Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 18:35, wdowiakm napisał:

> no i co?? gdzie to jest bo chyba ślepy jestem?? xD (albo głupi)xD

Wybierz zamówienie z EK Wiedźmina i u góry powinna być tabelka z wyborem.

ale o to chodzi że ja nie mam żadnej tabelki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:39, KOTUŁ napisał:

ale o to chodzi że ja nie mam żadnej tabelki :(


To skontaktuj się z CDP;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:33, KOTUŁ napisał:

no i co?? gdzie to jest bo chyba ślepy jestem?? xD (albo głupi)xD


Po pierwsze nie pisz jednozdaniowych czy jednowyrazowych postow. Po drugie koledzy juz wyjasnili jak wybrac rozmiar koszulki do swojej EK Wiedzmina. Ja tylko dodam mala instrukcje. :)

Wejdz do skelpu gram.pl. A nastepnie kliknij na "moje zamowienia". W miejscu gdzie bedzie napis "zamowienia niewyslane" kliknij na numer swojego zamowienia. Gdy to zrobisz bedziesz mial mozliwosc wyboru rozmiaru koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli całe zmówienie przebiegło poprawnie i dostałeś maila od gram.pl to rozmiar koszulki też powinien być, ale wpierw musisz chyba potwierdzic na koncie gram.pl czy coś, jeżeli niemasz to się skontaktuj z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:47, lukesky16 napisał:

jeżeli całe zmówienie przebiegło poprawnie i dostałeś maila od gram.pl to rozmiar koszulki
też powinien być, ale wpierw musisz chyba potwierdzic na koncie gram.pl czy coś, jeżeli niemasz
to się skontaktuj z gram.pl

Dobra. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:27, Vivek1 napisał:

18:26 i nic :[ wrrr...


A post zacytowany powyzej zupelnie nic nie wnosi do dyskusji. Jesli nie masz zupelnie nic do powiedzenia to nic nie mow. Sam niecierpliwie czekam na numer mojego egzempalrza EK Wiedzmina (o mailu, ktory mial byc wyslany po 24 h od zlozenia zamowienia juz nawet nie chce mi sie wspominac...). Ale jesli jeszcze raz zobacze posty nic nie wnoszace do dyskusji - poleca ostrzezenia za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, ponieważ wszystkie EK zostały wyprzedane oznacza to, że ludzie je już dostali ? Wide http://www.allegro.pl/item211302906_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pl_nowa_folia_bcm.html lub http://www.allegro.pl/item210786638_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order.html. Wydaje mi się, że gdzieś na gram.pl czytałem o premierze światowej planowanej na IV kwartał 2007 r...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ten news z listą, jest już 18:55 i coraz mniej wierzę w to, że ta lista będzie opublikowana jeszcze dziś. Mam pytanie ilu osobom udało się kupić ek wiedźmina za 130 złotych???


(podoba się teraz mój post Wojman?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:57, Vivek1 napisał:

Czekam na ten news z listą, jest już 18:55 i coraz mniej wierzę w to, że ta lista będzie opublikowana
jeszcze dziś


Mowiac szczerze ja tez w to watpie. Ale dzis sie konczy o 23:59:59 :) A jak do tego czasu nie bedzie numerkow EK Wiedzmina... i tak jutro dzownie do sklepu gram.pl, tym razem z informacja, ze skoro nie dotrzymuja obietnic to niech sobie sami kupuja gre Wiedzmin. W kazdym razie powoli sklaniam sie ku temu, zeby albo CDP sie wywiazywalo z danego slowa (kiedy sie doczekam maila, ktory mial byc wyslany po 24 h od czasu zlozenia zamowienia...) albo trzeba bedzie zbojkotowac premiere Wiedzmina. W kazdym razie dzis jeszcze cierpliwie czekam.

Dnia 02.07.2007 o 18:57, Vivek1 napisał:

(podoba się teraz mój post Wojman?)


Bardzo ladny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wirtusie jest zapowiedź Wiedźmina za 79 zł. Biorąc pod uwagę że można odbierać osobiście jak ktoś jest z Wawy to chyba najtańsza oferta. Wstyd gram.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do maila- jak do tej pory nie otrzymałeś, to już chyba nie otrzymasz- jak ja zamówiłem to mi przyszedł z 5 minut, z informacją że zamówiłem i że potwerdzenie bedzie 5 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego sie tak pultacie o te numery? Co za roznica czy bedzie to 1 czy 2999? Zadna. W obu bedzie to samo. Jesli beda numery dzis - dobrze. Jesli nie - trudno.
Nie wiem czy ludzie zdajecie sobie sprawe, ale Polska i tak jest uprzywilejowana wzgledem roznych bonusow dodawanych do gier. Cenowo zreszta tez.
Ja swoja EK zamowilem - jestem bardzo zadowolony z tego faktu. Ktory numer bedzie mialo moje pudelko, ma dla mnie drugorzedne znaczenie (no chyba, ze by to bylo 666:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:21, lukesky16 napisał:

Co do maila- jak do tej pory nie otrzymałeś, to już chyba nie otrzymasz- jak ja zamówiłem to
mi przyszedł z 5 minut, z informacją że zamówiłem i że potwerdzenie bedzie 5 dni przed premierą.


Nie mowie o tym mailu. Mail o ktorym wspominasz to dostalem zaraz po zamowieniu EK Wiedzmina. Mowie o mailu, ktory mial byc wyslany w ciagu 24 h z informacja jaki zostal mi przydzielony tej Edycji Kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie początkowo numer obchodził, teraz mi to zwisa- ale niektórym, którzy mają nie pewną sytuacją np. mają niby kupiona na gram.pl ale na mail nic nie przyszło, chcą sie doweidzieć czy sa na tej liście, ja na pewno jestem bo wszystko dastałem, ale niektórzy sie "boją" o swoje egzemplarze i nie ochodzi rtu o numery ale o liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha...... oni chyba tą "usługe" anulowali- samwiesz jakie były problemy z zamówienbiami na serwie- i nie mieli pewności co do niektórych zamówień. Tutaj ktoś kupił 2 egzemplarze, tutaj ktoś nie dostał maila itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mijają kolejne sekundy i minuty kiedy nie ma tej listy. CDP tracę do was zaufanie. Pośpieszcie się bo u mnie się burza zbliża. Proszę szybko dodajcie tą listę. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować