Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dlaczego "bez komentarza"? Bo ktoś wystawił swoje EK na Allegro? Ma do tego prawo. W dodatku jest to użytkownik, który zamówił tylko jedną sztukę EK - najwyraźniej na sprzedaż. Widać umie kalkulować, bo opłaci mu się to. CDP nie zabrania takich praktyk, a więc nie ma problemu.
Oczywiście kwestia moralna to już inna sprawa, ale każdy chce zarobić, o ile jest to sposób uczciwy - a ten jednak jest, to nie widzę problemu.
Jeśli ktoś chce zapłacić te 300 zł za EK, ponieważ nie udało mu się zamówić na gram.pl to ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:29, Gracz 23 napisał:

Z zamówienia żeby nie przyszło do domu



Wejdź do "moich zamówień" w sklepie, kliknij na zamówienie i na dole strony masz "anuluj zamówienie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeszcze nic tam nie ma.
A wpisałem się w rezerwacji i jeszcze nie przyszło.

Bo mi chodzi o te EK co były dostępne w rezerwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:35, Gracz 23 napisał:

No właśnie jeszcze nic tam nie ma.
A wpisałem się w rezerwacji i jeszcze nie przyszło.

Bo mi chodzi o te EK co były dostępne w rezerwacji



Aaaaa :D <lol>


Rezerwacja jest tylko jesli się coś zwolni :) A że na razie się to nie szykuje, to nie masz się czego obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 21:37, Lone Wolf napisał:

Rezerwacja jest tylko jesli się coś zwolni :) A że na razie się to nie szykuje, to nie masz
się czego obawiać :)



To zresztą nie była rezerwacja, tylko REZERWA :D Znaczy jesteś na liście, którzy może coś dostaną, jesli jakiś egzemplarz się zwolni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:35, Kasendrol napisał:

Sądząc po numerze EK jakie podaje sprzedający i patrząc na listę 500 osób to tym sprzedajacym
jest rav1985. Nie ładnie tak, byś się wstydził.


BAwcie się dalej w śledczych i jak skończone jelenie róbcie mu reklame kopiując./cytując linka do aukcji. Naprawde bardzo mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:27, Meghan_mph napisał:

Tak, wiecie, ale z Twoich wyliczeń ja wysnuwam całkiem inne wnioski - po raz kolejny CDP nie
zdąży na czas i wcześniej będą grać kupcy wersji sklepowych.


Nie wiem jak to bylo z innymi EK wydywanymi przez CD Projekt, ale troche sie na forum naczytalem o tych problemach. Sam w swoich zbiorach mam tylko jedna EK - gra Medieval II: Total War. W kazdym razie jak byk w w sklepie gram.pl jest napisane, ze jest gwarancja dostawy na dwa dni przed premiera, a po klopotach z dosatwami poprzednich EK przedstawiciele CDP obiecali, ze dolaza staran, aby na przyszlosc takich problemow nie bylo. Ja powiem w ten sposob - albo CD Projekt bedzie sie wywiazwac ze swoich zobowiazan, albo trzeba bedzie pomyslec o bojkocie sklepu gram.pl czy gier CDP. Ale mam nadzieje, ze nie bedzie problemow z otrzymaniem EK Wiedzmina na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:33, BioZ napisał:

To już jest zasrane jechanie, bardziej niż samo wystawienie na Allegro gry...


Prosze sie wyrazac bardziej uprzejmie na forum. Na razie ostrzezenie za uzywanie wulgarnych slow. Nerwy, nerwami, ale jakis umiar nalezy zachowac w swoich komentarzach!

Natomoast uzytkownikom Gracz23 oraz Lone Wolf przypominam, ze forum to nie IRC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wiedzmin.gram.pl/lista

Lista osób, którym udało się zamówić numery do 0500 włącznie. Dzięki temu każdy kto jest na liście ma pewność, że swoje EK dostanie oraz zna już numer swojej edycji. Niestety, w pewnej części numery nie odpowiadają czasowi złożenia zamówienia, jedno zamówienie pojawiało się w bazie od razu, inne zaś dopiero po paru godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:36, mara130 napisał:

ja wybrałam rozmiar koszulki od razu po zrobieniu zamówienia, ponadto w moim zamówieniu było
wszystko ok a mimo to dostałam drugiego e-mail''a


jak widać nie odnajdziesz w tym i innych około preorderowych wiedźmińskich sprawach żadnej logiki, ni zasady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiece co nie o to chodzi ze kazdy moze sobie zamowic EK i sprzedac na allegro. Nie stala mi sie krzywda dlatego ze nie zamowie sobie EK.

Ale cos jest jednak nie w porzadku:
1) Sa ludzie ktorzy chcieliby miec i zachowac EK a nie sprzedawac z 200% zysku. Czy przez to ze nie kliknalem w odpowiednim momencie mam teraz kupic sobie EK za 600 PLN? Wychodzi na to ze jestem frajerem bo mam zycie poza komputerem ... no coz trudno moja strata ;)

2) Niektorzy pozamawiali sobie kilka kopii. CDP uwaza ze to jest w porzadku. Ja uwazam ze to jest lekka hipokryzja bo po co robic EK skoro ta edycja nie jest w ogole kolekcjonerska? Wychodzi na to ze to jest tylko prosty sposob zeby CDP napchalo sobie kabze a jacys cwaniacy przy tym robia to samo.
Moze CDP powinno sie zastanowic nad tym zeby wprowadzic limit przy preorderowanych EK? Bo inaczej to nie ma za bardzo sensu... tak jak sprzedawanie oryginalnych zebow Jezusa po 10$ za wiadro...

3) O ile mi wiadomo na Allegro nie wolno sprzedawac towaru ktorego sie fizycznie nie ma poniewaz jest to niezgodne z prawem i zarazem niezgodne z regulaminem (?)

PS. nie chce rozpoczynac jakiejs wojny tutaj i pewnie temat byl walkowany ale moze niedostatecznie co?
proponuje zeby EK w preorderze bylo traktowane nalezycie. wystarczy limit 1 IP/login = max 1 kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak i szanowny pan mam życie poza kompem nie oznacza to jednak, że nie chciał bym mieć swej EK wiedźmina, dalej faktem jest to, że sprzedawanie w takiej formie EK jest lekkim przegięciem mamy jednak kapitalizm jak wcześniej zaznaczyłem i na pierwszym miejscu stoi kasa...
Co do zamawiań na 1ip/login i tak by się to nie udało zawsze jest ktoś w rodzinie na kogo konto można zamówić a dynamiczne ip neostrady... cóż można powiedzieć chcieć to móc i gdyby CD-P chciał to by zrobił tak by była jedna kopia na użytkownika, lecz zapewne im to się nie opłacało nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się tyczy zaś allegro napisałem małą notkę do szefostwa, zobaczymy czy coś to da czy jak 4 woda po kisielu spłynie to sobie do kanału...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować