Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

<ciach>

Ciężko jest mi powiedzieć ile jest prawdy "technicznej" w tym poście.. jak pisałem nie jestem specjalistą :)

z tego co wiem szykują sie pewne zmiany w tzw "infrastrukturze tech" , jakie? pewnie jakiś spec sie pochwali :)

powiem tak to była mocna "lekcja" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:32, sferis napisał:

A ja podejrzewam, że czym bliżej premiery tym te ceny będą jeszcze wyższe i jeszcze więcej
osób wystawi ;/ ....


To łatwo przewidzieć - może dojść do (nawet) dwukrotnego/trzykrotnego przebicia na Allegro - proponuję moje słowa wpisać sobie w ramkę i przypomnieć sobie o nich w dniu premiery EK "Wiedźmina" w Polsce.

Nie byłoby tego gdyby EK nie była przedstawiana jako taksatywna (zamknięta) list 2999 egz. - najpierw należało zbierać np. przez tydzień zamówienia a potem ustalić że nakład to 5 czy 7 tysięcy bo to czy jest 3 tysiące czy 7 tysięcy nie ma znaczenia dla numerków 2500 czy 2999!

Żal mi tylko tych fanów którzy nie byli w stanie ,choć próbowali, zamówić EK - niewielu z nich będzie w stanie zapłacić 400 czy 500 zł za EK na Allegro!

Ja nawet za 600 zł swojego nie odsprzedam i byłem fair wobc innych fanów bo system "gram.pl" przez poł godziny twierdził, że w koszyku mam dwa egz. EK - wyrzuciłem to i od nowa zamówiłem (JEDEN)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:46, strajker napisał:

Żal mi tylko tych fanów którzy nie byli w stanie ,choć próbowali, zamówić EK - niewielu z nich
będzie w stanie zapłacić 400 czy 500 zł za EK na Allegro!


Prawdziwy fan taką sume wysupła z portela. A jak dzieci kasy nie mają to mają pecha i tyle. Trzeba było zbierać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak zawsze się tacu znajdą którzy kupią żeby potem na allegro zarobić... pozatym nie wiem czy pomogłyby cześniejsze zamówienia- zawsze ktoś nie zdąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:46, strajker napisał:

Żal mi tylko tych fanów którzy nie byli w stanie ,choć próbowali, zamówić EK - niewielu z nich
będzie w stanie zapłacić 400 czy 500 zł za EK na Allegro!


Jak już napisałem wcześniej EK wiedźmina zapewne będzie można znaleźć w sieci sklepów Media M... za cenę podobną jak na gram.pl. To taka mała podpowiedź dla tych, którzy niedostali EK na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:57, Adam Malysz napisał:

Jak już napisałem wcześniej EK wiedźmina zapewne będzie można znaleźć w sieci sklepów Media
M... za cenę podobną jak na gram.pl. To taka mała podpowiedź dla tych, którzy niedostali EK
na gram.pl


Ma być maksymalnie po jednym egzemplarzu tylko w największych Empikach i Media Marktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej co jest???!?!?!?
Zniknął mi wybór rozmiaru koszlki :/
Nie wybrąłem i wysłałem w czwartek maila do BOK zapytanie, czy musże już teraz, ale odpowiedzi nie otrzymałem...
I co teraz?!?!
Ej no bez przesady, chyba się wreszcie wkuze i zadzwonie do CDP, bo zaczynam się irytować tym wszystkim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 23:58, Sarafan_Knight napisał:

Ma być maksymalnie po jednym egzemplarzu tylko w największych Empikach i Media Marktach.

czemu??
zawsze roiło się tam od EK gothica 3 i total war2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:59, Adam Malysz napisał:

czemu??
zawsze roiło się tam od EK gothica 3 i total war2


EK Wiedźmina będzie tylko 2999 egzemplarzy i prawie całość była do kupienia na gram.pl. Ktoś z CDP mówił, że jeżeli w ogóle EK Wiedźmina trafi do normalnych sklepów to tylko po jednym egzemplarzu do największych Empików i Media Marktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:59, Oskar24 napisał:

chyba się wreszcie wkuze i zadzwonie do CDP, bo zaczynam się irytować tym wszystkim :/


O tej godzinie to możesz tam zastać jedynie włamywaczy albo bezpiekę zakładającą podsłuchy. Ani jedni ani drudzy telefonu raczej nie odbiorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:57, Adam Malysz napisał:

Jak już napisałem wcześniej EK wiedźmina zapewne będzie można znaleźć w sieci sklepów Media
M... za cenę podobną jak na gram.pl. To taka mała podpowiedź dla tych, którzy niedostali EK
na gram.pl


Nie czarujmy się... 1-2 egzemplarze na sklep (Saturn, EMPiK, Media Market etc. ) –a w tych sklepach pracują także osoby w działach multimedialnych, które czekać będą na te egzemplarze z utęsknieniem a jeśli nie oni to ich rodziny (rodzeństwo) lub bliscy znajomi - nie liczcie zanadto na taka możliwość samo życie podpowiada że one zostały już "sprzedane"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:00, lukesky16 napisał:

Koniec. Mamy dzień 3 lipca 2007. A listy brak. No cóż- brawo dla CDP za rzetelność i interesowanie
się klientami.


Niestety tak bywa, lecz trzeba wziąć poprawkę, że faktycznie mogli mieć jakieś problemy techniczne, zresztą sam już nie wiem co o tym myśleć. Zobaczymy co nowy dzień nam przyniesie mam nadzieje, że wyjaśnią nam wszystko dokładnie. Życzę dobrej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować