Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 01:01, strajker napisał:

Dlaczego dla Was "numerki" są tak ważne? Czy to ma jakieś znaczenie że ktoś ma numer 240 czy
879 czy 2999?

Mnie co innego "boli" - to aby w moim egz. EK wszystko było w porządku, nic nie brakowało,
nic nie było połamane, nic nie było porysowane ani popalcowane (płyta!!!) - i może być nawet
numer 2999 lub 2641:)


2999 fajnie by było mieć, jak to ktoś ciekawie na forum napisał - numer 01 to szczęście, numer 2999 to cud :) A co do mojej wcześniejszej wypowiedzi, rozumiem osoby, które niecierpliwie czekały/czekają na opublikowanie listy, zwłaszcza tych, którzy nadal nie dostali maili z potwierdzeniem, a zamawiali. Chyba wszyscy chcemy, żeby zostało to do końca wyjaśnione i uporządkowane, ale dla mnie podstawą jest wiarygodność takiej listy, a na to naprawdę lepiej czekać nieco dłużej. Poza tym, czy na pewno było to oficjalnie ogłoszone, że lista będzie w poniedziałek? Czy tylko ktoś z niebieskich tak rzucił? Bo z tego, co czytałam, to widzę, że czasami sami podają nie do końca sprawdzone informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już teraz widze, mase podwójnych nicków przy zamówieniach. Ciekawe ilu z nich będzie sprzedawać na allegro później za zawyżoną cene ..... Wg mnie skoro jest ograniczony nakład to 1 na osobę powinna być a możliwośc kupienia kolejnej (kolejnych) dopiero po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 06:30, marilla napisał:

Poza tym, czy na pewno było to oficjalnie ogłoszone, że lista będzie w poniedziałek? Czy tylko
ktoś z niebieskich tak rzucił? Bo z tego, co czytałam, to widzę, że czasami sami podają nie
do końca sprawdzone informacje :)


Nie ważne kto to napisał a napisał to jeden z niebieskich czyi było to oficjalne choć nie był to news ale wszyscy zostali nastawienie na wczorajszy wieczór dlatego wszyscy tak czekaliśmy. Fakt faktem lista sie pojawiła ale żaden z niebieskich nie dał jej tutaj na forum tylko kolega który podał listę wziął ją z innego forum o wiedźminie. Zobaczymy co dzisiaj sie będzie działo, ja czekam na jakąś wypowiedź pracownika CDP;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rofl, lmao, buhaha, muhaha i co tam jeszcze wymyslec mozna. Nick drugiego konta pojawił się na liście dwa razy, sprawdziłem, okazało się, że w piątek zostało samo dodane zamówienie na 2 EK. Normalnie, aż już sam nie wiem co się dzieje z tym systemem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 1,5h coś się na forum krzaczy, postów nie wyświetla albo zaznacza temat na złoto jakby coś nowego tam było a nie ma nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie ma :( Ale wystarczy mi, że uda mi się zdobyć EK i będę zadowolony :D Właśnie kiedy całość. Domagamy się całości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że zmieszczę się w pierwszej połówce... a znalazłem się na liście 500 z numerem 0343. Zamawiałem późno wieczorem, a czekałem od godziny 14... Teraz jestem spokojny o swoje zamówienie i grzecznie czekam na termin wydania Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym znać date dokładną zamówienia jednej osoby która jest przedemna ;] Wtedy bym sparwdził autentyczność tej listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 08:21, kizi napisał:

z numerem 0343. Zamawiałem późno wieczorem,



Ciekawa jest ta lista mi sie udało zamówić o 17 a mam nr 454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 08:30, Mr.Sexy napisał:

Ciekawa jest ta lista mi sie udało zamówić o 17 a mam nr 454


hyhy numerek za Toba ;] (zamowione o 17:49 w tym walka 2h by dostac sie do koszyka bo ktos z obslugi sklepu wyrzucil mi EK z koszyka ,ale system dalej ja tam widzial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sobie tu taki temat: "Ile macie lat?" ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2483&u=1496). Na stronach 71-75 są 82 wpisy forumowiczów, z których tylko 7 ma 18 lub więcej lat, a średnia wieku wynosi 14.9. Myślę, że jest to dobre przybliżenie wieku klientów CDP. Tymczasem Wiedźmin nosi już w sklepie znaczek 18+, no i co?

Gorzały i fajek nieletnim nie wolno oferować, a wulgarne gry to już tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to już sprawa kupujących/finansujących ten interes rodziców. CDP tylko informuje, że gra zawiera treści nieprzeznaczone dla młodszych, ale w Polsce nie ma przepisów regulujących sprzedaż takich gier osobom nieletnim.
To rodzice powinni się zainteresować na co ich dzieci wydają kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś w tym temacie napisał w Polsce nie ma żadnego przepisu ograniczającego dostępność tego typu treści dla osób nieletnich. To tylko i wyłącznie uprzejmość CDP (bynajmniej nie wymuszona prawem) że zamieszcza oznaczenia informujące jaki powinien być minimalny wiek gracza. To czy ów gracz (lub jego rodzic) zastosuje się do tego to już tylko i wyłącznie jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować