Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Tak jak się spodziewałem nie zdążyłem zamówić EK Wiedźmina bo dopiero przed chwilą siadłem pzred komputerem i zakończyłem pierwszą wycieczkę w te wakacje. News i odwarcie pre-odera już rozpoczęte i co teraz widzę- nakład wyczerpany. Mam nadzieję że uda mi się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin jest tańszy niż myślałem, tzn. to normalne wydanie... Tak się zastanawiałem jak tylko usłyszałem o grze, że pewnie będzie bardzo droga i pewnie sobie nie kupię. A tu dostaje maila i pisze Wiedźmin 79,99 zl. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 21:32, Arclight napisał:

Pojawi się zarówno w Empikach jak i w MediaMarkt po jednej sztuce na sklep.

Ludzie !!! Miecie ze zostalo juz wszystko sprzedane. W innych EK (Stelker, Medieval II) zostało ich sporo i sprzedlai sklepom ale nie w tym przypadku !!! CDP nie mogłby być az tak chamski zeby nam to zrobic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to "niebiescy" napisali, że EK trafią też do MediaMarkt i Empików w liczbie jedna sztuka na sklep. I to nie do wszystkich, ale tych największych. To nie jest żadne chamstwo, nie każdy ma internet więc nie musi wiedzieć, że taka edycja w ogóle powstała. Wystawienie jej w salonie Empiku / na półce w MediaMarkt może spowodować zainteresowanie tytułem i jego zakup. Pula na gram.pl a pula dla sklepów to nie jest jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:03, Arclight napisał:

zakup. Pula na gram.pl a pula dla sklepów to nie jest jedno i to samo.


Nie ma zdanej puli na skep gram.pl i na inne sklepy. Wystarczy przeczytac tego newsa:

http://www.gram.pl/news_9wTfHO0_Jeden_dzien_Edycji_Kolekcjonerskiej_Wiedzmina.html

Mimo dających się nam wszystkim we znaki problemów technicznych, zamówienia przedpremierowe na grę Wiedźmin okazały się wielkim sukcesem. Wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej, w liczbie 2999, zostały zarezerwowane w ciągu 22 godzin od startu zamówień!

Moim zdaniem wszystekie 2999 sztuk oznacza, ze w sklepie gram.pl zostal wyprzedany naklad EK Wiedzmina. A poniewaz CDP nie raz informowal, ze nie bedzie ani jedengo egzemplarza wiecej oznacza, ze do Media Martkow i Empikow nie trafia EK Wiedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ale "rezerwacja" może oznaczać też, że sztuki przeznaczone dla gram.pl poszły, a sklepy typu MM czy Empik też już swoje zarezerwowały. Skoro CDP twierdziło, że EK trafią do MM/Empików, to jakaś część z tych 2999 sztuk niejako "odejdzie" do sklepów.
Ten news też nie precyzuje, czy wszystkie poszły na gram.pl, czy wszystkie przeznaczone dla gram.pl poszły...
Poczekajmy do jutra, do listy "szczęśliwców", powinno się wszystko wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, a jak było z G3? EK też miała być dostępna na gram.pl... A dostępna była już nawet w spożywczych hipermarketach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:36, R-radzio napisał:

Hmmm a czy empik w Arkadii (Warszawa) zalicza sie do tych większych? proszę o konkretna odp.
a nie cytaty z newsów ;]


Raczej nie, w przeciwieństwie do swoich odpowiedników spod Pałacu Kultury czy palmy malutki, ma tylko jedno piętro i małą powierzchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem lekko niedoinformowany. niech ktoś pomoże; czy w skklepach będzie można dostać EK wiedźmina? bo oczywiście neo szlag trafił w zeszły tydzień i ni jak nie było jak zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:50, pizmak666 napisał:

jestem lekko niedoinformowany. niech ktoś pomoże; czy w skklepach będzie można dostać EK wiedźmina?


Skoro wyprzedano 2999 sztuk EK Wiedzmina, to raczej marne szanse sa na to, zeby w skepach pojaila sie ta edycja. Co zreszta napisalem pare postow wyzej... wystarczy przejrzec ten watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 23:53, Wojman napisał:

Skoro wyprzedano 2999 sztuk EK Wiedzmina, to raczej marne szanse sa na to, zeby w skepach pojaila
sie ta edycja. Co zreszta napisalem pare postow wyzej... wystarczy przejrzec ten watek.


wybacz, nie sprawdziłem postów. po prostu zły jestem cho***nie. ale dzięki za informacje ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możemy zebrać ekipę, w necie znaleźć plany bomby, kumpel zrobi mi jakis gaz i jak lekarze okupować siedzibę cpr aż dorobią ek ^-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepy prawnie nie mogły najpierw kupić pre ordera EK i potem go wystawić u siebie- jeżeli już to musieli by go kupić od producenta przed premierą bez kolejki, inaczej to niezgode z prawen, bo to mniej więcej tak jakbyś poszedł do sklepu, wykupił wszystkie np. marsy i potem sprzedawał je u siebie w sklepie- takie coś możliwe jest tylko na aukcjach, ale to prowadzą głónie prywatni sprzedawcy a nie firmy, a już na pewno nie takie jak empik czy media markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:58, R-radzio napisał:

Mogli dać więcej egzemplarzy ek :/. W końcu to tu jest największa liczba fanów Geralta.

Mogli, ale wtedy to nie byłaby EK. W założeniu ma ona być wyjątkowa, a co za tym idzie, nie produkuje się zwykle wielu egzemplarzy EK. A ze stwierdzeniem ''to tu jest największa liczba fanów Geralta'' mógłbym się sprzeczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musiały kupować, wystarczy, że zarezerwowały określoną ilość sztuk poza sklepem gram.pl na podstawie odrębnej umowy. Zaznaczam, że nie wiem, czy taką umowę CDP podpisało z tymi sklepami, ale sprzedaż kilkudziesięciu sztuk byłaby już sprzedażą hurtową, więc unormować to musieli.

W każdym razie cały czas uważam, że jakaś drobna część z tych 2999 egzemplarzy została odliczona na poczet sprzedaży w sklepach. Czy tak jest naprawdę - okaże się dziś wieczorem, gdy podadzą listę osób, którym udało się kupić EK. Jeśli na liście będzie 2999 osób to będzie oznaczać, że myliłem się w swoich osądach. Jeśli jednak liczba osób zakończy się na np. 2900, to będzie wiadomo, że część EK poszła gdzie indziej, niekoniecznie do pracowników CDP - ale kilku z nich na pewno też sobie tą edycję kupiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować