Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 13:43, Tieru napisał:

czyli mozna powiedziec ze tonie jest istotny email ktory wykluczylby moje zamowienie bo skoro
na moim koncie w moim zamowieniach niepotwierdzonych jest EK wiedzmina to nie musze sie chyba
mrtwic co?


Nom, raczej nie musisz się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:45, Oloninho napisał:

Nom, raczej nie musisz się martwić.


Tylko ile można czekać na trzeciego maila i na swoją ksywke na liście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie bo znalazlem sie na liscie i mam pytanie czy nie powinienem otrzymac trzeciego maila ?Czy ktos kto jest na liscie tych 500 dostal maila.Napiszcie kto dostal a kto nie .Bede wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czekasz na maila z numerem EK które zarezerwowałeś, to nie czekaj. Miały być rozesłane do 24 godzin po zamówieniu, widać CDP wolało opublikować listę niż je rozsyłać w dużo późniejszym niż zakładany terminie. Masz grę w zamówieniach niewysłanych, jesteś na liście - to gra jest Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:31, krzychu6A napisał:

A co sie stało z listą rezerwową EK ? może mi ktoś dopowiedzieć na to pytanie



Została zamknięta 1 lipca o 23:59:59 :) Teraz to już tylko szczęście pomoże ludziom- jesli ktoś zrezygnuje ( i postanowi nie opchnąć EK na allegro ), to być może kilka sztuk się znajdzie. I te (teoretycznie) trafią do ludzi z listy rezerwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie dostałem żadnego drugiego maila.jestem na liście "500" oraz moje zamówienie widnieje wśród niewysłanych. po prostu od razu kiedy serwer zmartwychwstał wybrałem rozmiar koszulki. widzę, że atmosfera jest taka, że każdy szczególik może być powodem do paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:37, Gracz 23 napisał:

No właśnie ja tak zrobiłem przez przypadek i zamierzam zrezygnować.
Wieśz może kiedy trzeba będzie to zrobić?



Zrezygnować z czego? Z listy? Czy z zamówienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:26, Japonka napisał:


To już jest zasrane jechanie, bardziej niż samo wystawienie na Allegro gry...
"jest możliwość wpłacenia zaliczki w wysokości 70zł, a resztę gotówki na 4-5 dni przed premierą gry, zaliczka ma charakter zabezpieczenia. W przypadku REZYGNACJI ZALICZKA PRZEPADA"

Sprytnie rav1985. I nieładnie:}.

Chociaż w sumie jak tak na to patrzymy to nic nam do tego co oni robią ze swoimi grami, tak samo jak ktoś kupi na straganie pomarańcza z Brazylii, może je zjeść, rozdać albo sprzedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:58, jaceloth napisał:

ja nie dostałem żadnego drugiego maila.jestem na liście "500" oraz moje zamówienie widnieje
wśród niewysłanych. po prostu od razu kiedy serwer zmartwychwstał wybrałem rozmiar koszulki.
widzę, że atmosfera jest taka, że każdy szczególik może być powodem do paniki


ja wybrałam rozmiar koszulki od razu po zrobieniu zamówienia, ponadto w moim zamówieniu było wszystko ok a mimo to dostałam drugiego e-mail''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować