Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dziwny jesteś, jesteś jednym z niewielu którym sie udało i jeszcze chcesz coś kombinować, to twoja sprawa ale prze ''rozpaczy'' innych to błachostka, pozaym przy zamówieniu pisze że już się nie da zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 02:40, lukesky16 napisał:

4h... nie powiem ż ekrótko ale krócej niżja ... ja aż 7,5-8h, od 14,30 do 22.00, ale też mi
sie udało


Wow mieliście niezłego pecha. Ja się zamówienie złożyłem o 16:29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja nawet nie czatowałem...(a szczerze powiedziawszy zapomniałem o Pre-Orderach :D) Po prostu wszedłem na sklep około godziny 3 AM i poszło bez najmniejszych problemów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 04:22, shinian napisał:

Wiesz, ja chciałem mieć jak najniższy numerek numerek:P


Hhhh, a co daję te numerki? Szybszą dostawę? Ewentualnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 04:31, Kurammi napisał:

Hhhh, a co daję te numerki? Szybszą dostawę? Ewentualnie co?


Jak to co, bargain rights:P Chciałbym mieć chociaż jedną EK z numerem 0001. Taki fetysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 04:35, shinian napisał:

Jak to co, bargain rights:P Chciałbym mieć chociaż jedną EK z numerem 0001. Taki fetysz:P


Ouu. I understand :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko może wydac się głupie, ale kiedy macie wiedźmina w koszyku (EP) to jak składacie zamówienie to trzeba wybrać przesyłke kurierierską czy można normalną przesyłke pocztową ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 06:29, feniksipopiół napisał:

Mam takie pytanko może wydac się głupie, ale kiedy macie wiedźmina w koszyku (EP) to jak składacie
zamówienie to trzeba wybrać przesyłke kurierierską czy można normalną przesyłke pocztową ??


Możesz jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 04:31, Kurammi napisał:

Hhhh, a co daję te numerki? Szybszą dostawę? Ewentualnie co?

niższy numerek zwiększa szansę na jakiś niezły "numerek" w realu. podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->dyzio-fajny

Raczej tak :)


Nie martwcie się, czasem tuż przed premierą dosytępne są "dodatkowe" sztuki EK- bo ktoś nie ma kasy, albo zrezygnował, albo nie potwierdził. Nie wiadomo, czy będzie tak z Wiedźminem, ale zawsze warto mieć nadzieję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie tylko, że będą jeszcze dostępne EK (?) ... Bo ja przez te dziwne zakłócenia nie zdążyłem zamówić, bo mnie szlak trafił .. heh =P :/ I dopiero dzisiaj wszedłem, bo wczoraj w ogóle nie mialem dostępu do internetu. Teraz zonk, bo nie ma już żadnego egzemplarza .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście miesięcy czekania na EK Wiedźmina i nic z tego. Jestem jednym z tych, którzy prawie złożyli zamówienie, ale w ostatnich etapach serwer padł i zamówienie przepadło. Pozostało zadowolić się "zwykłym" wydaniem.
Przeprosiny to miły gest.
Na tych, którzy kupili EK, aby sprzedać na Allegro to szkoda nawet słów - ich postępowanie obraża prawdziwych graczy. Ale gdyby nie było chętnych to ten proceder umarłby śmiercią naturalną.
Ktoś na forum wspomniał, że w wyniku awarii serwera na jednym koncie znalazło się kilka EK. Jeżeli rzeczywiście będą jeszcze EK Wiedźmina w sprzedaży, CDP w ramach zadośćuczynienia powinien w pierwszej kolejności przyjąć zamówienia tych osób, które umieściły EK na liście życzeń, decydować powinna data wprowadzenia na listę. Informować powinni wtedy telefonicznie i tą drogą przyjąć także zamówienie.
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy wpadli w sidła CDP i gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Też nie dostałem takiego mejla o edycji zamówienia. Chociaż w moim przypadku wszystko jest OK i nic zmieniać nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedziałem 2 godziny non stop praktycznie. Najpierw siedziałem na głownej stronie od godziny 14:45 i refreshowałem co chwila by nie przegapić newsa. Miałem też włączony sklep który co jakisczas refreshowałem.
Niestety o godzinie 15:15 około padły serwery. Siedziałem i co jakisczas refreshowałem ale na nic. Od kogośdowiedziałem się że sklep niby działa. Więc zamiast siedzieć na góownej, włączyłem sklep, ktory niestety co minute padał, ale udało mi się włożyć do koszyka, poczekać15 min, złożyć zamównie które też było co chwila przerywane. W końcu udało się ale siedziałem 2 godziny : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dowiedzieć się czy 200zł to ostateczna cena i nie będzie można skorzystać z wpln by obniżyć cenę tej wersji?

Byłem pod sporym wrażeniem bogatej zawartości tej edycji, ale wydaje mi się, że 199zł jest jednak ceną zbyt wysoką - zwłaszcza, że jednym z filarów gram.pl miało być wyjątkowe traktowanie stałych klientów, którzy mogli zamawiać gry taniej...

Jeszcze chciałbym tylko wiedzieć czy EK pojawia się w MM i Saturnie, jak to zwykle bywa.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować