Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

baraborek dobry pomysł niech CDP pokaże cała liste ludzi (po nickach z gram.pl) dokładnie 2999 co zamówili grę EK bo przecież to unikatowe ;D

Jeszcze dodam CDP i gram.pl fachowo sie zachował i za pomoc techniczną jaka uzyskałem w czasie zamówienia EK no dziekuje za miły prezent który jeszcze dostane jesteście po prostu najlepsi !

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ręcę opadają!! Dość powiedzieć, że od wczoraj próbowałem się połączyć z gram.pl i aż do teraz mi się to nie udało. A siedziałem praktycznie cały czas odswieżając stronę z małymi przerwami:/ Nie udało mi się ani razu doprowadzić zamówienia do końca. Za każdym razem mijał czas oczekiwania. Teraz, oczywiście jest już za późno:/ Nie ma to jak preorder... Chyba zaoszczędzę "dwie stówy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niech pokażą wreszcie tą listę, miło byłoby usłyszeć że załapałem się w pierwszej 200 :P
2,5h wystarczyły wczoraj by zamówić ek podczas gry w wowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną już brak EK nie załapałem się :(
niestety nie miałem szczęścia ,praca w godzinach popołudniowonocnych i na dodatek brak dostępu do internetu,
jakiś zły omen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie mogłem sie wbić na gram.pl by zamówić EK... niby były wielkie problemy z serwerami ale jakoś EK się sprzedało, dziwne to trochę... pewnie tylko wybrani sobie zamówili, a reszta mogła tylko przecierać oczy czytając napis, że wszystkie edycje kolekcjonerskie Wiedźmina są zarejestrowane :(

Pozostało mi tylko zamówić normalną wersję gry... ciekawe kiedy się wyczerpią pre-ordery standardowego Witchera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no należy pogratulować CDP
dzięki "awarii" na gram.pl zaoszczędziłem 200zł aczkolwiek chciałbym kupić EK

2999 egzemplarzach EK. I wszystkie poszły. Jak to możliwe. Co oni, ciężarówki po podstawiali czy jak ??
Trzeba by chyba komisję śledczą powołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo uciążliwych problemów, jakie wczoraj napotkały serwery i 4-godzinnego oczekiwania nie żałuję. W końcu mam EK Wiedźmina, a to jest coś ;)
Wiadomo, że taki rozwój wypadków można było przewidzieć, ale po co płakać nad rozlanym mlekiem.
Chciałbym tylko powiedzieć, że doceniam to, iż CDP nas dzisiaj przeprasza i rekompensuje. Wcale nie jest tak łatwo przyznać się do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jeżeli w kilka godzin rozeszło się 2999 egzemplarzy EK, to ciekawe ile sprzedadzą pudełek edycji podstawowej. Śmiem twierdzić, że Wiedźmin zostanie najlepiej sprzedającą się w Polsce grą w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 15:22, Lex napisał:

> 2. Czy dalej aktualne są mejle 24 h po zamówieniu z numerem EK

A w ogóle jest coś takiego?


No miało być, że do 24 godzin po zamówieniu miał przyjść mejl z numerem EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:(((( Będe płakać tyle czasu czekałem na wiedżmina i ja chce EK, że też musiałem pojechać do babci na wieś bez dostępu do internetu :(((
Co prawda to jest Wiedżmin i tu sie nieliczy opakowanie czy jakieś tam dodatki tylko gra...
....cuż ale ja chciałem :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki minus dla ekipy gram.pl :( wczoraj koczowałem 4 godziny po pracy a potem musiałem zrezygnować żeby się wyspać przed następnym dniem. Udało mi się w pewnym momencie wejść do zamówienia, wpisać dane, adres etc. i po kliknięciu na potwierdzenie zamówienia wyszedł bardzo przykry komunikat: "Jesteśmy chwilowo niedostępni z powodu prac konserwacyjnych na naszych serwerach. Serwis będzie ponownie online w godzinach późniejszych. (Ekipa gram.pl)" - po czym dzisiejszego dnia po pracy gdy serwer już ładnie działa Edycja Kolekcjonerska jest już wyprzedana :(. To naprawdę mnie zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ile to bylo tych egzemplarzy 2999 ? chyba tyle :) kurczxe to cd projekt na samych EK zarobil luchuchu duzooo nawet sobie przeliczyłem ---->>> (599 800 zł :D) <<<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do pracowników CD Projektu (pana Kicińskiego?).

I nie we własnym interesie - bo zdołałem zamówić EK – otóż skoro okazuje się że Państwo mogą z powodzeniem sprzedać jeszcze (dajmy na to) dodatkowo 1 tysiąc egzemplarzy EK „Wiedźmina” w Polsce (polskie wydanie) co stoi na przeszkodzie aby CD Projekt wydał ten dodatkowy tysiąc egzemplarzy EK (a może nawet dwa?)?

Skoro jest zapotrzebowanie na EK „Wiedźmina (pomimo dużej ceny) a wy nie dokładacie do tego wydania to doby biznesmen zaspokaja to zapotrzebowanie i... zwiększa swoje zyski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować