Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Ej mam pytanie czy po zamowieniu wiedzmina EK powienienem dostac jeden czy dwa maile bo slysalem ze ktos gadal ze dwa.Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:06, Wojman napisał:

> ja to bym dał 200 zł za sam bestiariusz, ale i tak na moim kompie nie pójdzie. :/

Bo tego bestiariusza nie bedzie sie czytac na kompie tylko w lozku albo przy stoliku. ;-)

wiem, ale mówię że mi Wiedźmin nie pójdzie na kompie. Pliki tekstowe odtwarzać jeszcze może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:44, Tieru napisał:

Ej mam pytanie czy po zamowieniu wiedzmina EK powienienem dostac jeden czy dwa maile bo slysalem
ze ktos gadal ze dwa.Z gory dzieki



Ja dostałem dwa maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:16, FlankerD napisał:

> Ej mam pytanie czy po zamowieniu wiedzmina EK powienienem dostac jeden czy dwa maile bo
slysalem
> ze ktos gadal ze dwa.Z gory dzieki


Ja dostałem dwa maile.


Nom, ja też, ale powinno się dostać 4, jeszcze przed pre - orderami CDP mówił, że na maila zostanie wysłany mail, w którym będzie napisane które zająłeś miejsce w tych numerkach. No a 4 mail, to potwierdzenie, 5 dni przed wysyłką, to spoko, raczej go dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:18, Oloninho napisał:

Nom, ja też, ale powinno się dostać 4, jeszcze przed pre - orderami CDP mówił, że na maila
zostanie wysłany mail, w którym będzie napisane które zająłeś miejsce w tych numerkach. No
a 4 mail, to potwierdzenie, 5 dni przed wysyłką, to spoko, raczej go dostaniemy.


Trzeciego jeszcze nie otrzymałem, czwartego akurat szybko się nie spodziewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:20, FlankerD napisał:

> Nom, ja też, ale powinno się dostać 4, jeszcze przed pre - orderami CDP mówił, że na maila

> zostanie wysłany mail, w którym będzie napisane które zająłeś miejsce w tych numerkach.
No
> a 4 mail, to potwierdzenie, 5 dni przed wysyłką, to spoko, raczej go dostaniemy.

Trzeciego jeszcze nie otrzymałem, czwartego akurat szybko się nie spodziewam ;)


No właśnie, trzeciego ja też nie otrzymałem, a już powinniśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 13:21, Oloninho napisał:

No właśnie, trzeciego ja też nie otrzymałem, a już powinniśmy.


Coraz mniej mi się to podoba, zapomnieli o nas czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:23, Tieru napisał:

to co mialo byc w pierwszym i drugim bo ja dostalem jeden tylko?



W pierwszym miało być to że zamówiłeś, a w drugim... Hmm... Nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:25, FlankerD napisał:


> No właśnie, trzeciego ja też nie otrzymałem, a już powinniśmy.

Coraz mniej mi się to podoba, zapomnieli o nas czy jak?


:/ Niestety, śmiał bym się gdyby w ogóle nie przysłali nam Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:13, Wojman napisał:

Dzis sobie takie male wyliczenia zrobilem. Zakladajac, ze gre faktycznie otrzymamy najpozniej
na dwa dni przed premiera doszedlem do wniosku, ze jest szansa na to, zeby EK Wiedzmina trafila
w nasze rece jeszcze wczesniej.

/.../
>Troche zamacilem, ale chyba mniej wiecej rozumiecie

Dnia 03.07.2007 o 18:13, Wojman napisał:

o co mi chodzi? :)

Tak, wiecie, ale z Twoich wyliczeń ja wysnuwam całkiem inne wnioski - po raz kolejny CDP nie zdąży na czas i wcześniej będą grać kupcy wersji sklepowych. Skoro przy mniej licznych EK wysyłka nie była sprawna, to 3 tysiące EK Wiedźmina mają naprawdę nikłe szanse dotrzeć do wszystkich na czas. Przypominam przy okazji, że w proces jest wplątana firma kurierska, która musi odkomenderować do tego jednego zadania całkiem pokaźną liczbę pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tym jednym mailu co dostalem to to mi napisali:,, Witaj .......
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą internetowego sklepu gram.pl.
Otrzymaliśmy Twoje zamówienie płatne za pobraniem.
Wśród zamówionych przez Ciebie towarów, znajdują się towary, które aktualnie nie są dostępne. Zrealizowanie tego zamówienia będzie możliwe, kiedy wszystkie wybrane przez Ciebie towary będą dostępne w sklepie gram.pl.
Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy Tobie na 5 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji.
Poniżej znajdziesz podsumowanie swojego zamówienia.
Pisza mipotem te info o moim zamowienu ze status:niepotwierdzone,potem metoda dostawy itd.
To co powinno byc w tym drugim mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:26, Oloninho napisał:

:/ Niestety, śmiał bym się gdyby w ogóle nie przysłali nam Wiedźmina.


Mnie to nawet nie zdziwi, po tym co się działo mało co mnie zdziwi. Dalszej części listy też nie ma i nikt nic o niej nie mówi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:27, Tieru napisał:

To co powinno byc w tym drugim mailu?


Czy przypadkiem drugi to nie było info że wieczorem jakiegośtam dnia będzie możliwość jeszcze raz zmiany rozmiaru koszulki i cośtam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz będę zamawiał coś w pre-orderze, więc mam pytanie. Czy to TRZEBA dopiero kasę wpłacić jak dostanę maila, cyz mogę wcześniej? Bo jestem zapominalski i chciałbym już mieć to z głowy :P A i jeszcze jedna sprawa. Przecież jak 5 dni przed wysyłką to kasa może nie dojść jak ktoś będzie wysyłał np. z poczty. Pewno nie dostaniemy 2 dni przed premierą (nawet używając kuriera) tylko 2 dni po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:31, BioZ napisał:

> To co powinno byc w tym drugim mailu?

Czy przypadkiem drugi to nie było info że wieczorem jakiegośtam dnia będzie możliwość jeszcze
raz zmiany rozmiaru koszulki i cośtam jeszcze?


Tak, to był drugi mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:27, Tieru napisał:

na tym jednym mailu co dostalem to to mi napisali:,, Witaj .......
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą internetowego sklepu gram.pl.
Otrzymaliśmy Twoje zamówienie płatne za pobraniem.
Wśród zamówionych przez Ciebie towarów, znajdują się towary, które aktualnie nie są dostępne.
Zrealizowanie tego zamówienia będzie możliwe, kiedy wszystkie wybrane przez Ciebie towary będą
dostępne w sklepie gram.pl.
Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy Tobie na 5 dni przed najbliższym
możliwym terminem jego realizacji.
Poniżej znajdziesz podsumowanie swojego zamówienia.
Pisza mipotem te info o moim zamowienu ze status:niepotwierdzone,potem metoda dostawy itd.
To co powinno byc w tym drugim mailu?


Oloninho Dziękujemy za złożenie zamówienia na edycję kolekcjonerską gry Wiedźmin. Informujemy, że na podstawie otrzymanych przez nas danych, utworzymy dla Ciebie zamówienie. W dniu jutrzejszym (29 czerwca) w godzinach wieczornych udostępnimy możliwość edycji tego zamówienia (wybrania formy płatności, rozmiaru koszulki). Ewentualne rozbieżności co do ilości sztuk lub opłaty za wysyłkę prosimy zgłaszać bezpośrednio do nas. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za poświęcony czas. pozdrawiamy, zespół gram.pl

To był mój 2 mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna powiedziec ze tonie jest istotny email ktory wykluczylby moje zamowienie bo skoro na moim koncie w moim zamowieniach niepotwierdzonych jest EK wiedzmina to nie musze sie chyba mrtwic co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować