zapłacić ani grosza, nie licząc wysyłki. ''WPLN''

> to pojęcie MOCNO przesadzone...

Można można tylko nie dokładnie czytacie co i jak.. W gorącej wodzie was trzymają, czy w szkole
nie uczą czytać? Przy zamawianiu EK jak BYK pisało że by skorzystać z opłaty kuriera wPLN''ami
trzeba kupić żeton!

Ciebie chyba w szkole nie nauczyli czytać. Jak byk w moim poście jest napisane, że tylko wysyłka jest za wPLN. Pytam w takim razie, po co dawać np. 70 wPLN w przypadku EK Gothica III, skoro i tak nie ma możliwoście ich wydania na gry? Lepiej dawać mniej wPLNów, ale żeby można je było wykorzystać w 100% na gry. IMO przydała by się mała rewaloryzacja wirtualnej waluty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:26, Morfieusz napisał:

Ja bym sie razem z Toba klucil o pierwsze miejsca na liscie :P (mam screena z 15:36 jak klikam
na dodaj do koszyka :P bo tak to hamstwo i niesprawiedliwosc :P)

Screenów to mam więcej :)
15:20 - ustawiony na pre-orderach w sklepie gram wciskam po raz kolejny F5 i JEST - edycja zwykła (1 + 2.jpg)
15:2x - pojawia się EK !! (ale bez okładki) (3.jpg)
15:34 - udało mi się wejść na stronę produktu - serwery gram.pl i forum leżą - czyżbym miał nr 1 ??!? ;) (4.jpg)
15:35 - kupuję ! - proszę czekać ... (5.jpg)
....cdn....

20070627232915

20070627232946

20070627233017

20070627233158

20070627233256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:29, Belegdil napisał:

> cały czas to robię i nic się nie zmienia ;)
Wyczyść ciasteczka i zamów jeszcze raz.


nawet to nic nie daje O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:24, Stwór napisał:

> HAHA. To będzie zadyma bo przecież "umowa w świetle prawa jest zawarta" haha :D

HAHA, ale nie ma potwierdzenia zamówienia! HAHAHA! Głupolek:P


To głupolek to było do mnie? Bo jeśli tak to ty na takiego wyszłeś, bo ja ten texcik użyłem jako ironii i dlatego napisałem go w cudzysłowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:25, Tieru napisał:

Ej mam pytanie czy te 2999 sztuk to saą tylko EK czy zwykłe z gory dziekki


Tak to jest jak sie uwaznie nie czyta newsow. 2999 sztuk jest EK Wiedzmina. Zwyklej edycji ma byc sporo, sporo wiecej, podobno to najwieksza premiera CDP w tym roku. Wiec spokojnie dla kazdego egzemplarz gry bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki numer będzie miało moje ek...
dla tych którzy mają problemy z wysyłką za wpln. wystarczy anulować zamuwienie i złożyć nowe. ja tak zrobiłem i " masterlink - 0,00 zł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:33, Be-Yacz napisał:

To głupolek to było do mnie? Bo jeśli tak to ty na takiego wyszłeś, bo ja ten texcik użyłem
jako ironii i dlatego napisałem go w cudzysłowiu.


Na nikogo nie wyszyłem:) Głupolek tylko użyty do tego by podkreślić że zdrobniony użyty tylko i wyłącznie żartobliwie, o czy jeszcze ma świadczyć jęzorek na końcu :P .. Inaczej nie dosłownie użyta wypowiedź jak twoja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po SIEDMIU godzinach prób (non-stop) zamówienia EK wreszcie około 22 udało mi się złożyć zamówienie. Po drodze wywalało mi albo błędy, albo przeprosiny (można sobie łatwo wyobrazić co warcząc sugerowałem żeby sobie zrobili z tymi przeprosinami kiedy widziałem je po raz 50+ raz). Od godziny 18:30 co jakieś 30-50 min udawało mi się przejść do mojego koszyka, gdzie najpierw znalazłem 2 sztuki EK wiedźmina (próba pozbycia się jednej zakończyła się oczywiście błędem), potem 2 EK + normalna edycja, a w końcu cały pakiet jakiś gier (EK wiedźmina, normalna edycja Wiedźmina + dwie jakieś inne gierki których nigdy nie zamawiałem ani nawet nie znam), by w końcu system poprzestał na tym że mogę kupić 2x1 egzempaż EK(na szczęście system przestał w tym momencie walić błędami ale przez 20 min olewał moje próby usunięcia jednego z egzemparzy - po prostu odśierzał się tak jak był).
Przez ostatnie 1,5 godz trochę ochłonąłem (żeby nie bluzgać na forum) i zajrzałem tu żeby powiedzieć że moja opinia o CDP w ogólności i sklepie gram.pl w szczególności znacznie się obniżyła - ktoś tu nawalił i to solidnie.

20070627233619

20070627233626

20070627233630

20070627233635

20070627233706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:36, Stwór napisał:

Na nikogo nie wyszyłem:) Głupolek tylko użyty do tego by podkreślić że zdrobniony użyty tylko
i wyłącznie żartobliwie, o czy jeszcze ma świadczyć jęzorek na końcu :P .. Inaczej nie dosłownie
użyta wypowiedź jak twoja:P


Oki, ale na przyszłość nie rzycze sobie takich żartów, balasku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może taka rada:

Jak nie da się usunąć z "koszyka" to... sfinalizuj transakcję a zaraz potem anuluj ją i zacznij od nowa tym razem z takim zamówieniem jakie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze organizacyjnie to CDP sie dzis nie popisal. A mozna sie bylo spodziewac tloku. Mozna to bylo przewidziec. Troche wstyd, bo to w koncu najlepszy polski dystrybutor.
No, ale grunt, ze gierka zamowiona. Teraz trzeba tylko trzymac kciuki zeby byla maks. grywalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:32, sloma212 napisał:

Ciebie chyba w szkole nie nauczyli czytać. Jak byk w moim poście jest napisane, że tylko wysyłka
jest za wPLN.


heh Faktycznie mój błąd, nikt nie jest nie omylny co nie?;) Chyba serwer mi sie przegrzał:P Zwracam honor Chill:)
Czas spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:31, Kmotek napisał:

> Wyobraźcie sobie, ze przy starcie serwerów WoW''a lub
> GW wszystko by siadło po tym czasie, a Blizzard lub NCSoft, tłumaczyliby się, że serwery
nie
> dały rady ilości userów.

No to dałeś rade z porównaniem bo dokładnie tak było tuż po premierze WoW''a - przez kilka
pierwszych dni w godzinach nocnych nie dało się założyć konta. I odpowiedź była dokładnie taka
jak podałeś - ''nie docenili popularności''. Zresztą jakoś ostatnio to nawet amazon zaliczył
pad przez zbyt duże obciążenie zainteresowanych klientów. Widać gra cieszy się zainteresowaniem
większym niż oceniali twórcy :)


tyle że Blizz za to dał kilka darmowych dni gry użytkownikom ;).
Co zrobi CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wydało się, że gram.pl stoi na IISie. :) Tak się nieszczęśliwie składa, że na życie zarabiam administrując serwerami (klastrami konkretnie) www. Stąd też mój nieśmiały apel: szanowna ekipo gram.pl - na IISie to można sobie SharePointa postawić w intranecie, żeby sobie pani Zdzicha dokumęta w Wordzie umieszczała, a nie serwer produkcyjny. Oczekuję teraz informacji, że menedżmę IT, który wymyślił produkcję na IISie, a potem "wzmacniał infrastrukturę technologiczną", został w trybie dyscyplinarnym wywalony na zbity pysk z sugestią, aby się zajął wypasem bydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screenow to ja mam z 11 MB ... w ogole to wczesniej udalo mi sie kliknac dodaj do koszyka ale screena nie zrobilem - dopiero jak blad wyskoczyl i drugi raz sie wepchalem to zrobilem :P i gdyby nie genialne przygotowanie CDP to pewnie cieszylbym sie wraz z Toba pierwszymi egzemplarzami ... a tak to bede gdzies numer 203932403780173597652! (!- silnia) :P tylko sie zabic :P (thx CDP !)

20070627233636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej walce wyczerpany psychicznie i fizycznie idę zagryźć i rozszarpać na kawałki bułkę z serem, bo delikatnie mówiąc mam TAKIEGO małego g ł o d a.
A po bułce miałbym ochotę rozszarpać pazurkami pana który kręcił korbką zasilającą serwery pre(monty)-phytonowe.
Ale już dobrze... już dobrze... już dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować