Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 00:32, wdowiakm napisał:

Z tego co sie orientuję to rozmiar koszulki można było wybierać do ostatniego czerwca więc
pewnie dlatego nie masz tej opcji.


"Każdy zamawiający Edycję Kolekcjonerską przed 31 lipca będzie miał możliwość jednorazowego wybrania rozmiaru dołączonej do niej koszulki Wiedźmina." (źródło - http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1533)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie rozumiem tej listy, pod tym adresem miała ukazać sie chyba lista rezerwowa a nie tych którzy grę zdążyli zamówić, coś mi tu nie gra... no ale mam nadzieje, ze jutro będzie oficjalne stanowisko CDP w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe... to jest dobre nie ma co załapałem się na 499 numer kurcze... naprawdę fajny numerek i jakby na to nie patrzeć w pierwszej 500 a to jest bardzo pocieszające i tylko się cieszyć pozostaje przyjaciele napijmy się piwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:33, Morfieusz napisał:

"Każdy zamawiający Edycję Kolekcjonerską przed 31 lipca będzie miał możliwość jednorazowego
wybrania rozmiaru dołączonej do niej koszulki Wiedźmina." (źródło - http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1533)


To nie wiem dlaczego tak jest, może najlepiej będzie jak skontaktujesz się z CDP;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:29, marselus napisał:

Ja wam za to wszystko daję wielkiego minusa, zawiodłem się i to straszliwie, lecz cóż takowe
jest życie, zastanawiającym jest także, i to, co zrobi CD-PROJEKT z tymi osobami zamawiajacymi
grę które są poniżej 18 r. życia, w sytuacji w której PEGI będzie 18+.....


Nic nie zrobi, z prostego powodu:
- ograniczenia wiekowe w Polsce nie są w żaden sposób wymagane prawnie, to że są umieszczane na pudełkach jest tylko i wyłącznie dobrą wolą dystrybutorów. Równie dobrze mogliby wrzucić na pudełko "Dozwolone od lat 3+" i _nikt_ nie miałby podstawy prawnej do wytoczenia procesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:32, wdowiakm napisał:

Z tego co sie orientuję to rozmiar koszulki można było wybierać do ostatniego czerwca więc
pewnie dlatego nie masz tej opcji.


Chyba do końca lipca. Mi również zniknęła możliwość wyboru i chyba wszyscy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:34, Simon Whiteman napisał:

W ogóle nie rozumiem tej listy, pod tym adresem miała ukazać sie chyba lista rezerwowa a nie
tych którzy grę zdążyli zamówić, coś mi tu nie gra... no ale mam nadzieje, ze jutro będzie
oficjalne stanowisko CDP w tej sprawie.


Niemozliwe :P ja na liste rezerwowych nawet nie kliknalem... tu raczej chodzi wlasnie o liste zamowien, choc jak dla mnie to ona troche lewa jest :P nie odzwierciedla rzeczywistych czasow zamowien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiającym jest także, i to, co zrobi CD-PROJEKT z tymi osobami zamawiajacymi

Dnia 03.07.2007 o 00:29, marselus napisał:

grę które są poniżej 18 r. życia, w sytuacji w której PEGI będzie 18+.....


No, no muszę przyznać, że poruszyłeś bardzo ciekawy temat....bo w sumie w tej chwili s Polsce nawet 8 latek może bez najmniejszego problemu kupić dowolną grę.

Śr, 27.06.2007 o godz. 21:48 Nr: 0273

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:36, Sarafan_Knight napisał:

Chyba do końca lipca. Mi również zniknęła możliwość wyboru i chyba wszyscy tak mają.


Nie wiem co się dzieje bo ja wybrałem rozmiar koszulki zaraz po zamówieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamów sobie chociaż wersje podstawowa w "gram.pl" - będzie nieco bogatsza od tego spotykanego w innych sklepach.

Przykro mi że tobie nie udało się - powinni moim zdaniem (co ciągle powtarzam) ogłosić, że zbierają przez tydzień czy dwa tygodnie zamówienia na EK i to otrzymanych zamówień dostosować nakład EK (plus jakiś drobny procent).
EK na własny produkt CD Projektu nie powinna być Edycja Limitowaną!

A tak - ile tam jest podwójnych nicków? Strasznie dużo - być może dla rodziny lub kumpli zamawiali a być może na sprzedaż na Allegro.
A teraz to musztarda po obiedzie dla takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:41, Gall historyk napisał:

hmmm dlaczego nie ma mnie na liscie choc dostalem 2 meile ze dostane Ek i wybralem rozmiar
kuszulki itp??


Bo to jest dopiero pierwsze 500 egz. z 2999 egz. - czyli ciąg dalszy listy niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój komentarz

Sklep podczas zamowień dzialał tragicznie. To co się dzialo zabiło wszystko co znam. Po kilku godzinach starań podobno zamówiłem EK wiedzmina. Nie jestem w pierwszej 500 ale to akurat ryba. Bardziej się wkur... jeśli okaże sie że nie ma mnie w bazie zamówień wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:43, strajker napisał:

> hmmm dlaczego nie ma mnie na liscie choc dostalem 2 meile ze dostane Ek i wybralem rozmiar

> kuszulki itp??

Bo to jest dopiero pierwsze 500 egz. z 2999 egz. - czyli ciąg dalszy listy niedługo:)

aaa super thx sry za klopot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:39, wdowiakm napisał:

Nie wiem co się dzieje bo ja wybrałem rozmiar koszulki zaraz po zamówieniu;)


Jeśli wybrałeś rozmiar koszulki, to powinieneś mieć napisane np. Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin z Koszulką XL w opisie produktu w Twoich zamówieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:39, AGRR napisał:

zastanawiającym jest także, i to, co zrobi CD-PROJEKT z tymi osobami zamawiajacymi
> grę które są poniżej 18 r. życia, w sytuacji w której PEGI będzie 18+.....
>

No, no muszę przyznać, że poruszyłeś bardzo ciekawy temat....bo w sumie w tej chwili s Polsce
nawet 8 latek może bez najmniejszego problemu kupić dowolną grę.

Śr, 27.06.2007 o godz. 21:48 Nr: 0273


w MOICH zamowieniach w jakiej rubryce masz zamowienie EK ? niewyslane czy wyslane ? ja zamawialem o 21:07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:44, heyboy napisał:

Jeśli wybrałeś rozmiar koszulki, to powinieneś mieć napisane np. Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin
z Koszulką XL w opisie produktu w Twoich zamówieniach


Wiem i mi pisze: "EK Wiedźmin z koszulką XXL" tylko ja mówiłem kolegom, u których nie ma możliwości wyboru rozmiaru koszulki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować