Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 21:34, Karharot napisał:

Mnie zastanawia czy po prostu o tym nie zapomnieli. Poszli do domów po przepracowanym poniedziałku
i może co najwyżej komuś coś tam dzwoni że "chyba coś jeszcze było do zrobienia?".


Ta, ktoś kto by tak olewał swoją pracę powinien z niej wylecieć na zbity pysk. Poza tym wystarczyłoby tylko zajrzeć na forum żeby sobie przypomnieć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja cierpliwość też ma swoje granice, przecież tak się nierobi panowie z cdp. Nie będę mówił że to brak profesjonalizmu bo to oczywiste, lekceważenie graczy i psucie swojej własnej reputacji na którą tak ciężko pracowaliście....pytanie nasuwa sie samo...''co teraz?''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/redd/
powiedz mi prosze jakie same potkniecia bo ja osobiscie sledze poczynania w tym temacie i jakis wielkich potkniec nie widze.
1. serwery siadly normalna rzecz nie spodziewali sie takiego zainteresowania swoim produktem zdaza sie.
2. jakies tam bledy... no ciekawe z tego co widze bledy podczas zamawiania sa klarowane przez CDP
3. zamiast czekac i nic nie rozumiec postaw sie w ich sytuacji zrozum ich obciazenie mase spraw z jednej sa naciskani tutaj z drugiej strony z czym innym / Ja ich rozumiem pewnie czytajac wasze posty sobie rwa wlosy z glowy a dyrektor szczeka na nich do roboty cholera do roboty!!!!
Osoby pracujace w CDP / Gram.pl sa ludzmi takimi jak troche zrozumienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że na forum nie ma nikogo z CDP, całkowita pustynia. Gdyby tu zajrzała chociaż jedna osoba od nich (nawet niezorientowana w temacie) to mogłaby dać znać komu trzeba, ale tak jak jest pewnie dopiero jutro ktoś się tu zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mniejsza o to kto jaki ma numerek (choć dla niektórych z tego co widzę to kwestia piekielnie ważna) - po prostu lista, która ma się pojawić ma być ostatecznym potwierdzeniem, że to Ty staniesz się właścicielem Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina - i tyle mnie to interesuje, choć jak wiadomo numerkiem 001 czy 007, 777 bym nie pogardził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:46, Arclight napisał:

Tu już nie chodzi o to, jaki kto będzie miał numerek ale o to, że danego słowa powinno się
dotrzymać...


Hehe wiesz w takim razie powinniśmy tez rozliczyć tych co są i byli u władzy z tego co obiecali a nie dotrzymali, a będzie tego sporo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 21:43, WolfClub napisał:

powiedz mi prosze jakie same potkniecia

sluchaj mowie szanuje ich prace i wysilki ale jednak jestem troche zawiedziony tym co sie dzieje nie krzycze "CDP TO &^%$" tylko kulturalnie tlumacze ze jestem troche zawiedziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:42, parysm napisał:

moja cierpliwość też ma swoje granice, przecież tak się nierobi panowie z cdp. Nie będę mówił
że to brak profesjonalizmu bo to oczywiste, lekceważenie graczy i psucie swojej własnej reputacji
na którą tak ciężko pracowaliście....pytanie nasuwa sie samo...''co teraz?''...


To jest mało :D
Biuro Obsługi Klienta nie odpowiedziało mi po 48 godzinach na maila [licząc dni robocze], mimo zapewnień w formularzu :D
Chyba nowy tu jesteś [bo obywatel, ale może na gram.pl jesteś od roku np. - z góry przepraszam za ewentualną pomyłkę ;] - więc przygotuj się na więcej niespełnionych obietnic...:/
Miało być wieczorem - wieczór minie za 15 minut, kiedy pójdę do Nocnych Marków [nocny temat na forum]. Więc, aby CDP zachował resztki godności musi dac newsa w ciągu kilku minut, a jak tego nie zrobi - wszyscy będą [w tym ja ;] [sioczyć, sarkać, bluzgać...:D
Oczywiście w kulturalny sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:45, WolfClub napisał:

Jest godzina 21:45 wy siedzicie w domu odpoczywacie czy oni nie maja do tego tez prawa??


Ale wcześniej pracowali, więc mieli czas żeby się wywiązać i listę opublikować. Jak się nie zdąża w czasie pracy, to trzeba po godzinach siedzieć, ale robotę skończyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:43, WolfClub napisał:

3. zamiast czekac i nic nie rozumiec postaw sie w ich sytuacji zrozum ich obciazenie mase spraw
z jednej sa naciskani tutaj z drugiej strony z czym innym / Ja ich rozumiem pewnie czytajac
wasze posty sobie rwa wlosy z glowy a dyrektor szczeka na nich do roboty cholera do roboty!!!!
Osoby pracujace w CDP / Gram.pl sa ludzmi takimi jak troche zrozumienia!!


Owszem są ludźmi ale jak coś obiecują niech dotrzymują słowa a nie zostawiają nas bez żadnej informacji. czy to w porządku? Nie nie jest to w porządku;/ My jesteśmy klientami więc wymagamy dotrzymywania słowa a jeśli nie mogą czegoś spełnić niech nam to powiedzą wtedy ich zrozumiemy gdyż również jesteśmy ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:43, WolfClub napisał:

Osoby pracujace w CDP / Gram.pl sa ludzmi takimi jak troche zrozumienia!!


Też pracuje, też jestem człowiekiem i jak mówię że coś zrobię na piątek, to jest to zrobione na środę, w czwartek testowane a w piątek działające... jak się nie dotrzymuje danego słowa to się traci klientów, to wszystko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło, żeby ktoś z "niebieskich" napisał w piątek, że listę osób wraz z numerami EK podadzą w przyszłym tygodniu. I nie byłoby problemu. Skoro jednak podali, że lista będzie w poniedziałek wieczorem to powinna się ukazać. Jeśli nie ma takiej możliwości, to powinien ukazać się jakiś news. Chciałbym zauważyć, że wieczór kończy się o 22:00.
Jeśli nie mogą zdążyć, to niech napiszą, że "lista zostanie opublikowana kiedy indziej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:45, WolfClub napisał:

Jest godzina 21:45 wy siedzicie w domu odpoczywacie czy oni nie maja do tego tez prawa??


Maja prawo odpoczac. Tylko, ze sami powiedzieli, ze lista bedzie w poniedzialek wieczorem. A skoro powiedzieli to niech dotrzymaja slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge wszystko zrozumieć, ale czy to taki problem tuż przed pujściem do domu napisać posta, a jeszcze leiej newsa że nie zdążyli z listą i będzie jutro czy coś?? A nie kompletni sobie to olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:43, WolfClub napisał:

/redd/
powiedz mi prosze jakie same potkniecia bo ja osobiscie sledze poczynania w tym temacie i jakis
wielkich potkniec nie widze.
1. serwery siadly normalna rzecz nie spodziewali sie takiego zainteresowania swoim produktem
zdaza sie.

Nie spodziewali się? Nie bądź śmieszny! Dwa dni rzed "pamiętną środą" napisali w newsie iż się tego spodziewają i przygotują odpowiednio serwer...
Przeprosili i przyznali się do nieodpowiedniego przygotowania i za to im chwała, ale...:/

Dnia 02.07.2007 o 21:43, WolfClub napisał:

3. zamiast czekac i nic nie rozumiec postaw sie w ich sytuacji zrozum ich obciazenie mase spraw
z jednej sa naciskani tutaj z drugiej strony z czym innym / Ja ich rozumiem pewnie czytajac
wasze posty sobie rwa wlosy z glowy a dyrektor szczeka na nich do roboty cholera do roboty!!!!
Osoby pracujace w CDP / Gram.pl sa ludzmi takimi jak troche zrozumienia!!

Ale my wszystko rozmiemy, ale w takim razie skoro się nie wyrobią to p oco obiecywali?!?!?!?!
Mówili, żel ista dostępna bedzie już w piątek, potem obiecali w poneidziałek wieczorem. Gdyby nie składali tyle niespełnionych obietnic [choć zostało im osiem minut] to nie byłoby tkaiego szumu :/
Po prostu czekałbym cierpliwie, a tak obiecają różne rzeczy i wiadomo, że jak się na coś bardzo czeka i tego nie ma to zawód [w sensie przykrości] jest większy niż ten, keidy po prostu się czeka...[skomplikowane ;p]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:48, Oskar24 napisał:

> moja cierpliwość też ma swoje granice, przecież tak się nierobi panowie z cdp. Nie będę
mówił
> że to brak profesjonalizmu bo to oczywiste, lekceważenie graczy i psucie swojej własnej
reputacji
> na którą tak ciężko pracowaliście....pytanie nasuwa sie samo...''co teraz?''...

To jest mało :D
Biuro Obsługi Klienta nie odpowiedziało mi po 48 godzinach na maila [licząc dni robocze], mimo
zapewnień w formularzu :D
Chyba nowy tu jesteś [bo obywatel, ale może na gram.pl jesteś od roku np. - z góry przepraszam
za ewentualną pomyłkę ;] - więc przygotuj się na więcej niespełnionych obietnic...:/
Miało być wieczorem - wieczór minie za 15 minut, kiedy pójdę do Nocnych Marków [nocny temat
na forum]. Więc, aby CDP zachował resztki godności musi dac newsa w ciągu kilku minut, a jak
tego nie zrobi - wszyscy będą [w tym ja ;] [sioczyć, sarkać, bluzgać...:D
Oczywiście w kulturalny sposób ;)


Zgadzam się z Tobą całkowicie. W Czwartek wysłałem maila do biura obsługi klienta(przynajmniej tak to się nazywa;) ) a do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi. Masz też racje że mogliby podać jakiegoś newsa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować