Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

No było widać prawdziwe zatrzęsienie serwerów, czegoś takiego nie widziałem od bardzo dawna. Wczoraj pierwszy olbrzymi szturm, z oczywistych względów, głównie dzięki świetnej edycji kolekcjonerskiej. Ale żeby jeszcze dzisiaj takie rzeczy się działy... Chylę czoła przed Wiedźminem i choć kiedyś w niego nie wierzyłem, to teraz na pewno go sobie kupię. Mam nadzieję, że pochwalą się, ile zamówiono sztuk z EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:13, Tuddrussel napisał:

to jeszcze tylko informacyjnie na koniec, jutro od rana bedziemy w kolejnosci wyjasniac wszystkie
problematyczne zamowienia i te ze ZLYMI ;) bugami tez.

Zatem czekam na mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wysyła miałą być w wPln ale jak wybrałem formę płatności kartą płatniczą to nie było takiej opcji.
Pytanie do gram.pl:
Dlaczego niby użytkownicy kart płatniczych mają być gorzej traktowani niż ci, którzy zapłacą za pobraniem, czy w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 14:05, skywalker28 napisał:

Niby wysyła miałą być w wPln ale jak wybrałem formę płatności kartą płatniczą to nie było takiej
opcji.

Już pisałem - trzeba było kupić żeton i go użyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy do CDP
1. Mieliście podać info czy ci co zamówili EK też dostaną to dodatkowe etui co w EP
2. Czy dalej aktualne są mejle 24 h po zamówieniu z numerem EK

Może to nie gramatycznie napisane trochę, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 00:07, strajker napisał:

Czy "gram.pl" na pewno ma serwer w Warszawie?:))


Z tego co pamiętam mają serwery w Las Vegas :)
btw mi ta "przerwa" w sumie wisi, ale trochę uśmiech na twarzy wywołuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 14:09, heyboy napisał:

2 sprawy do CDP
1. Mieliście podać info czy ci co zamówili EK też dostaną to dodatkowe etui co w EP


W którymś wątku któryś ze smerfów pisał, że prawdopodobnie będzie.

Dnia 28.06.2007 o 14:09, heyboy napisał:

2. Czy dalej aktualne są mejle 24 h po zamówieniu z numerem EK


A w ogóle jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie wszystko juz zostalo zarezerwowane :D a ja chcialbym wejsc sobie na moje konto by zarejestrowac gierke ile mam czekac az zniknie ta wiadomosc ze all EK zostaly zarezerwowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu trudach, mękach, przekleństwach, utracie jednego żetonu i innych takich udało mi się złożyć zamówienie. Sporo było nerwów, dotarłem do celu dopiero w czwartym podejściu, ale przynajmniej mam już czego szukam. Rozmiar koszulki też wybrany, czekam jeszcze na odpowiedź w sprawie tych 10wPLN.
Cena mimo wszystko dość wysoka i jak dla mnie powinna się obniżyć jakaś obniżka dla wszystkich kupujących EK (właściwie ''co kupili'' ;), bo jednak 199 to mnóstwo kasy.
A te pady serwerów... cóż, wybaczamy, ale przywróćcie teraz to wszystko do porządku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle - teraz się dostałem na gram, wcześniej też mogłem, ale jak próbowałem dodać posta to wyskakiwał jakiś błąd. W każdym razie o 22 wczoraj zamówiłem EK (szkoda że numer będzie pewnie ponad 1k)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie, jednak przydałaby się jeszcze możliwość edytowania zamówienia do czasu potwierdzenia zamówienia. Pod koniec sierpnia może potanieją jakieś gry, będą nowe produkty za wPLN i z chęcią dodałbym sobie takie coś do zamówienia, jednak niestety takiej możliwości nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:46, Kukowsky napisał:

Wszystko ładnie i pięknie, jednak przydałaby się jeszcze możliwość edytowania zamówienia do
czasu potwierdzenia zamówienia. Pod koniec sierpnia może potanieją jakieś gry, będą nowe produkty
za wPLN i z chęcią dodałbym sobie takie coś do zamówienia, jednak niestety takiej możliwości
nie ma. :(

Dokładnie, powinna być możliwość dodawania produktów do czasu potwierdzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze!!!!!!!! jak tak mozna, przez to ze serwery niewyrabialy i mam modem musze zadowolic sie edycją podstawową :( A juz bylem zdecydowany na EK, niestety połączylem sie z gram.pl jedynie 3 razy przez te 24h!!!!!!!!! a o złożeniu zamówienie nie bylo mowy. Jednak wybaczam - są inne sposoby na kupno EK (czyt. allegro) ale nie będę mial paczki 2 dni przed premierą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować