Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 00:44, Nazin napisał:

imho powinni dodać do tej listy godziny zamówień


Tu się zgadzam. Teraz dochodzimy do tego, że ci co zamawiali później są na liście, a ci co wcześniej nie. Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze lista jest dość na wyrost - co by ostudzić zapal na forum - co jak co ale to trochę chamskie jeśli nawet brać pod uwagę, ze ktoś wziął 2 egzemplarze EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:46, wdowiakm napisał:

Wiem i mi pisze: "EK Wiedźmin z koszulką XXL" tylko ja mówiłem kolegom, u których nie ma możliwości
wyboru rozmiaru koszulki;)


A to przepraszam. Zwracam honor. Dziwię się tylko czemu nie zrobili tego np. dzień czy dwa po zamówieniu, ale to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:46, heyboy napisał:

> imho powinni dodać do tej listy godziny zamówień

Tu się zgadzam. Teraz dochodzimy do tego, że ci co zamawiali później są na liście, a ci co
wcześniej nie. Dziwne to.


ano jak to mozliwe ze AGRR zamowil o 21:48 i jest na liscie jako 0273 a ja zamowilem od 21:07 i nie ma mnie wogole na liscie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście liczyłem na edycję Kolekcjonerską, co się tyczy tej gry, wersję podstawową sobie po prostu odpuszczę, może mi coś odbije i kupię na allegro za 300 albo więcej złotych bowiem pewnie za tyle takowe gry pójdą, co się tyczy reszty.
EK powinna być ustanowiona jako Edycja której można zakupić jeden egzemplarz nie więcej, gdy można zamówić więcej zaczynają się robić machloje...
Tak czy siak... zawiodłem się na CD PROJEKT ale z tego co wiadomo zdanie takiego małego człowieczka jak ja dla nich jest warte tyle co nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałeś emalia (ja dostałem dwa) to masz (ponoć) jak w banku, że dostaniesz EK "Wiedźmina"
Tym bardziej jeśli wejdziesz na swoje konto w dziale "zamówienia" i jeśli tam widnieje twoja EK "Wiedźmina" nie masz obaw.

PS
Thx za patcha do "EU III" - 1.3 PL
Gniew za inna politykę w Czechach a inna w Polsce to a propos "Max Payne''a 2"
Reszta kiedy indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:48, Jeremiah napisał:

ano jak to mozliwe ze AGRR zamowil o 21:48 i jest na liscie jako 0273 a ja zamowilem od 21:07
i nie ma mnie wogole na liscie ...


Może dlatego, że do koszyka włożyłem grę już około 17, a zamówiłem o 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:48, Jeremiah napisał:

ano jak to mozliwe ze AGRR zamowil o 21:48 i jest na liscie jako 0273 a ja zamowilem od 21:07
i nie ma mnie wogole na liscie ...


Ja jak pisałem wcześniej mam w zamówieniach godzinę 19:05 i też mnie nie ma. Także nie ma się co martwić na zapas. Może numerki były losowane? A jak nie, to nie wiem. Mam nadzieję, że pełna lista będzie szybko dostępna, a teraz idę spać, zmęczony jestem. Dobranoc wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:49, marselus napisał:

Osobiście liczyłem na edycję Kolekcjonerską, co się tyczy tej gry, wersję podstawową sobie
po prostu odpuszczę, może mi coś odbije i kupię na allegro za 300 albo więcej złotych bowiem
pewnie za tyle takowe gry pójdą, co się tyczy reszty.
EK powinna być ustanowiona jako Edycja której można zakupić jeden egzemplarz nie więcej, gdy
można zamówić więcej zaczynają się robić machloje...
Tak czy siak... zawiodłem się na CD PROJEKT ale z tego co wiadomo zdanie takiego małego człowieczka
jak ja dla nich jest warte tyle co nic...


To znaczy co chciałeś kupić grę tylko ze względu na dodatki, a jak ich nie możesz dostać to obrazisz się zły cdprojekt i nie kupisz ich gry? człowieku zastanów się co piszesz bo się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:51, AGRR napisał:

> ano jak to mozliwe ze AGRR zamowil o 21:48 i jest na liscie jako 0273 a ja zamowilem od
21:07
> i nie ma mnie wogole na liscie ...

Może dlatego, że do koszyka włożyłem grę już około 17, a zamówiłem o 21.


A może oni te numerki jakoś losują? Na przykład wszystkie nicki osób, które zamówiły EK zapisali na paskach papieru i wrzucili je do takiego duużego zbiornika...później ktoś wyciąga i kolejne numerki przydzielają kolejnym wylosowanym osobom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie licz że na Allegro będzie po 300 zł - będzie dużo droższa - ale jeśli pracujesz to poł biedy dla ciebie:)

Fakt - żle się stąło że można było zamawiać więcej niż jeden egzemplarz!
To sprzyjało "spekulacyjnym" zakupom/zamówieniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:54, Yorrickus napisał:

A może oni te numerki jakoś losują? Na przykład wszystkie nicki osób, które zamówiły EK zapisali
na paskach papieru i wrzucili je do takiego duużego zbiornika...później ktoś wyciąga i kolejne
numerki przydzielają kolejnym wylosowanym osobom?


Hmmmm tak to mało profesjonalnie by było, u mnie na uczelni profesorowie losują osoby, które zaliczyły egzaminy za pomocą Matlaba... tak jest prościej, lepiej, szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:54, strajker napisał:

Fakt - żle się stąło że można było zamawiać więcej niż jeden egzemplarz!
To sprzyjało "spekulacyjnym" zakupom/zamówieniom


wydaje mi sie ze ktorys z niebieskich potwierdzil ze bedzie ograniczona ilosc EK/osobe, ale to nie znaczy odrazu ze kazdy moze tylko 1szt - zreszta przy ktoryms EK tez byl limit i mozna bylo 2 brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie trzeba wziac poprawke na to ze ta lista nei jest oficjalna - nigdzie nie pojawil sie do tej listy oficjalny link z wyjasnieniem kogos z CDP jak to traktowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 00:52, darkwind21 napisał:

To znaczy co chciałeś kupić grę tylko ze względu na dodatki, a jak ich nie możesz dostać to
obrazisz się zły cdprojekt i nie kupisz ich gry? człowieku zastanów się co piszesz bo się ośmieszasz.


Tutaj nie jest prostą kwestią bardzo źle przez Ciebie zrozumianą "obrażenia się" kwestia naznaczona tutaj dotyczy tylko i wyłącznie braku swoistego profesjonalizmu który już nie pierwszy raz zdażył się paniom i panom z CD - Projekt, nie będę cię tutaj "synku" pouczał, synku napisałem specjalnie bowiem zapewne mleko masz jeszcze pod nosem, a że kultury cię nie nauczyli to już nie moja jest wina, niemniej jednak sposób swojego zachowania zostaw dla Siebie i dla Tobie równych którzy Twoje takie a nie inne zachowanie są w stanie zrozumueć i zaakceptować, ja Ciebie nie rozumiem, ani akceptować nie chcę gdyż jesteś mi zupełnie obcy a przez to całkowicie obojętny, niemniej jednak wypraszam sobie to byś Zwracał się do mnie w taki niekulturalny sposób.... raz jeszcze takie zachowanie pozostaw dla swoich "kumpli" z tego co wiem ja Ciebie jako znajomego ani "kumpla" nie traktuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:59, Jeremiah napisał:

oczywiscie trzeba wziac poprawke na to ze ta lista nei jest oficjalna - nigdzie nie pojawil
sie do tej listy oficjalny link z wyjasnieniem kogos z CDP jak to traktowac ...


To chyba jakas Beta lista jest :P nawet ma błąd:
"Poniżej znajdziecie listę pierwszych 500 zarezerwowany egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dla Was "numerki" są tak ważne? Czy to ma jakieś znaczenie że ktoś ma numer 240 czy 879 czy 2999?

Mnie co innego "boli" - to aby w moim egz. EK wszystko było w porządku, nic nie brakowało, nic nie było połamane, nic nie było porysowane ani popalcowane (płyta!!!) - i może być nawet numer 2999 lub 2641:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda cieszę się, że udało mi się zamówić EK, ale wkurza mnie, że zniknęła opcja wyboru koszulki. Miała być dostępna do 31 lipca. Albo to błąd techniczny, albo oszustwo. Jeśli chcieli napisać "czerwca'' zamiast "lipca", to ich problem. Będą musieli przywrócić opcję. Bo później zaczną się idiotyczne sytuacje, że wielkoludy dostaną jakieś S-ki, a mniejsi wzrostem XXL-ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:59, Jeremiah napisał:

oczywiscie trzeba wziac poprawke na to ze ta lista nei jest oficjalna - nigdzie nie pojawil
sie do tej listy oficjalny link z wyjasnieniem kogos z CDP jak to traktowac ...

Gdyby była nieoficjalna, to nie sądzę żeby znalazła się online. A poza tym, nigdzie nie ma napisane, że to jest wersja beta listy.:) No i jeszcze komentarz:" Poniżej znajdziecie listę pierwszych 500 zarezerwowany egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować