Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2007 o 19:56, Piotrbov napisał:

> A w ogóle czytałeś wymagania sprzętowe gry? Ogólnie to kompa masz bardzo w porządku, ale
wymień
> sobie procesor,

Ale te wymagania co podali to są dla średniej grafiki itd. Jeszce CDProjekt optymalizuje silnik,
i na pewno minimalne wymagania będą mniejsze niż 2.8 GHz.


Wymagania wymaganiami, ale czy to jemu robi jakąkolwiek w tej chwili różnicę. Musieli by je obniżyć o 1 GHZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:56, El Pingwinho napisał:

ZDĄŻYŁEM


Nie chwal się :P ;) HoM&M V też był limitowany, ekhm... Właściwie to cały czas jest :) i można go dostać. Jednak chyba koszty produkcji tej edycji limitowanej były dla CDP zbyt wysokie aby puścić na rynek więcej egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle z tą awarią miało być? Teraz sobie ktoś inny zarobi kasę zaoszczędzoną na EK. Mam nadzieje że będzie w Empiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma byc wczoraj jak chcialo sie zamowic gre to serwer tak chodzil i wkoncu jak sie zamowilo pisalo blad. A teraz pisze juz wyczerpany co jest !!!!!!!!! Brawo

To edycja kolecionerska wow byl dostepny przez 2 dni czy 3 i to 200 sztuk a wiedzmina jest 2999 i co w jeden dzien poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:13, Pikel napisał:

Co to w ogóle z tą awarią miało być? Teraz sobie ktoś inny zarobi kasę zaoszczędzoną na EK.
Mam nadzieje że będzie w Empiku...


To jej nie miej bo w empiku nie będzie :P. Nie masz na co liczyć :P. ]:-> Zdążyłem z zamówieniem ale o tym ciii bo nie chcę się chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt 14.50 porzuciłem S.T.A.L.K.E.R.a i czatowałem na gram.pl na zamówienie.
Punkt 15.00 zacząłem się wkurzać dlaczego jeszcze nie ma.
Punkt 15.17 pojawił się Wiedźmin i zacząłem zamówienie.
Punkt 16.29 skończyłem zamawiać.

Pełny sukces!

Liczę na niski numerek. A tak w zasadzie jest mi to bez różnicy, byle bym dostał wymarzoną EK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będą informacje do numerkach ?

Napełniacie ludzi niepewnością, wczoraj przez ponad 2 godziny usilnie odświeżałem okienko (1 raz ujrzałem stronę
sklepu z ek o godzinie 16), następną klikałem klikałem aż udało mi się wrzucić ją do koszyka ;]
Nie mówię już o zamawianiu, kupiłem żeton ale niestety podczas zamawiania wyskoczył błąd (odrazu ciarki, i pot na czole :P)
sprawdziłem 30 min później i udało się-jest w zamówieniach (lecz bez żetona a zaznaczałem :/) i miałem 2 w koszyku, i przez jakieś 15 min próbowałem ją wyrzucić i udało się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde a mi sie udało zamuwic gdzes przed pułnocom ale ja mam słabietkiego kompa tylko 512 ram procek 2G ciekawe czy pujdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pierwszy raz zamawiam grę na gam.pl i jest to Wiedźmin to mam pytanie. Jeśli gra figuruje w zamówieniach nie wysłanych, a ja żadnego maila ani nic nie dostałem czyli wszystko jest w porządku i teraz tylko czekać na maila 5 dni przed wysyłką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało zamówić EK wczoraj ok. godziny 22:00 (ale dokładnie nie pamiętam) i wszystko działało poprawnie. Nie mam pretensji do CDP z powodu awarji serwera, skoro tak dużo osób próbowało zamówić EK to nie dziwie się że serwer był przeciążony. Różnie bywa. Dobrze by było, gdyby CDP wysłało e-mail z numerem zamówionej EK (nie wiem jakie jeszcze mogą być tam informacje?) Jeszcze była mowa o jakiejś liście osób które zamówiły EK. Czy będzie ona umieszczona na stronie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:34, Harvenar napisał:

Jako, że pierwszy raz zamawiam grę na gam.pl i jest to Wiedźmin to mam pytanie. Jeśli gra figuruje
w zamówieniach nie wysłanych, a ja żadnego maila ani nic nie dostałem czyli wszystko jest w
porządku i teraz tylko czekać na maila 5 dni przed wysyłką?

tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:34, Harvenar napisał:

Jako, że pierwszy raz zamawiam grę na gam.pl i jest to Wiedźmin to mam pytanie. Jeśli gra figuruje
w zamówieniach nie wysłanych, a ja żadnego maila ani nic nie dostałem czyli wszystko jest w
porządku i teraz tylko czekać na maila 5 dni przed wysyłką?

Sprawdź w foldeże SPAM na twojej skrzynce pocztowej tam powinieneś mieć ten mejl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:42, Harvenar napisał:

Trafienie tej wiadomości do spamu nie wchodzi w grę, bo wszelkie maile do mnie dochodzą, nawet
takie o zarejestrowaniu gry.

Mnie nie chodzi, że nie dotarło tylko, że jest w miejscu gdzie jest spam w twojej skrzynce mejlowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila powinieneś dostać, napisz lepiej do CDP. W sumie to dobrze, że zamówienie leży w "niewysłanych", ale maila o przyjęciu też powinieneś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować