Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

A jak ktoś ma jeden komputer (jedno IP) i ma też brata? I oboje chcą mieć swoje własne egzemplarze? To co nie mogą kupić dwóch, bo mają jeden komputer? Nie zdążyliście kupić i macie pretensje do innych, którz zdążyli. Co to kogoś obchodzi, że nie siedziecie 24h na kompie, inni widocznie siedzą i zdążyli. Wiadome było, że jest ogranoczona ilość EK i kto pierwszy ten lepszy. Wykupili, nie ma, pech chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak wszyscy rzucają się na ten EK.
Przecież w wersji podstawowej gra jest taka sama.

No ale jeśli chodzi o te dodatki to w sumie warto powalczyć o EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kaczucha - ja nie mam pretensji.
tylko nie widze sensu w robieniu edycji "kolekcjonerskiej" skoro z kolekcjonowaniem nie ma ona nic wspolnego.

a jak ktos ma brata i jedno ip to znaczy ze z bratem mieszka.
po jakiego grzyba w takim przypadku 2 identyczne gry?
ta jedna moglaby uszczesliwic kogos innego a tak to co?

no ale dobra. jest kapitalizm i kto pierwszy ten lepszy. ja nie kupilem bo nie moglem i trudno.
pech.

tylko ze mozna bylo to zalatwic inaczej.
jak ktos nie chce limitow to chociaz mozna bylo zrobic zapisy przez nie wiem dajmy na to 2 miesiace zeby CDP moglo wypuscic tyle EK ile jest chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 13:10, RavenEye napisał:

tylko nie widze sensu w robieniu edycji "kolekcjonerskiej" skoro z kolekcjonowaniem nie ma
ona nic wspolnego.


Ma. Mnóstwo dodatków niedostępnych w innej edycji, poza tym jest limitowana i numerowana.
Jest dla kolekcjonerów.

Dnia 05.07.2007 o 13:10, RavenEye napisał:

a jak ktos ma brata i jedno ip to znaczy ze z bratem mieszka.


Na pewno? A sieci osiedlowe z wewnętrznym IP? Do takiej może być kilkanaście - kilkadziesiąt komputerów podłączonych i "na zewnątrz" wszystkie będą miały takie samo IP.

Dnia 05.07.2007 o 13:10, RavenEye napisał:

po jakiego grzyba w takim przypadku 2 identyczne gry?


Nie muszą ze sobą mieszkać, zresztą obaj mogą być kolekcjonerami...

Dnia 05.07.2007 o 13:10, RavenEye napisał:

ta jedna moglaby uszczesliwic kogos innego a tak to co?

Dnia 05.07.2007 o 13:10, RavenEye napisał:

jak ktos nie chce limitow to chociaz mozna bylo zrobic zapisy przez nie wiem dajmy na to 2
miesiace zeby CDP moglo wypuscic tyle EK ile jest chetnych.


To wtedy nie byłaby to Edycja Kolekcjonerska tylko Edycja Rozszerzona/Specjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 13:10, RavenEye napisał:

a jak ktos ma brata i jedno ip to znaczy ze z bratem mieszka.
po jakiego grzyba w takim przypadku 2 identyczne gry?
ta jedna moglaby uszczesliwic kogos innego a tak to co?


Nie musi mieszkać z bratem jak już ktoś zaznaczył, pozatym są różni ludzie, zwykle rodzeństwa się kłócą zesobą, szczególnie nastolatkowie, do takich nie przemówisz, że im jedna gra starczy. Pozatym w EK są koszulki, może komuś zależy na własnej, pozatym nie koniecznie musi mieć ten sam rozmiar co brat, to samo się tyczy breloczka.
Także nie wiele można poradzić w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja siedziałem na kompie od 14:30 i czekałem na pre-ordera. NA gram.pl zalogować sie dałem radę dopiero następnego dnia po 13. Próbowałem też sie logować o 22 w dniu wyjścia pre-ordera, ale nie dało rady :(
JA mam pretensje do firmy CD Projekt i osób odpowiedzialnych za serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 14:16, Joannita napisał:

>
Ja siedziałem na kompie od 14:30 i czekałem na pre-ordera. NA gram.pl zalogować sie dałem radę
dopiero następnego dnia po 13. Próbowałem też sie logować o 22 w dniu wyjścia pre-ordera, ale
nie dało rady :(
JA mam pretensje do firmy CD Projekt i osób odpowiedzialnych za serwer.


No najwidczniej niektórzy mieli więcej szcześcia od Ciebie i im się udało. Mnie również zresztą, ale nie pamiętam o której, ale też od 15 siedziałam i czekałam, a zamówiłam dopiero wieczorem, koło 20 chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 14:21, Kaczucha87 napisał:


No najwidczniej niektórzy mieli więcej szcześcia od Ciebie i im się udało. Mnie również zresztą,
ale nie pamiętam o której, ale też od 15 siedziałam i czekałam, a zamówiłam dopiero wieczorem,
koło 20 chyba.

Ja wcześniej siąść nie mogłem, musiałem rodzicom pomagać, a wtedy miałem tak jakby spóźnioną i przedłużoną przerwę obiadową. Szkoda że szczęście mnie opusciło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem żetonu a i tak mam do zapłacenia koszt przesyłki :-P
Napisałem w tej sprawie do CDP, odpisali że opłatę usuną, ale w zamówieniu nadal jest.
Mówi się trudno, ważne, że EK jest. A te 14.90 zł można odżałować moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i ^$$&*#%& zaje...fajnie wrocilem z kuby a tu juz sa zamowione wszystkie EK Wiedzmarza a jak nie to plisss jak sobie zabukowac plssssss helpppppp !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 1 lipca działała tzw. "Lista rezerwowa". Teraz pozostaje Ci czatować w dniu premiery w Empiku/MediaMarkt, ew. przepłacić na Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to mi tak bardzo na Art Booku i bastiariuszu nie zależy. Nie mówię już o koszulce, którą to można sobie zamówić w pierwszym lepszym sklepie internetowym z koszulkami. Karty też nie wiem czy takie ważne są.

Reszta rzeczy jest w wydaniu podstawowym a bestiariusz można przecież sobie nawet samemu będzie wydrukować chociażby w jakimś punkcie drukarskim.

Ale ja pewnie nawet na podstawową wersję gry nie uzbieram wystarczającej sumki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:13, lancuch napisał:

czekaj czekaj to brylok z wilcza paszcza jest w normalnym zestawie??!!

Nie. Tylko w Edycji Kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:50, krzychu6A napisał:

ja siedziałem od 13 do 22 i nie dało rady sie zalogować i przez to nie kupiłem EK

Współczuje Ci, namęczyłeś się tylko a i tak EK nie dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak sie ucieszyłem ze już od 2 lipca można będzie kupić grę i znów opóźniają na wrzesień :( szkoda ale warto poczekać :) miejmy nadzieje ze GRAM.PL zakupi wystarczającą ilość by każdy z nas mógł kupić tą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować