Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Grę zamówiłem (CUDEM !!!) o 17.39 (o godzinie 16.xx zobaczyłem informację o możliwości zamawiania EK). Przez pół godziny mordowałem się, żeby dostać się do sklepu !!! Dobra dostałem się :) później przez kolejne pół godziny czekałem, aż EK doda mi się do koszyka :/ ok, poszło :) po złożeniu zamówienia byłem cały uradowany, ale później chciałem sprawdzić czy wszystko jest ok (czyli chciałem wejść na moje zamówienia). Wchodzę na gram.pl i zamiast strony głównej otwiera mi się sklep :/ patrzę mam coś w koszyku, więc wchodzę i co widzę ??? 2 EK + 3 edycje zwykłe :/ dobra darowałem sobie usuwanie, gdyż chciałem zobaczyć moje zamówienia i upewnić się czy aby na pewno EK jest zamówione :) po 40 min. odpuściłem sobie i chciałem wejść na forum :) strona główna gram.pl jak i forum nie chciały mi się otworzyć przez 7 godzin :/:/:/ Po prostu załamka :/ nie dość, że przez 7 godzin, żyłem w niepewności czy aby na 10000% mam zamówione EK to jeszcze nie mogłem wejść na forum i poczytać postów tych, którzy mieli jeszcze większe problemy :P:P:P i teraz też coś chyba zaczyna nawalać bo próbuję dostać się ze sklepu na stronę główną już jakieś 10 min :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 00:07, strajker napisał:

A w Nowym Jorku gigantyczna awaria sieci energetycznej sparaliżowała część nowojorskiego Manhattanu
-

Oficjalnie mówią: "Sieć energetyczna w Nowym Jorku jest przeciążona w związku z panującą falą
upałów i masowym korzystaniem z klimatyzatorów"

Czy "gram.pl" na pewno ma serwer w Warszawie?:))

Hmm mysle, ze masz racje. Sam na razie mieszkam w Nowym Jorku(dokladniej Staten Island, ale zaburzenia tez byly). Mialem szczescie ze moj dostawca neta nie mial tych awarii. Bo kiedy one byly(tzn. na Manhattanie, wszystko normalnei stanelo :P), akurat wtedy padl serwer gram.pl . Bo dziwne, ze na zadna nowjorska strone internetowa(ktorej serwy bylyby w NY) nie moglem sie dostac. A jeszcze dziwniejsze, ze polskie strony chodzily mi bez problemu...... A dziwniejsze jeszcze to, ze prawie rowno z powrotem pradu na Manhattanie, dostalem sie na strone gram.pl O.o
Czyzby gram.pl mialo swoja tajna siedzibe ?! ; D

Ale btw. czekalem normalnie godzine( musialem wstac o 8:30(w Polsce jest +6h), bo myslalem ze to dokladnie o 15:00 bedzie...). A sie okazalo, ze musialem czekac dodatkowo prawie poltora godziny :| (w sumie w tym czasie ogladnalem se jakis film, tutaj fajna ta telewizja Time Warner Cable).
Przynajmniej zamowilem swoje EK xD

Pzdro z NYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wysyła miałą być w wPln ale jak wybrałem formę płaqtności kartą płatniczą to nie było takiej opcji. Pytanie do gram.pl:
Dlaczego niby użytkownicy kart płatniczych mają być gorzej traktowani niż ci, którzy zapłacą za pobraniem, czy w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:31, Tuddrussel napisał:

w to nie watpie :D a jak to jest ze zawsze Ty? no kurcze zawsze. :DDD

Oj nie zawsze ;) Nawyrażniej wasz "system" mnie lubi jakoś - może przez ksywkę mam jakieś chody u niego - nie wiem ;) Poztym nie jestem sam wśród "wybrańców" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 00:25, boogie85 napisał:

No to zamówiłem EK, dopiero teraz, walczyłem ze stonka dobre trzy godziny, po czym odpuściłem
sobie. Teraz pewnie bedę miał numer z kosmosu ale cóż, wiadomo czyja w tym wina ;>
Aha i takie pytanie: gdzie forumowicze mają wysyłac rachunki za porozbijane elementy
umeblowania/zniszczony sprzet/serię wizyt u psychoanalityka? :P


I czy CDP pokryje rozprawę sądową za napad na sąsiada, zbyt głośno słuchającego muzyki w czasie oczekiwania na preorder? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... wczoraj 4 godziny czekania, dzisiaj już tylko 2., ale udało mi się zamówić Edycję Kolekcjonerską! Teraz to już bez wahania ją potwierdzę (jak tylko będzie można of course ;)). W końcu za długo czekałem na złożenie zamówienia, żeby go później nie odebrać/dostać. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zamówienie EK zajęło 1,5 godziny. A ile nerwów przy tym było... Dostałem chyba wszystkie możliwe komunikaty błędu... Ciekawe jaki numerek mi przypadł? Zastanawiam się o której trzeba było się dorwać, żeby dostać nr. 0001... :P Ciekawe ile egzemplarzy jeszcze zostało?
BTW Z tego co widzę gram.pl JESZCZE nie wróciło do formy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 10:07, Carl92 napisał:

Jak nic te zamówienia, ilość komentarzy i padnięcia serwerów przejdą do historii gram.pl :D
No i Wiedźmin też.


Przejdą ale ile nerwów ludzi to kosztuje:) I pomyśleć, że Wiedźmin ma taką rzeszę fanów;) Dobrze, że mi się udało zamówić EK;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas padają poszczególne moduły gram. Ciekawe kiedy to się unormuje w końcu i zacznei działać przyzwoicie. A płacz niektórych : "buuu oni mają za 130 a ja za 199 - podnieść im!" prosi się o wołanie o pomstę do nieba - "polaczkowatość" wychodzi bokami i każdym możliwym otworem w myśl teorii "nie ważne że ja mam gorzej - ważne żeby sąsiad nie miał lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 10:06, Yezu napisał:

Mi zamówienie EK zajęło 1,5 godziny. A ile nerwów przy tym było...

Phi - mi zajęło 7 godzin... o nerwach nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się wiedźmin zamówiony :D. Zacząłem około 16 i tak pół godzinki zajęło mi wchodzenie na stronę z wiedźminem kolejne pół godzinki wkładanie go do koszyka, godzinkę mi zajęło zanim dostałem się do koszyka a potem już z górki bo około 20 minut składania zamówienia :P. Na końcu tylko wybrałem rozmiar koszulki (to najkrócej tylko 10 minut :) )
i mogłem się cieszyć z zamówionej EK Wiedźmina. A piszę to dopiero teraz ponieważ kiedy chciałem napisać wczoraj pisało prace na serwerze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 09:59, skywalker28 napisał:

Niby wysyła miałą być w wPln ale jak wybrałem formę płaqtności kartą płatniczą to nie było
takiej opcji. Pytanie do gram.pl:
Dlaczego niby użytkownicy kart płatniczych mają być gorzej traktowani niż ci, którzy zapłacą
za pobraniem, czy w inny sposób?

To nie tak. Trzeba przed zamówieniem kupić żeton na darmową przesyłkę - wtedy pojawi się możliwość jego użycia przy składaniu zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 10:50, Evil Khan napisał:

To nie tak. Trzeba przed zamówieniem kupić żeton na darmową przesyłkę - wtedy pojawi się możliwość
jego użycia przy składaniu zamówienia.


I właśnie przez to, że trzeba go kupić moje składanie zamówienia trwało ze dwa razy dłużej, bo trzeba było otworzyć dodatkowe parę stron w przeglądarce a każda wczytywała się po jakieś 5 minut. Na szczęście wszystko mam już dawno za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę o coś spytać? Nie związanie z tematem Twojego poprzedniego postu, ale "odpowiedź" to chyba najbardziej pewny sposób by... otrzymać odpowiedź. <;

Dlaczego nie można wPLN opłacić wysyłki Wersji Podstawowej? Przy każdym preorderze (Stalker, Jade Empire itd.) była taka możliwość. A tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 09:59, skywalker28 napisał:

Niby wysyła miałą być w wPln ale jak wybrałem formę płaqtności kartą płatniczą to nie było
takiej opcji. Pytanie do gram.pl:
Dlaczego niby użytkownicy kart płatniczych mają być gorzej traktowani niż ci, którzy zapłacą
za pobraniem, czy w inny sposób?


sa traktowani dokladnie tak samo, niezaleznie od wybranej formy platnosci.
w razie problemow napisz bezposrednio do naszego doka.

w temacie rozwiazywania problemow - bo moze wczoraj nieprecyzyjnie napisalem - wszystkie problematyczne
zamowienia wyjasniamy indywidualnie mailowo, nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować