Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 13:57, Lord Ariel napisał:

A tak w ogóle to ktoś zna numer swojego zarezerwowanego egzemplarza kolekcjonerki( nie tego
ośmiocyfrowego tylko od 1-2999)?


W poniedziałek wieczorem będziemy wiedzieć jaki numerek zarezerwowany został przez nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem EK, i mi tez prócz tego że zamówiłem żaden mail nie przyszedł. Chodzi chyba o tą liste rezerwową że częsć ludzi oddai dopiero kolejny właściciel danej części będzie miał ten numer przydzielony więc musieli wszystko anulować, i dopiero jutro będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to ja mam nadzieje, że CDP i gram.p się zrehabilitują i wydadzą jeszcze wersje kolekcjonerską bo przecież to nie z mojej winy nie zdążyłem zamówić. Człowiek tyle czekał doglądał a tu masz nic z tego.
Popieram pomysł, aby przyznano je osobom, które umieściły chęć zamówienia na liście życzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musza doprodukowac EK :/ Czekam na ta gre juz z 2 lata i nie moja wina ze na poczatku wakacji mnie nie bylo... Nawet maila nie wyslali ze juz jest w sprzedazy... Zalosne... zawsze wysylaja o jakis bzdetach a tera znic... Ale sie wkurzylem ><!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 12:30, Piotrbov napisał:

No tak, ale nie spodziewali się takich problemów, bo u niektórych osób EK przez przypadek zamówiła
się po kilka razy i muszą teraz ustalić do nowa kto jako pierwszy zamówił itd.


No to wystarczylo wyslac maila z informacja, ze wzgledu na to iz trzeba zweryfikowac zamowienia, bo pojawily sie nieprzewidziane problemy numer EK Wiedzmina zostanie wyslany mailem w pozniejszym terminie. I wtedy bym pretensji nie mial. A tak mial byc mail z informacja jaki mam numer w ciagu 24 godzin, a jak infomracji jak nie bylo tak nadal nie ma. A minelo juz 88 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko przysłali najpirw zaraz jak zamówiłem e-maila z potwierdzeniem, a potem jeszcze jednego z podziękowaniem zamówienia kolekcjonerki i ze na podstawie przedstawionych danych utworzą dla mnie zamówienie.Tego co najwzniejsze czyli numeru edycji kolekcjonerskiej, którą zamówiłem jak nie przysłali tak chyba w poniedzialek przyślą na poczte albo po prostu ogłoszą na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 13:55, Lord Ariel napisał:

Wojman- czy chodzi ci o ten ośmiocyfrowy numer zamówienia czy o ten numer egzemplarza kolekcjonerskiego(od
1-2999), bo tego drugiego to chyba nikt nie dostał jeszcze- dopiero w poniedziałek wieczorem
ujawnią.


Chodzi mi o numer EK Wiedzmina czyli ten z przedzialu 0001 - 2999. Publiczna lista miala byc dostepna w piatek, bedzie w poniedzialek wieczorem. Mailowo numery mialy byc rozsylane w ciagu 24 h od zlozenia zamowienia. Jakos do tej pory nikt z CDP nie powiedzial - ani nawet za brak maila nie przeprosil - o tym dlaczego maile z numerami EK Wiedzmina nie zostaly wyslane po 24h tak jak to bylo obiecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:03, mat444 napisał:

Osobiście to ja mam nadzieje, że CDP i gram.p się zrehabilitują i wydadzą jeszcze wersje kolekcjonerską
bo przecież to nie z mojej winy nie zdążyłem zamówić.


Edycji Kolekcjonerskiej Wiedzmina bedzie 2999 egzemplarzy, i ani jednego wiecej. Bo jak sama nazwa wskazuje - jest to Edycja Kolekcjonerska, czyli cos bardzo unikatowego. Zreszta w tym watku bylo to juz wielokrotnie walkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zatrudnię kogoś by sprawdzał czy już można zamówić ek jakiejs gry.. Chyba tylko nolife''om się zdobyć ek... Po prostu świetnie... czeka sie na grę odkąd sie usłyszało, ze ma wyjść i na końcu zostaje sie z niczym... zresztą spoko, kolekcjonerska 3k egzemplarzy... ale chyba można było dać więcej sztuk skoro to właśnie w Polsce wiedźmin jest najbardziej popularny? Było mówione, ze dostaniemy najlepsze wydanie... tylko co z tego skoro TYLKO 3k sztuk? Trzeba poczekać aż ktoś na allegro wrzuci ><... Najbardziej mnie irytuje, że nawet zakichanego maila nie dostałem z informacją, że już pre-order sie zaczyna... To jest żałosne... o G3, NwN2 i innym shit''cie czywiście poinformowany zostałem.

Dziękuje za piękny początek wakacji :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy bedzie mozna zamowic gre Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska bo narazie naklad jest wyczerpany??? prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O pre-orderze trąbiono na forum już na tydzień przed, więc przegapienie tej informacji było dosyć trudne.
Jak sama nazwa wskazuje, Edycja Kolekcjonerska jest towarem limitowanym i to ściśle, tak więc nie można jej było dać więcej, bo wtedy nazywanie takiego wydania Edycją Kolekcjonerską byłoby nadużyciem. Niebiescy mówili, że nie każdy dostanie, więc nie miej pretensji do nikogo oprócz siebie, że nie wiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:35, Lord Ariel napisał:

Mi tylko przysłali najpirw zaraz jak zamówiłem e-maila z potwierdzeniem, a potem jeszcze jednego
z podziękowaniem zamówienia kolekcjonerki i ze na podstawie przedstawionych danych utworzą
dla mnie zamówienie.Tego co najwzniejsze czyli numeru edycji kolekcjonerskiej, którą zamówiłem
jak nie przysłali tak chyba w poniedzialek przyślą na poczte albo po prostu ogłoszą na stronie.


dostales e-mail z podziekowaniami? ja dostalem tylko z potwierdzeniem zlozonego zamowienia. wazne, ze chociaz tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbym w dzien w którym sie pojawiła ek wszedł do sklepu gram.pl to bym mial nikle szanse na kupienie == wątpię, że bym odświeżał stronę co chwile przez 3-4h aż by zadziałało... żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło wejść do sklepu po 22 i bez problemu można było zamówić EK. Zresztą ja zaliczam się do tych, co siedzieli parę godzin ciągle odświeżając tylko po to, żeby np. wejść do koszyka czy sfinalizować zamówienie.
Nikt mi nie kazał, ale skoro chciałem EK, to musiałem tak robić. I tyle. Jak komuś nie zależało, to mógł poprzestać na Edycji Podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:48, R-radzio napisał:

A na allegro już 4 aukcje z ek... wiadomo w ogóle kto dostanie?


EK z gram.pl? Jutro wieczorem ma być lista wraz z numerkiem, bo jak wiadomo EK była numerowana. Niestety, handlu na Allegro nie da się w tym wypadku wyeliminować, to było bardziej jak pewne, że ktoś chce kupić EK tylko po to, żeby na allegro sprzedać z zyskiem.
Możesz jeszcze zaryzykować i dopisać się -> http://www.gram.pl/news_9wTgH,2_Lista_rezerwowa_na_Edycje_Kolekcjonerska_Wiedzmina_w_sklepie_gram_pl.html

Ew. poczekaj do dnia premiery i idź do Empiku/MediaMarkt, jak będziesz miał szczęście to też dorwiesz EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować