Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 23:49, Akallabeth napisał:

Kurde... Ja zamówiłem o 16.40 i później skasowałem, żeby spróbować opłacić wysyłkę WPLN. I
zamówiłem o 21.04 :/. Kurde!! Czy ta teza że pierwsze cyfry zamówienia to numer, jest prawdziwa?


A jaką cyfrę masz na samym początku? Może jest to cyfra 170??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:44, edzio13 napisał:

A mi się tam podobało jak srewery się zawiesiły. Bo wyobrażałem sobie co robią inni, którzy
czekali aż będą mogli zamówić swoją grę (chociarz ja sam na początku nie wiedziałem co się
dzieje). Ale już mam swoją EK. JUPI!!!!


Bo ty po avku widzę rasta jesteś :P a takich wszystko cieszy :) nawet jak powinno irytować. Oj ile bym dał by sobie w takim dniu jak dziś zapalić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:50, Tieru napisał:

Mam to w d**** że im tak napisalo


Tylko bez podniety.. :) Jak mówiłem 15.00 to najgorsza godzina na tego typu akcje i musimy czekać do dnia następnego jak ktoś ma problem aż ludzie przyjdą do pracy i zaczną naprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze jestem ciekawy czy starczyło dla mnie edycji kolekjonerskiej bo zamuwiłem dopiero o 23.45 czy jakoś tak. prubowałem zamuwić oczywiście wczsześniej czyli około godziny 15.30 ale wjadomo jak było, jak jurz weszłoe na koszyk to okazało sie że są tam już dwa wiedźminy w EK, puźniej doszedł trzeci a jak prubowałem usuwać to mnie wywalało z serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:50, Tieru napisał:

Ludzie powiedzcie mi jedno ci kolesie co im wyskoczylo za 130 zł to dostaną za tyle? Przeciez
to bedie nieuczciwe .Mam to w d**** że im tak napisalo jakos mi i innym nie wyskoczylo wiec
mam nadzieje ze te osoby rowniez dostana za tyle co reszta bo nie po to stoczylem wojne z rodzinami
aby teraz jacys goscie za 130 mieli to za co ja bym mial za 1999 lol


Wojnę z rodzinami? Jakaś wojna gangów? Pruszków vs Chrzanów?
Wiem byka postawiłeś, ale mi dzisiaj zaczęło bić przez te jazdy z serwerami i mam pocieszne skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:56, Akallabeth napisał:

>A jaką cyfrę masz na samym początku? Może jest to cyfra 170??:D

Sorki tam miało być liczbę;p

Dnia 27.06.2007 o 23:56, Akallabeth napisał:

Mam 0667.


Wątpię by to była liczba egzemplarza Edycji kolekcjonerskiej gdyby tak było to nie byłoby niespodzianki kto jaki będzie miał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:56, Akallabeth napisał:

>A jaką cyfrę masz na samym początku? Może jest to cyfra 170??:D

Mam 0667.

Gdzie to sprawdziłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:53, bartul666 napisał:

kurcze jestem ciekawy czy starczyło dla mnie edycji kolekjonerskiej bo zamuwiłem dopiero o
23.45 czy jakoś tak. prubowałem zamuwić oczywiście wczsześniej czyli około godziny 15.30 ale
wjadomo jak było, jak jurz weszłoe na koszyk to okazało sie że są tam już dwa wiedźminy w EK,
puźniej doszedł trzeci a jak prubowałem usuwać to mnie wywalało z serwera.


Boże, człowieku kup sobie słownik ortograficzny zamiast EK bo takiego kaleczenia polskiego języka to dawno nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:53, bartul666 napisał:

kurcze jestem ciekawy czy starczyło dla mnie edycji kolekjonerskiej bo zamuwiłem dopiero o
23.45 czy jakoś tak. prubowałem zamuwić oczywiście wczsześniej czyli około godziny 15.30 ale
wjadomo jak było, jak jurz weszłoe na koszyk to okazało sie że są tam już dwa wiedźminy w EK,
puźniej doszedł trzeci a jak prubowałem usuwać to mnie wywalało z serwera.


No jak zamówiłeś i było jeszcze to masz :) i błagam zainstaluj może FIREFOXa i dawaj prawy myszy i poprawiaj błędy bo to strasznie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:49, Akallabeth napisał:

Czy ta teza że pierwsze cyfry zamówienia to numer, jest prawdziwa?


Tak, jesli te teze naukowo udowodnisz. ;-) A na powaznie - nie sadze, zeby tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 23:55, otc napisał:

Wojnę z rodzinami? Jakaś wojna gangów? Pruszków vs Chrzanów?
Wiem byka postawiłeś, ale mi dzisiaj zaczęło bić przez te jazdy z serwerami i mam pocieszne
skojarzenia.

Co masz do Chrzanowa ? ;)))
Zrobić najazd na chatę ? ;)))

P.S. Ja zamawiałem od 15.. do 18.30,
już widzę miny tych co im to dłużej zajęło ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:58, Vivek1 napisał:

> >A jaką cyfrę masz na samym początku? Może jest to cyfra 170??:D
>
> Mam 0667.
Gdzie to sprawdziłeś??


Ee, nie, mi chodziło o 4 początkowe cyfry numeru zamówienia ;) A sam bym chciał wiedzieć jak to jest z tymi numerkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak podjąłem decyzję o zakupie Zwykłej Edycji. 200 zł to jednak trochę za wysoka cena, zresztrą reszta( 130zł) powinna starczeć na Assasin Creed ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować