Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Wiesz jak przeczytałem twojego pierwszego posta to mi tak mignęło czy Ciebie tak bardzo nie interesuje kwestia tej kategorii wiekowej bo nie zdołałeś się załapać na EK i zależałoby ci na wykoszeniu z listy zamówieni wszystkich poniżej 18 lat (albo przynajmniej na ponarzekaniu na nich za to że ośmielili się zaklepać grę przed Tobą). Jednak jak przejrzałem resztę Twoich postów z tego forum to doszedłem do wniosku że chyba nie w tym rzecz, niemal wszystkie Twoje wypowiedzi są przesiąknięte jawną niechęcią do CDP. Masz jakiś uraz? Co cię skłoniło żeby prawie dwa lata siedzieć na forum firmy której tak nie cierpisz i której tak nie ufasz? Jeśli zostałeś oszukany to może się podzielisz tą informacją ostrzegając nas przed niecnymi praktykami tej firmy, chyba że zależy ci jedynie na wykrzykiwaniu sloganów w stylu "oni są źli" bez poparcia tego czymkolwiek (modne w dzisiejszych czasach zagranie ale wciąż moim zdaniem w złym guście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile z tych osób co zamówiły dwie sztuki wystawi je później na allegro ....
Takie osoby powinny mieć utrudniony dostęp do edycji limitowanych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy numer nadawano w momencie wrzucenia do koszyka, czy w momencie zrealizowania zamówienia. Bo mam nr 294 i jestem zaskoczony, bo byłem przekonany, że skoro zamówienie dokończyłem po 22.00 to raczej w pierwszym tysiącu się nie zmieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:31, Tuddrussel napisał:

> > to jeszcze tylko informacyjnie na koniec, jutro od rana bedziemy w kolejnosci wyjasniac
> wszystkie
> > problematyczne zamowienia i te ze ZLYMI ;) bugami tez.
> W ramach obrony daję dowód że walczyłem z zamówieniem od godzin wczesno popołudniowych
;)
w to nie watpie :D a jak to jest ze zawsze Ty? no kurcze zawsze. :DDD

CDP : Ja cały czas czekam na mail z wyjaśnieniem zamówienia - tymczasem widzę że po cichutku zmieniliście sobie moje zamówienie na 199 zł. Kontaktu BRAK (miały być te zamówienia wyjaśniane indywidaualnie na maila w dniu 28-06 :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24743&pid=213
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24743&pid=320
- Jest 5 dni później i cisza w eterze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:25, GeoT napisał:

Ciekaw jestem czy numer nadawano w momencie wrzucenia do koszyka, czy w momencie zrealizowania
zamówienia. Bo mam nr 294 i jestem zaskoczony, bo byłem przekonany, że skoro zamówienie dokończyłem
po 22.00 to raczej w pierwszym tysiącu się nie zmieszczę :)


ja mam 111 a zamówiłemok 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:13, hirel napisał:

Ciekawe ile z tych osób co zamówiły dwie sztuki wystawi je później na allegro ....
Takie osoby powinny mieć utrudniony dostęp do edycji limitowanych ....


Nie dopatrujmy się wszędzie teorii spiskowych. Bo przecież osoba, która zamówiła tylko jedną EK, także może wystawić ją na allegro. A dwie EK można zamówić dla siebie i kumpla od razu oszczędzając na kosztach przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te osoby niekoniecznie musiały chcieć zamówić dwa egzemplarze. Mi podczas zamawiania nie dość że kilkakrotnie system wciskał 2 sztuki EK to jeszcze nie pozwalał na usunięcie jednej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:59, Karharot napisał:

...czy Ciebie tak bardzo nie interesuje kwestia tej kategorii wiekowej bo nie zdołałeś się załapać na EK


Dwa razy kupowałem EK pewnych gier. Trzeci raz nie robi się tego samego błędu, nie?
Kiedyś CDP miało większy szacunek do graczy. Dziś jest inaczej, chciałbym tylko na to delikatnie zwrócić uwagę. Podobnie jak na to, że forumowiczom, również Tobie, taka zmiana wizerunku CDP nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem nie ma co szerzyć teorii spiskowych, to co sięstało może nauczy panie i panów z CD-Projekt by kolejnego preordera ustawić inaczej, co do mnie na wersję kolekcjonerską się nie załapałem pewnie kupię na allegro od jakiegoś żyda... za bardzo spore pieniądze cóż jednak....
Nie można mieć wszystkiego, ciekawą jest tutaj ta niecpierpliwość i pewnego rodzaju niepewność gdy ci wszyscy gracze licytują te swoje numerki bądź próbują się dowiedzieć gdzie jest ich numerek... przypomina to trochę obraz komunistycznej kolejki po mięso...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:35, marselus napisał:

Fakt faktem nie ma co szerzyć teorii spiskowych, to co sięstało może nauczy panie i panów z
CD-Projekt by kolejnego preordera ustawić inaczej, co do mnie na wersję kolekcjonerską się
nie załapałem pewnie kupię na allegro od jakiegoś żyda...

Niektóre EK trafią do Empiku i MM, ale to trzeba będzie chyba zasuwać do sklepów pierwszego dnia, bo na sklep ma być tylko jeden egzemplarz, więc musiałbyś się śpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toz to bedzie istny wyścig szczurów.... chyba raczej wydam troche więcej by mieć komfort bezstresowego zakupu....:) empii i MM zostaną rozniesione na butach..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doceniam fakt ze lista nawet do 500 jest zrobiona aczkolwiek wyszukanie mnie tam(i tam mnie tam nie ma a gre zamowilem o 18) zajelo sporo czasu nie mozna by dodac jakiegos sposobu wyszukania swojego nicka ??bylo by to pomocne choc wiem ze wymaga sporo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem telefon do Działu Obsługi Klienta / CDP i jak mi powiedziała pewna miła Pani (przy okazji uspokajając mnie, iż moje zamówienie EK widnieje w bazie danych), iż kolejność zgłoszeń była brana według kolejności zgłoszeń / czasu na serwerze a nie czasu lokalnego - czyli czyjeś zgłoszenie złożone o 17 mogło się "przebijać" przez system do 4 godzin aby w końcu zostało zarejestrowane przez sklep.gram.pl i odwrotnie - czyjeś zgłoszenie złożone o 23 wbiło się szybciej do systemu niż osoby rejestrującej o 16.

Trochę mętne ale do przyjęcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz ctrl+f i wpisujesz słowo które chcesz wyszukać (w tym wypadku swojego nicka), i przeglądarka sama natychmiast je znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:36, wujaszek napisał:

Dziwne. Gre miałem w koszyku kilka godzin, ale dopiero ok 21 czy 22 udało mi się złożyć zamówienie.
A numerek mam 0033.


Fajnie. Ja grę zamówiłem przed 21 i nie ma mnie na liście. A moi koledzy, szczególnie jeden, który miał fart i zamówił ok. też się dziwią, że ich nie ma... coś tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta lista nie jest oficjalna i do tego jest jakaśwadliwa... niewiem skąd się ona wzięła ale nie ufam jej... ja czas zamówienia mam o 16:50 a jestem niby 0165 czyli sporo później niż niektórzy z czasem po 17:00... np KOTUŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować