Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

He.

Własnie dzwoniłem do Działu obsługi klienta - moje zamówienie jest w bazie i wszystko z nim OK. Pani poinformowała mnie, że to tylko rezerwacja i że wszystko będzie dogrywane na ok 2 tygodnie przed premierą.

W każdym razie wnioskuje, że jak ktos ma zamówienie w swoich zamówieniach w sklepie gram.pl ale nie dostał maila podsumowującego to nie ma co sie martwić - nie zniknie, jest OK.

Ulżyło mi, tym bardziej, że wyjeżdżam i wracam pod koniec sierpnia.

3majcie się wiedźmaniacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:25, de99ial napisał:

/ciach/
3majcie się wiedźmaniacy ;)


dzięki za informacje właśnie mnie uspokoiłeś;)
Życzę miłych wakacji i wspaniałej zabawy;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:59, Outlander-pro napisał:

Swoje wiem, a wszyscy tak robili


To że inni, nie znaczy że ty też musisz...

Dnia 29.06.2007 o 12:59, Outlander-pro napisał:

poza tym było tak czy siak o wiele więcej ludzi niż zwykle
na stronie.


To akurat dotyczy serwera...

Dnia 29.06.2007 o 12:59, Outlander-pro napisał:

I nie myśll sobię że skoro ty sobie nie odświeżałeśto jesteś jakimś bohaterem i
jedynąinteligentną osobą. Taa : /


No cóż, przynajmniej w kwestii znajomości ortografii i poprawnej pisowni jestem (dużo) lepszy od ciebie. No nic, z dziećmi nie ma sensu się kłócić, bo i tak na swoim poprzestaną. Życzę lepszych ocen z j. polskiego po wakacjach, żegnam.

--------------------------------------

@Tuddrussel:
Co mam zrobić, jeżeli z powodu zmiany serwera DNS moje konto pocztowe było nieaktywne i nadal jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 16:30, Bluray napisał:


> I nie myśll sobię że skoro ty sobie nie odświeżałeśto jesteś jakimś bohaterem i
> jedynąinteligentną osobą. Taa : /


No cóż, przynajmniej w kwestii znajomości ortografii i poprawnej pisowni jestem (dużo) lepszy
od ciebie. No nic, z dziećmi nie ma sensu się kłócić, bo i tak na swoim poprzestaną. Życzę
lepszych ocen z j. polskiego po wakacjach, żegnam.



Ta oczywiście próbój doszukać się błędów, skoro ich nie ma. Niektórzy ludzie są zawistni i jeszcze nie dorośli do korzystania z internetu. Oby takich ludzi jak ty było jak najmniej bo mam dosyć spotykania ich w realu. A teraz wybacz, ale po co tracić czas na takich ludzi jak ty ?
Ta podszkol sięw języku polskim : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:34, Outlander-pro napisał:

Ta oczywiście próbój doszukać się błędów, skoro ich nie ma. Niektórzy ludzie są zawistni i
jeszcze nie dorośli do korzystania z internetu. Oby takich ludzi jak ty było jak najmniej bo
mam dosyć spotykania ich w realu. A teraz wybacz, ale po co tracić czas na takich ludzi jak
ty ?
Ta podszkol sięw języku polskim : /


Kompromitacja pierwszej klasy :/ W Realu to możesz sobie słownik ortograficzny kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało coś około godziny 17.40...ci co wykazali się cierpliwością i nie rozwalali myszki wciskając lewy przycisk na ikonie "odśwież", dali rade zamówić EK. Ja w ciągu godziny dostałem się na stronke z numerem zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Ja miałem dokładnie podobną sytuację taką jaką ty miałeś. I też dopiero po 22 udało mi się zamówić LEK Wiedźmina. Tylko, że potem przypomniało mi się że chciałem sobie coś jeszcze dołżyć do tej paczuszki. Więc musiałem anulować zamówienie i na nowo zamawiać dodając tam parę gadżetów. Za drugim razem poszło szybciej, ale za to straciłem 1 żeton. Mówi się trudno. Już mi się nie chce pisać do gram.pl. Przynajmniej mam już (prawie) zaklepioną LEK.
Jeśli to prawda, że stres i nerwy skaracają życie, to CDP mi wisi parę tygodni życia ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem zamawiać EK równo o 15:00, ale (nie wiedzieć czemu :) serv stanął jak wryty. I tak przez 4 godziny ...
Dopiero 5 min przed 19:00 udało mi się zamówić ten jeden upragniony egzemplarz (wcześniej {ok18 z min} udało mi się ledwo wrzucić 1 szt. do koszyka,a i tak wwaliło mi aż 5,no i oczywiście te kilkunastominutowe przerwy w działaniu serwera:).
Aha mam łącze 128 Kb/s przez komórkę i to bez żadnego EDGE''a, tylko sam GPRS (czyli właśnie ok. 128). Jakież jest teraz moje zdziwienie, jak czytam, że ludzie zdołali zamówić dopiero o 21 lub póżniej mając do dyspozycji łącze ok. 1Mb/s.
Widać sumienne ślęczenie przez 4h na stronce pre-orderów sklepu.gram.pl nie poszło na marene:). Chociaż jak potem sprawdziłem o 3:00 AM (12 h po starcie) ruch był niewielki i spokojnie mógłbym zamówić EK nawet przez modem :P (no ale kto wiedział, że będę miał jeszcze czas do 13 w piątek)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:34, Outlander-pro napisał:

Ta oczywiście próbój doszukać się błędów, skoro ich nie ma.

Nie, wcale:)

Dnia 29.06.2007 o 16:34, Outlander-pro napisał:

Niektórzy ludzie są zawistni

No właśnie widać:)

Dnia 29.06.2007 o 16:34, Outlander-pro napisał:

i jeszcze nie dorośli do korzystania z internetu.

A ty egoistyczny i tylko o sobie mówić potrafisz.

Dnia 29.06.2007 o 16:34, Outlander-pro napisał:

Oby takich ludzi jak ty było jak najmniej bo mam dosyć spotykania ich w realu.

Oby dzieci uczyły sie ortografii albo chociaż Mozilli używały...

Dnia 29.06.2007 o 16:34, Outlander-pro napisał:

A teraz wybacz, ale po co tracić czas na takich ludzi jak ty ?

Kto z kim przestaje, takim sie staje. Sam rezygnujesz z towarzystwa człowieka (po poście sądząc) inteligentnego i nie wiesz jeszcze po co się z nim zadawać? Lepiej "tracić czas na takich ludzi", może podszkolisz się z ortografii i kultury osobistej. Neo Children are REAL!!!

Dnia 29.06.2007 o 16:34, Outlander-pro napisał:

Ta podszkol sięw języku polskim : /

A ten znowu do siebie gada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do wypowiedzi znajomego dodam tylko jedno. Jeśli tacy ludzie (czytaj:aroganccy, zadufani, egoistyczni) są Delegatami to coś jest nie za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 15:33, Tuddrussel napisał:

Wszystkich oczekujacych na liste z numerkami EK - lista bedzie w poniedzialek wieczorem.


To juz sie troche meczace zaczyna robic. Najpierw cos obiecujecie, a pozniej sie okazuje, ze zawsze sa jakies problemy. Jestem w stanie jeszcze zrozumiec, ze lista zostanie opublikowana w poniedzialek. Poczekam. Ale dlaczego do tej pory jeszcze nie dostalem maila z informacja o tym jaki numerek EK Wiedzmina zostal mi przydzielony? Zgodnie z informacja z tej strony http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1533 ktora za chwile zacytuje, numer EK Wiedzmina powinienem juz otrzymac. W ciągu 24h od złożenia zamówienia na adres e-mailowy zamawiającego przesłany zostanie numer zarezerwowanego egzemplarza. Zamowienie zlozylem we srode, okolo godziny 22:00, a wiec minly juz 72 godziny, a miala jak nie bylo tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam farta !!! mam modem 256kb/s a EK Wiedźmina zamowilem dokładnie o 17:52 !!! przedtem siedzialem 2h na sklepie i czekalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:29, Wojman napisał:

ktora za chwile zacytuje, numer EK Wiedzmina powinienem juz otrzymac. W ciągu 24h od złożenia
zamówienia na adres e-mailowy zamawiającego przesłany zostanie numer zarezerwowanego egzemplarza
.
Zamowienie zlozylem we srode, okolo godziny 22:00, a wiec minly juz 72 godziny, a miala jak
nie bylo tak nie ma.


No tak, ale nie spodziewali się takich problemów, bo u niektórych osób EK przez przypadek zamówiła się po kilka razy i muszą teraz ustalić do nowa kto jako pierwszy zamówił itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman- czy chodzi ci o ten ośmiocyfrowy numer zamówienia czy o ten numer egzemplarza kolekcjonerskiego(od 1-2999), bo tego drugiego to chyba nikt nie dostał jeszcze- dopiero w poniedziałek wieczorem ujawnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować