Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dalej serwer leży i kwiczy...
Jeszcze pół godziny temnu nie działało, teraz działa - przełączam na forum, daję oddaj post i tu "zaraz wracamy", klikam drugi raz i normalnie o.O
No ale mniejsza z tym, wczoraj walczyłem siedem godzin z gram.pl, screeny porobione ;D [rozmowy GG ze sfrustrowanymi znajomymi z forum, mulące gram.pl, bluzgi na CDP w temacie "zamówienie przedpremiorowe od środy" :D:D]
Ogólnia klapa, dopiero po siedmiu godzinach zamówiłem moje EK no i nadal koszulki nie wybrałem, gdyż te rozmiary ich są jakieś dziwne ^^
Chmmm...z tgo co tu iwdzę mnóstwo osób zamówiło EK, chciałem być gdzieś około setki w numeracji, ale będe jakoś +500- ;]
P.S. No i przez ten żeton też straciłem ponad pół godziny, nie powiem o koszmarze dostana się do koszyka!!!:/xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śr, 27.06.2007 o godz. 17:22, wyskoczyło mi tyle bugów wczoraj że poezja ;], też miałem nie płacić za przesyłkę, było zaznaczone użycie żetona, ale weszło bez:/
W sumie ważne że wogóle udało mi się zamówić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamówiłem sobie jedynie edycję podstawową i mi starczy. :) Obejdę się bez dodatków, a obawiam się, że bez tych 110zł różnicy bym się nie obszedł. :P CDP należy się minus za przygotowanie serwerów. Rozumiem mały pad, jednak całe gram.pl wczoraj od kiedy rzucili pre-ordery ma ciągłe zwisy i pady. Samo gadanie, że zainteresowanie przerosło oczekiwania nie jest dla mnie dobrym usprawiedliwieniem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:13, Tuddrussel napisał:

troche serwery sie przegrzaly, ale teraz powinno byc juz znacznie lepiej. nerw tez troche nadszarpany,
przepraszamy. i wielkie dzieki za cierpliwosc i wole walki!!

Moim zdaniem przede wszystkim powinniście przeprosić tych, którzy NIE chcieli zamawiać Wiedźmina. Wczorajsze zablokowanie całego serwisu świadczy o totalnym braku profesjonalizmu, a głodne kawałki o niewystarczających przygotowaniach możecie sobie w buty włożyć. To już nie pierwszy raz, kiedy cały serwis zostaje sparaliżowany przez ruszenie pre-orderów i uważam, że nie zrobiliście NIC, aby tej sytuacji zaradzić. Przy takim ruchu na łączach, wzmożonym dodatkowo przez wielokrotne próby wejścia, jedynym rozsądnym przygotowaniem byłoby postawienie osobnego serwera dla sklepu, inaczej to jak zaklejanie pękniętej tętnicy plastrem.
Ustawiliście stronę EK Wiedźmina na wierzchu jako ułatwienie dla kupujących, całą resztę użytkowników serwisu (także tych, którzy już kupili) zniknęliście/olaliście, profesjonalizm pełną gębą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 11:40, Kukowsky napisał:

Samo gadanie, że zainteresowanie przerosło oczekiwania nie jest dla mnie dobrym usprawiedliwieniem. :/

Dodajmy do tego jeszcze, ze CDP samo jest sobie, tak naprawde, winne. Najpierw nakreca sztucznie atmosfere, by wszyscy kupili, i jaka to wspaniala rzecz jest (od razu napisze, ze nie twierdze, ze to bedzie zla gra czy cos takiego), a pozniej, oczywiscie ''Zainteresowanie przeroslo nasze oczekiwania''. Mozna bylo przewidziec, ze tak bedzie, prawda? Wszak jest to pozycja na ktora duzo osob czeka. A skoro mozna bylo to przewidziec to _mozna tez bylo_ stworzyc OSOBNY serwer czy serwis do zamowienia samego Wiedzmina. Obyloby sie bez ''Przerwy technicznej'' na dobre 24godziny :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 11:20, Morpheus83 napisał:

mnie wczoraj ok 17:30 udało sie zamówić ale za przesyłkę place a miałem nie płacić ... żadnago
maila nie dostałem żadnego numerka... no cóż ....


Ale EK? Bo jak EK, to anuluj zamówienie, i zamów jeszcze raz tym razem za przesyłke nie płacąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś zależy na numerku, to tak nie zrobi. Ja też kupiłem żeton, ale za przesyłkę będę musiał zapłacić. Wolę to niż stratę niezłego numerka (zamówiłem o 21:47, większość osób później). Cóż, coś za coś.

Ale napisałem w tej sprawie do CDP, może coś zrobią. Jeśli nie, trudno, 14.90 mnie nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wersję standardową, bo nie miałem dość kasy na EK, ale sam fakt, że udało mi się przedostać przez ten gąszcz konserowanych serwerów itp, cieszy mnie niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szlag mnie trafia. usiluje zamowic gre od wczoraj od g. 16,30, po chwile obecna. jak dotad zzarlo mi 1 zetona na darmowa przesylke i tyle nerwow, ze bede musiala wyzlopac z 5 litrow nervosolu.

gdybym ja z taka predkoscia obslugiwala klientow w pracy wykopia mnie na zbity ryj. a przedtem ktos by mnie chyba za taka jakosc uslug zatlukl straciwszy cierpliwosc.

jesli wam nie starcza mocy na wszystko to przerzuccie czesc stron na nizszy priorytet, czy zrobcie cokolwiek co usprawni proces skladania zamowien. bo jak na razie to farsa totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj od 15.00 walczyłem przeszło 4 godziny, potem dałem sobie spokój i EK zamówiłem dopiero o 21.49. Jeszcze żeton straciłem! Kurcze, wczoraj było dużo gorzej niż przy zamawianiu EK "WoW: BC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować