Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 12:39, Backside napisał:

Jeszcze chciałbym tylko wiedzieć czy EK pojawia się w MM i Saturnie, jak to zwykle bywa.

Będzie po jednym egzemplarzu

Cena nie ulegnie obniżce ze względu na fakt, że nakład jest już wyprzedany, więc to nie miało by sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:33, Outlander-pro napisał:

Ja siedziałem 2 godziny non stop praktycznie. Najpierw siedziałem na głownej stronie od godziny
14:45 i refreshowałem co chwila by nie przegapić newsa. Miałem też włączony sklep który co
jakisczas refreshowałem.
Niestety o godzinie 15:15 około padły serwery. Siedziałem i co jakisczas refreshowałem ale
na nic. Od kogośdowiedziałem się że sklep niby działa. Więc zamiast siedzieć na góownej, włączyłem
sklep, ktory niestety co minute padał, ale udało mi się włożyć do koszyka, poczekać15 min,
złożyć zamównie które też było co chwila przerywane. W końcu udało się ale siedziałem 2 godziny
: /


Brawo. Przez takich inteligentnych ludzi jak ty serwer się zatkał. Nie jesteś w stanie pojąć, że skoro wysłałeś żądanie do serwera o wyświetlenie strony, jego odświeżenie nic ci nie da, oprócz dłuższego czekania? Ja nie wiem, takich ludzi powinni trzymać z dala od komputera zanim nie będą posiadali wystarczającej wiedzy. W praktyce nie była to tylko wina serwerów, ale również internautów.

Na przyszłość pamiętajcie: ciągłe odświeżanie strony nic wam nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 12:47, Bluray napisał:


Brawo. Przez takich inteligentnych ludzi jak ty serwer się zatkał. Nie jesteś w stanie pojąć,
że skoro wysłałeś żądanie do serwera o wyświetlenie strony, jego odświeżenie nic ci nie da,
oprócz dłuższego czekania? Ja nie wiem, takich ludzi powinni trzymać z dala od komputera zanim
nie będą posiadali wystarczającej wiedzy. W praktyce nie była to tylko wina serwerów, ale również
internautów.

Na przyszłość pamiętajcie: ciągłe odświeżanie strony nic wam nie da!


Swoje wiem, a wszyscy tak robili, poza tym było tak czy siak o wiele więcej ludzi niż zwykle na stronie. I nie myśll sobię że skoro ty sobie nie odświeżałeśto jesteś jakimś bohaterem i jedynąinteligentną osobą. Taa : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak was czytam to mi sie smiac chce. Dlaczego? A no dlatego ze polujecie na EK Wiedzmina od 2 dni i tylko nerwy tracicie, a ja sobie dzisiaj wchedze na poczte i tam info ze moje zamowienie EK zostalo przyjete. Zapytacie co w tym smiesznego. Smieszne jest to ze ja zadnego zamowienia nie skladalem. Jak wszedlem na gram zeby zamowic wiedzmina serwer byl wylaczony, wiec dalem sobie spokoj, a tu nagle taka wiadomosc. Dodam jeszcze ze wcale nie chce EK tylko zwykla bo zawiera wszystko to na co liczylem w EK :P, koszulka, brelok, karcianka to tylko gadzety ktorych nie chce. Jedynie szkoda mi artboka, ale trudno wszystkiego miec nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu wy[m] elaborat że ho ho. Pytanie tylko po co? Sytuacja znowu się powtarza i znowu jest to samo. Podgrzewanie atmosfery czyli Blizzard dla ubogich, a potem się okazuje, że jak w starym rosyjskim kawale z czasów carskich - muzyki nie budiet bo Wania nasrał w patefon. Siedziałem jak debil od 14.50 do którejś w nocy, a jak mi się raz udało wejść do koszyka to okazało się, iż kretyński system zamówień zliczył moje próby i miałem w koszyku 3 rzeczy. 2 EK i jedną zwykła choć tej zwykłej nie próbowałem nawet zamawiać. Niech mi ktoś wytłumaczy czemu, skoro miała być jedna sztuka na głowę, system w ogóle dopuszczał możliwość naliczenia dwóch sztuk? Jak dałem przelicz to się oczywiście z gracją wy[m] wszystko. No i oczywiście jak w końcu dałem radę gdzieś wejść to już było po ptokach. Dziękuję Wam wspaniali ludzie z CD Projektu za około 12 godzin wesoło spędzonego czasu zakończone zgrabnym p[m]. Kupuję wasze gry od dawna (zarejestrowanych mam chyba z 50), a zacząłem w czasach gdy kupowanie oryginałów było powszechnie uważane za przejaw wrodzonego skretynienia lub co najwyżej snobizm. I teraz wreszcie mi podziękowaliście. Plując w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:56, Mychaa napisał:

Jak was czytam to mi sie smiac chce. Dlaczego? A no dlatego ze polujecie na EK Wiedzmina od
2 dni i tylko nerwy tracicie, a ja sobie dzisiaj wchedze na poczte i tam info ze moje zamowienie
EK zostalo przyjete. Zapytacie co w tym smiesznego. Smieszne jest to ze ja zadnego zamowienia
nie skladalem. Jak wszedlem na gram zeby zamowic wiedzmina serwer byl wylaczony, wiec dalem
sobie spokoj, a tu nagle taka wiadomosc. Dodam jeszcze ze wcale nie chce EK tylko zwykla bo
zawiera wszystko to na co liczylem w EK :P, koszulka, brelok, karcianka to tylko gadzety ktorych
nie chce. Jedynie szkoda mi artboka, ale trudno wszystkiego miec nie mozna.


Wejdz w zamówienia i naciśnij anuluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:59, karolj napisał:

> Jak was czytam to mi sie smiac chce. Dlaczego? A no dlatego ze polujecie na EK Wiedzmina
od
> 2 dni i tylko nerwy tracicie, a ja sobie dzisiaj wchedze na poczte i tam info ze moje
zamowienie
> EK zostalo przyjete. Zapytacie co w tym smiesznego. Smieszne jest to ze ja zadnego zamowienia

> nie skladalem. Jak wszedlem na gram zeby zamowic wiedzmina serwer byl wylaczony, wiec
dalem
> sobie spokoj, a tu nagle taka wiadomosc. Dodam jeszcze ze wcale nie chce EK tylko zwykla
bo
> zawiera wszystko to na co liczylem w EK :P, koszulka, brelok, karcianka to tylko gadzety
ktorych
> nie chce. Jedynie szkoda mi artboka, ale trudno wszystkiego miec nie mozna.

Wejdz w zamówienia i naciśnij anuluj


Po kiego? Dużo lepszy interes będzie miał w sprzedaniu egzemplarza EK na allegro. Spokojnie z ponad 250zł wyciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Proponuje ochłonąć i przeczytać regulamin, za tyle świadomie napisanych bluzgów dostajesz -1. Wyrażać swoje niezadowolenie mozna też w sposób kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wszystkich oczekujacych na liste z numerkami EK - lista bedzie w poniedzialek wieczorem.
chcemy do tego czasu uporzadkowac rezerwacje, a nie udalo sie nam jeszcze skontaktowac ze wszystkimi zamawiajacymi ktorzy maja "problematyczne" zamowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 15:33, Tuddrussel napisał:

Wszystkich oczekujacych na liste z numerkami EK - lista bedzie w poniedzialek wieczorem.

Shade marmolade :(

Dnia 29.06.2007 o 15:33, Tuddrussel napisał:

chcemy do tego czasu uporzadkowac rezerwacje, a nie udalo sie nam jeszcze skontaktowac ze wszystkimi
zamawiajacymi ktorzy maja "problematyczne" zamowienia.

Ciekawe o kim między innymi mowa ;)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.... sam bym zamówił, choćby i wersję normalną nie EK, ale mój GeForce 5700le nie wyrabia... mówi się tródno, jakoś wierzyć mi się też nie chce, zeby na tyle zoptymalizowali kod, żeby na mojej graficzce to poszło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 15:33, Tuddrussel napisał:


Wszystkich oczekujacych na liste z numerkami EK - lista bedzie w poniedzialek wieczorem.
chcemy do tego czasu uporzadkowac rezerwacje, a nie udalo sie nam jeszcze skontaktowac ze wszystkimi
zamawiajacymi ktorzy maja "problematyczne" zamowienia.


Problematyczne są te z ceną 130zł czy jeszcze jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 15:33, Tuddrussel napisał:


Wszystkich oczekujacych na liste z numerkami EK - lista bedzie w poniedzialek wieczorem.
chcemy do tego czasu uporzadkowac rezerwacje, a nie udalo sie nam jeszcze skontaktowac ze wszystkimi
zamawiajacymi ktorzy maja "problematyczne" zamowienia.



A skąd wiadomo kto miał problematyczne zamówienie? I drugie pytanie - w sklepie mam zamówienie ale nie miałem maila podsumowującego - mam to zwalic na krab problemów technicznych czy obawiac się, że mi zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że wersja podstawowa Wiedzmina na gram.pl też jest ograniczona. Bo słyszałem że schodzaą jak ciepłe bułeczki i może nie wystarczyć dla wszystkich chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:09, El Pingwinho napisał:

Czy mam się martwić jak nie dostałem maila z rezerwacją EK? Tylko podsumowanie, a magwisienka
pisała coś o drugim mailu.


Dołączam się do pytanie gdyż również otrzymałem tylko podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preordery Wiedżmina chyba narobiły niezłego bałaganu na serwerach gram.pl. Jakie było moje zdziwienie kiedy dzisiaj sprawidzłem pocztę i dostałem maila "Dziękujemy za złożenie zamówienia na edycję kolekcjonerską gry Wiedźmin." Jakie zamówienie ?! Przecież niczego nie zamawiałem i nie zamierzam kupić EK. Tylko jak to teraz cofnąć? Swoją drogą jestem ciekaw ile osób dostało takiego maila i ile z zarezerwowanych EK to pomyłka :D Oj nie przygotowali się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:13, qbalodz napisał:

Przecież niczego nie zamawiałem
i nie zamierzam kupić EK. Tylko jak to teraz cofnąć?


Daj anuluj zamówienie na ekranie Moich Zamówień, logiczne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:18, El Pingwinho napisał:

Daj anuluj zamówienie na ekranie Moich Zamówień, logiczne nie?


Ha tylko, że moje zamówienia są puste :)
Chyba trzeba się będzie skontaktować z kimś z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować