Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

W momencie gdy zobaczyłem co się dzieje z gram.pl po starcie pre-orderów straciłem nadzieję, że te maile będą rozsyłane. W tym przekonaniu utwierdziły mnie posty ludzi, którzy dostawali maile, że EK zamówili - w momencie, gdy tego nie zrobili! Widać było, że do systemu sklepu wdarł się chaos i określenie, kto naprawdę EK zamówił a kto nie może okazać się dla CDP trudne.
Lista powinna się dziś ukazać, jak to napisał Tudrussel w godzinach wieczornych, cóż, 21 to też jeszcze nie jest noc.
Mam nadzieję, że ta lista się ukaże, dzięki czemu będę miał 100% pewności, że udało mi się zamówić EK (maila ze sklepu dostałem, zamówienie w sklepie jest, ale drugiego maila niet). Jeśli CDP zawiedzie i w tym aspekcie... Cóż, trudno, poczekam, na pewno z EK nie zrezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj staje w obronie CDP, ale dzisiaj jakoś wyjątkowo się...... troszeczke na CDP zdenerwowałem. Najpierw listamiała byc w piątek.....czekam..... potem w poniedziałek.....spoko, mieli problemy tech. poczekam..... wkońcu wymarzony poniedziałek a tu o liście ani słychu, ani widu. Bez jaj, co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem. Zamówienie w sklepie niby jest. Maila z potwierdzeniem dostałem, ale za Chiny ludowe nie mogę wybrać rozmiaru koszulki. (i proszę mnie nie odsyłać do listy zamówień, gdzie podobno mogę sobie wybrać rozmiar, bo czegoś takiego tam nie mam).

Jak pojawi się lista będę wiedział czy faktycznie zamówiłem lub czy przysłano mi fejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zawiedziony tą sytuacją;/ Lista miała być dzisiaj ale jak wiemy nie ma jej;/ CDP nawet się nie wypowiedziało na ten temat. Więc stwierdzam, że jeśli lista się nie znajdzie do jutra lub CDP nie napisze odpowiedniej adnotacji to rezygnuje z zakupu EK Wiedźmina;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 lipca wieczorem bedą nmerki i co i nic ....


Chyba nie mysla, ze bedziemy siedzic do 24 lol co za ludzie nigdy nic o czasie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw lista miała być w ciągu 24 godzin - nie ma
potem w piątek - nie ma
potem w poniedziałek wieczorem - też nie ma

Zamiast podawać co nowe daty, podajcie jakąś bardziej odlęgła np za tydzień żeby sięwyrobić a nie ciąglę się nie wywiąazujecie z obietnic : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie z tymi datami starają sie być optymistyczni wiem jak to jest w takich projektach ta lista to może być łatwą do zrobienia, ale czasem jest mniej priorytetowa niż inne sprawy za jakie odpowiedzialna jest osoba co ma zrobić tą listę. Nie to żebym usprawiedliwiał to podawanie co chwile nowej daty i opieszałość w zamieszczeniu listy, ale czasem w projektach takich jak Wiedźmin tak jest a wiem coś o tym ze swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:24, Kundek napisał:

Nie słuchajcie z tymi datami starają sie być optymistyczni wiem jak to jest w takich projektach
ta lista to może być łatwą do zrobienia, ale czasem jest mniej priorytetowa niż inne sprawy
za jakie odpowiedzialna jest osoba co ma zrobić tą listę. Nie to żebym usprawiedliwiał to podawanie
co chwile nowej daty i opieszałość w zamieszczeniu listy, ale czasem w projektach takich jak
Wiedźmin tak jest a wiem coś o tym ze swojej pracy.

To niech nie obiecują;/ Poza tym mogli dzisiaj dać odpowiednie info, że listy nie będzie to chyba nie jest trudne prawda? A tak wprowadzają potencjalnych klientów w błąd a to nie powinno mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chrzanię* to. Mam już dosyć tego tłumaczenia czemu listy nie ma, miała być w piątek, następny termin upływa dzisiaj, jutro nam pewnie powiedzą że za tydzień zostanie podana, a za tydzień w Warszawę pierdzielnie meteoryt.

Jak nie wiedzą kiedy podadzą listę, to niech w ogóle nie podają konkretnych terminów,tylko dadzą wtedy kiedy będzie gotowa.

* dosyć łagodniejsza wersja słowa określającego stan mojego niezadowolenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..................

Nie no kurna mać. To już jest oszustwo. Miało być w piątek - będzie w poniedziałek. Miało być w poniedziałek - nie ma. Na ja nie mogę co to za gra w kotka i myszkę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:33, Darkstar181 napisał:

Dobra, chrzanię* to. Mam już dosyć tego tłumaczenia czemu listy nie ma, miała być w piątek,
następny termin upływa dzisiaj, jutro nam pewnie powiedzą że za tydzień zostanie podana, a
za tydzień w Warszawę pierdzielnie meteoryt.

Jak nie wiedzą kiedy podadzą listę, to niech w ogóle nie podają konkretnych terminów,tylko
dadzą wtedy kiedy będzie gotowa.

* dosyć łagodniejsza wersja słowa określającego stan mojego niezadowolenia:)


Dokladnie, zaloze sie ze nie podadza tego do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:44, lukesky16 napisał:

Zazwyczaj staje w obronie CDP, ale dzisiaj jakoś wyjątkowo się...


Wiesz co w tym jest najgorsze? Ze ja tez do tej pory zawsze bronilem CD Projekt nawet jak byly powazne problemy z tlumaczeniem gier (vide Heroes of Might and Magic V) czy problemy z Edycjami Kolekcjonerskimi gier (vide fakt, ze EK Gothic 3 docieraly do odbiorcow po premierze, a nie jak bylo obiecane przed).

Co do maili, ktore mialy byc wysylane - ja tez stracilem nadzieje, ze beda wysylane. Jednak milo by bylo gdyby ktos z CD Projekt sie wypowiedzial w tej sprawie i przeprosil za zaistniala sytuacje. Ja po prostu zrobie tak, ze jesli dzis CD Projekt wbrew wczesniejszym zapowiedziom nie opublikuje listy z numerkami to wogole zrezygnuje z zakupu gry Wiedzmin i bede goraco namawial do bojkotu tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:45, Magwisienka napisał:

Rany, ale Wy macie problemy :/ Co za różnica, jaki kto będzie miał numerek?


Jakieś problemy w życiu trzeba mieć, lepiej takie niż poważniejsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:46, Arclight napisał:

Tu już nie chodzi o to, jaki kto będzie miał numerek ale o to, że danego słowa powinno się
dotrzymać...


Dokładnie, ale chociaż ten numerek podobno zależy od tego kto pierwszy dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:45, Magwisienka napisał:

Rany, ale Wy macie problemy :/ Co za różnica, jaki kto będzie miał numerek?


Właśnie tutaj nie chodzi o numerek tylko o dotrzymywanie słowa a jak widzimy CDP nie robi tego. Gdyby jeszcze dali odpowiednie wyjaśnienie to bym to wybaczył ale ani słychu ani widu więc mamy prawo sie bulwersować;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:45, Magwisienka napisał:

Rany, ale Wy macie problemy :/ Co za różnica, jaki kto będzie miał numerek?


Tu nie chodzi o numerek. Tu chodzi o obietnice, ktore CD Projekt sklada, a nastepnie sie nie wywiazuje. A dla mnie jest to spora roznica. Po prostu albo jako fan gry bede traktowany powaznie, albo nie widze sensu w tym, zeby dac za gre 200 PLN firmie, ktora graczy regularnie wprowadza w blad. Chodzi tu tylko i wylacznie o kwestie zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować