Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

2 lipca???
Tą grę można było kupić o wiele wcześniej jako Pre Order oczywiście.
A w sklepie wersja podstawowa jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka - tak jak myślałam muszę czekać na następne listy :D. Słyszałam, że dzisiaj ma być kolejna 500...zastanawia mnie, dlaczego nie mogą podać całej listy na raz i będzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:56, Elanor111 napisał:

Mnie utworzyli niby zamówienie ale jest tam do zapłacenia koszt przesyłki. No i niby jak mam
użyć żetonu? To nie niesprawidliwe...

ciesz sie, że masz EK. żetonu można było użyć w momencie składania zamówienia. ja również tego nie zrobiłem w pośpiechu i rozemocjonowaniu, a kiedy to zauważyłem, wolałem nie ryzykować i nie cofać się, bo groziło to wywaleniem z serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha udało się mam EK :D Jednak dobrze było się zapisać na listę rezerwowych :D Tylko lipa bo za przesyłkę muszę płacić :| Da się jakoś skorzystać z żetonu? Bo ja wcześniej nie składałem zamówienia na tą grę... tylko gdy powstała lista rezerwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:02, jaceloth napisał:

ciesz sie, że masz EK. żetonu można było użyć w momencie składania zamówienia. ja również tego
nie zrobiłem w pośpiechu i rozemocjonowaniu, a kiedy to zauważyłem, wolałem nie ryzykować i
nie cofać się, bo groziło to wywaleniem z serwera.


Ja natomiast nie wpadałem w hura entuzjazm, i z zimną krwią zacząłem ''''zamawiać'''' swoja edycje kolekcjonerską. No i skończył o sie na tym że straciłem 1- wPLN - czyli jeden żeton. Niby nic, a denerwuje. DO tego nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi z pomocy technicznej. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:09, Marko Pele napisał:

Ja natomiast nie wpadałem w hura entuzjazm, i z zimną krwią zacząłem ''''zamawiać'''' swoja
edycje kolekcjonerską. No i skończył o sie na tym że straciłem 1- wPLN - czyli jeden żeton.
Niby nic, a denerwuje. DO tego nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi z pomocy technicznej.
;/

to nie był hura entuzjazm, tylko gra, w której czas pracuje na moją niekorzyść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:14, jaceloth napisał:

to nie był hura entuzjazm, tylko gra, w której czas pracuje na moją niekorzyść:-)


No może rzeczywiście trochę źle zinterpretowałem twojego posta, ale moim zdaniem spokój jest moim zdaniem podstawą. A jeśli do tego dołożyć co chwilę padające serwery, innej opcji nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
w pełni się zgadzam. podszedłem do tego cierpliwie, czekając po kilkanaście minut, aż otworzy mi sie kolejna strona zamówienia, a nie jak niektórzy non stop odświeżając stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila od gram.pl:
"Utworzyliśmy dla Ciebie domyślne zamówienie na grę (1 sztuka, wysyłka za pobraniem)."
Wszedłem na konto jednak nie mogę zapłacić wirtualnymi pieniędzmi za przesyłkę :/ Czy jest to błąd czy po prostu już nie ma takiej możliwości(chyba przydzielili mi ek z listy rezerwowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:41, R-radzio napisał:

Właśnie dostałem maila od gram.pl:
"Utworzyliśmy dla Ciebie domyślne zamówienie na grę (1 sztuka, wysyłka za pobraniem)."
Wszedłem na konto jednak nie mogę zapłacić wirtualnymi pieniędzmi za przesyłkę :/ Czy jest
to błąd czy po prostu już nie ma takiej możliwości(chyba przydzielili mi ek z listy rezerwowej).


Gdybyś miał wykupiony żeton to automatycznie by Tobie go uwzględniło i za przesyłkę byś nic nie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem :/ Też nie mogę zapłacić żetonem. wdowiakm gadasz bzdury. Ja miałem zakupiony żeton i mi go nie uwzględniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HHHHHHHHHHHHHHHUUUUUUUURRRRRRRRAAAAAAAAAAAA, MAM EK WIEDŹMINA. Dziś dostąłem e-maila że dzięki liście rezerwowej dostąpiłem tego zaszczytu. Wielkie dzięki Ci CD Projekcie. HURRRRRRRRRRAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować