Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Ludzie no... co to numerologia taka wazna? Kupcie sobie "Od Pitagorasa do Euklidesa" fajna ksiazka do matmy ;-) Bedzie duzo cyferek ;-P

BTW Raz jeszcze pozdrawiam ludzi zajmujacych sie serwerami ;-D Naprawde jestem pelen uznania ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciutko mało RAM-u, taka moja sugestia. CDP zaleca do średnich detali tyle, więc przymnij z nawiązką że masz spokojnie minimalne ustawienia ...

"Twórcy Wiedźmina podali również wstępne wymagania sprzętowe gry, pozwalające na uruchomienie rozgrywki na średnich detalach. Przedstawiają się one następująco:
Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD
1 GB RAM
nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATI
Zespół pracujący nad grą zwraca jednak uwagę, że ze względu na trwającą optymalizację kodu gry powyższych wymagań nie należy traktować jako ostatecznych. O wszelkich zmianach CD Projekt będzie informował na bieżąco. "

Chłopaki mają teraz spokojnie jeszcze dwa miesiące na dopieszczenie. Więc dopiero kiedy będzie gotowy master, wymagania staną się ostateczne i wtedy raczej podadzą szczegóły. Chociaż to co najważniejsze to już wiadomo (reszta ? Napęd DVD, karta dzwiękowa zgodna z SB ... po co więcej ?), a lepiej raczej nie będzie.
Znacznie ciekawsze jest przedstawienie wymagań ZALECANYCH do gry z full ustawieniami. Wtedy będziemy mieli pełen obraz zasobożerności zmodyfikowanej Aurory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 00:01, HMRpG_MODED napisał:


> Wojnę z rodzinami? Jakaś wojna gangów? Pruszków vs Chrzanów?
> Wiem byka postawiłeś, ale mi dzisiaj zaczęło bić przez te jazdy z serwerami i mam pocieszne skojarzenia.
Co masz do Chrzanowa ? ;)))
Zrobić najazd na chatę ? ;)))


O no proszę :) miastowy :D Zrób, obalimy udane zamówienie Wiedźmina. Po takiej walce, każdemu należy się porządna impreza odstresówująca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie strasznie kusi EK ale po kilkugodzinnej walce, kiedy ok 22 miałem już ją w koszyku zrezygnowałem. Może to jednak ta cena odstrasza? W końcu poza wymaganiami co wiemy o tej grze? że ma być hit? Pewnie ! 3mam kciuki ale po tym co ostatnio wyszło z Two Worlds, odechciewa mi sie kupować kota w worku. Poczekam sobie, pogram w demo, przeczytam recenzje, opinie, komentarze i wtedy ewentualnie jeśli gra będzie warta zakupu zamówię sobie podstawową wersje. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Nowym Jorku gigantyczna awaria sieci energetycznej sparaliżowała część nowojorskiego Manhattanu -

Oficjalnie mówią: "Sieć energetyczna w Nowym Jorku jest przeciążona w związku z panującą falą upałów i masowym korzystaniem z klimatyzatorów"

Czy "gram.pl" na pewno ma serwer w Warszawie?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Palić, gwałcić i rabować ?:) to ja też się piszę (palę) :)

Nikt jeszcze od dużej ilości miodu pitnego nie umarł :P a pomoże zapomnieć o dzisiejszym emocjach raczej tych złych bo pozytywnych się nie zapomina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by uściślić jeszcze kwartał na karcie Wieśmina w sklepie widnieje "Dostępność: IV kwartał" wrzesień to III Kwartał - problemy z liczeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2007 o 00:04, otc napisał:

O no proszę :) miastowy :D Zrób, obalimy udane zamówienie Wiedźmina. Po takiej walce, każdemu
należy się porządna impreza odstresówująca .


Nie całkiem miastowy ;))
Możemy zrobić wojnę gangów, lub próbę mocniejszej głowy ;)
Babice vs Chrzanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha :D jeden pozytyw dzisiejszego dnia (liczę od obudzenia się do pójścia spać ;]). W tej zawierusze zrobiło mnie na delegata :D. Geralt bądź pozdrowion, powodzie dzisiejszych wybuchów niekoniecznie pozytywnych u większości populacji polskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



chcąc niechcąc by jakiś koment CDP by sie przydał... spieprzony serw, EK za 130 zika dla wybrańców? dziwne://
BTW ja napewno nie kupię EK bo dwie stówy za taką EK to szczerze mówiąc mała przesada (między innymi chamskie zagranie CDP z tym ze nie można wykorzystać wPLN).

Miało być wielkie wydarzenie a jest zaprzeproszeniem DUPA...

ps. jeśli są jakieś orty z góry przepraszam (bo widzę że za takowe tyrają i to nieziemsko), a firefoxa nie mam (opera rządzi XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2007 o 00:09, Leori napisał:

chcąc niechcąc by jakiś koment CDP by sie przydał... spieprzony serw, EK za 130 zika dla wybrańców?
dziwne://
BTW ja napewno nie kupię EK bo dwie stówy za taką EK to szczerze mówiąc mała przesada (między
innymi chamskie zagranie CDP z tym ze nie można wykorzystać wPLN).


eh jesteś napalony jak Arab na kurs pilotażu.. ktoś z CDP już pisał a teraz w domu świętują że dym przeszedł i jutro tylko trzeba posprzątać po imprezie:)

Dnia 28.06.2007 o 00:09, Leori napisał:

ps. jeśli są jakieś orty z góry przepraszam (bo widzę że za takowe tyrają i to nieziemsko),
a firefoxa nie mam (opera rządzi XD)


No i też potrafisz jak chcesz :) o wiele mniej czerwieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zamówienie na EK złożone, ale odczucia mieszane. Choćby dlatego, że walka o numerek na pudełeczku przerodziły się jedynie w walkę o egzemplarz. Duża nerwówka, szkoda zaistniałej sytuacji, oby zostały z tego wyciągnięte jakieś wnioski na przyszłość.

Mam jednak pytanie do kogoś z gram.pl (ew. jeśli ktoś z gramowiczów sensownie odpowie to nie ma problemu):

Podczas składania zamówienia, straciłem jeden żeton. Następna próba zakończyła się już sukcesem - tyle że bez pokrycia kosztów przesyłki wPLN-ami. Czy jest możliwość, aby gram.pl wykupiło za moje wPLN-y żeton, i pokryło koszt przesyłki? Już po złożeniu zamówienia. Przejdzie taka prośba przez formularz kontaktowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WY!!! WY!!! WY!!! POTWORY!!! BESTIE BEZ SERC!!! nie wiem jak to zrobiliście ale gdy sobie odłożyłem trochę kasy to nagle pojawia się taka gra... teraz dylemat straszny kupić to co zamierzałem od dłuższego czasu czy zamówić grę... może aby mnie przekonać bardziej dorzucicie darmową przesyłkę... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 00:09, HMRpG_MODED napisał:

Nie całkiem miastowy ;))
Możemy zrobić wojnę gangów, lub próbę mocniejszej głowy ;)
Babice vs Chrzanów

Łe... mam kumpla w byłej klasie co jest z Luszowic i jeździ do chrzestnego do Babic :) Z tego co mi wiadomo to Luszowice nie za bardzo lubią się z Babicami. I nie dziwię się bo ten koleś to był prawdziwy kawał drąga i zdaje się reszta taka sama (spotkałem też paru jego kumpli). A próbę głowy bardzo chętnie, ja bez kasku :D. Zorganizujemy sobie ognisko w połowie drogi między naszymi domami i będziemy śpiewać pieśni chwalące dzielnego wojownika zwanego Geraltem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 00:14, Pono jr napisał:

Podczas składania zamówienia, straciłem jeden żeton. Następna próba zakończyła się już sukcesem
- tyle że bez pokrycia kosztów przesyłki wPLN-ami. Czy jest możliwość, aby gram.pl wykupiło
za moje wPLN-y żeton, i pokryło koszt przesyłki? Już po złożeniu zamówienia. Przejdzie taka
prośba przez formularz kontaktowy?


jeden ze smerfów mówił, że jutro rano biorą się za naprawę wszystkich zamówień przy których wystąpiły jakieś bugi, więc sądzę, że odzyskasz żetonik :D. Także poprawią 130 zł na 190zł tym co tak mieli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej śmieszy mnie to jak sobie wyobraże tych z CDP teraz pocących się od myślenia jak to nam wszystko sensownie wytłumaczyć jutro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że serwer nie wytrzyma to ja wiedziałem ale można go było odciążyć np. możliwością zamówienia EP dopiero jutro, ale i tak się cieszę mam EK, a że nowego kompa będę miał dopiero w listopadzie to szczegół ważne, że będę miał EK Wiedźmina wraz z książką i karcianką, która wypełnią czas do kupna nowego kompa.
PS Kiedy będzie można zobaczyć jak będzie wyglądała EK po zmianie pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zamówiłem EK, dopiero teraz, walczyłem ze stonka dobre trzy godziny, po czym odpuściłem sobie. Teraz pewnie bedę miał numer z kosmosu ale cóż, wiadomo czyja w tym wina ;> Aha i takie pytanie: gdzie forumowicze mają wysyłac rachunki za porozbijane elementy umeblowania/zniszczony sprzet/serię wizyt u psychoanalityka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować