Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

wbrew wszystkiemu ciesze sie z tej awarii. majac internet blue connect transfer jakies 38 kb/s ( tp mnie olala) nie liczylem ze zdarze zaklepac EK, zrezygnowalem. z ciekawosci wszedlem grubo po 18 by zobaczyc jak sie szybko wiedzmin sprzedal. wchodze, patrze jeszcze jest. no i szkoda bylo zmarnowac okazje. wiedzmin zaklepany czekam do wrzesnia. nie zebym sie chwalil ale cuda sie zdarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:12, Dog57 napisał:

Poczekam na chlopakow i wezme sobie WERSIE PIRACKA :)


No to sobie czekaj, ale nie z nami...

2. Co jest zabronione: Piractwo
* propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
Ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:20, Quan19 napisał:


Niezły zonk. Cena rynkowa już została przebita a nadal jest 6 dni do końca aukcji. Ciekawe czy powtórzy się sytuacja jaka miała miejsce z EK WoW i WoW:BC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:24, shinian napisał:

> Brak komentarza z mojej strony ------> http://www.allegro.pl/item210685500_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order_sold_out.html


Niezły zonk. Cena rynkowa już została przebita a nadal jest 6 dni do końca aukcji. Ciekawe
czy powtórzy się sytuacja jaka miała miejsce z EK WoW i WoW:BC


Moim zdaniem to 350zl osiagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg jak to wreszcie jest?? musialem odrazu zamawiac??! wczoraj dodalem ek do koszyka ale juz nie mialem czasu zamawiac a teraz patrze i juz jej nie ma...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:25, żyrafa napisał:

omg jak to wreszcie jest?? musialem odrazu zamawiac??! wczoraj dodalem ek do koszyka ale juz
nie mialem czasu zamawiac a teraz patrze i juz jej nie ma...:/


Samo życie, samo żyycie :P

W takim razie zostałeś bez EK/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kur... ekipo CD Projekt. Dzięki temu żę tak zadbaliście o wasze serwery kupiłem sobie EK wiedźmina. Przez prawie dobę nie mogłem zamówić gry w wersji kolekcjonerskiej. Kiedy w końcu zmęczony siadłem po pracy by zamówić grę okazało sie że nakład sie wyczerpał. Powiem wam że jesteście naprawdę zajebiści. Jakby nie wy już w środę miałbym wymarzoną EK ( siedziałem na kompie w środę już od 14:30 czekając na grę) Straciłęm do was szacunek, więcej już nie napisze bo brak mi kulturalnych słów by się na was krzyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mój stan finansowy był berdziej pewny i wiedział bym żebędę miał pieniądze za miesiąc czy dwa to bym zamówiła ale trudno macie szczęście ja doszłem do wniosku że zagram w demo jeżeli takowe będzie i najwyżej po premierze zakupie normalną edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na numerek nie czatowałem bo widziałem co się działo z serwerami ale około 19 zamówiłem bez żadnych problemów niby. Jest w liście zamówień ale jest mały problem bo jak zamówiłem to mi nie policzyło wpln za przesyłke i mam do zapłacenia 215 zł. Wie ktoś co z tym zrobić...? jak nie to jutro dzwonie do CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:18, Xardas33 napisał:

ja na numerek nie czatowałem bo widziałem co się działo z serwerami ale około 19 zamówiłem
bez żadnych problemów niby. Jest w liście zamówień ale jest mały problem bo jak zamówiłem to
mi nie policzyło wpln za przesyłke i mam do zapłacenia 215 zł. Wie ktoś co z tym zrobić...?
jak nie to jutro dzwonie do CDP :P


Wydaje mi się, że telefon jest nieunikniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować