Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Wie ktoś cfzy można np dodać do mojego zamówionego wiedźmina jeszcze jakiś towar bo z chęcią domówiłbym jeszcze sobie sycz z Neverwinter Nights tą za wpln :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:15, dgfh napisał:

Wie ktoś cfzy można np dodać do mojego zamówionego wiedźmina jeszcze jakiś towar bo z chęcią
domówiłbym jeszcze sobie sycz z Neverwinter Nights tą za wpln :P.

Napisz maila do CDP, o ile się orientuje to da się to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis sobie takie male wyliczenia zrobilem. Zakladajac, ze gre faktycznie otrzymamy najpozniej na dwa dni przed premiera doszedlem do wniosku, ze jest szansa na to, zeby EK Wiedzmina trafila w nasze rece jeszcze wczesniej. Zakladajac ze na zapakowanie jednego egzemplarza EK Wiedzmina i przesniesienie go do samochodu trzeba poswiecic 1 minute wyjdzie nam, ze na zapakowoanie i wsadzenie do auta wszystkich egzemplarzy EK Wiedzmina trzeba bedzie poswiecic... 2999 minut. 2999 minut to 49.983333 godziny. A, ze samochody beda jechac w rozne czesci Polski to i czas na dowiezienie EK Wiedzmina moze sie skrocic w zaleznosci od tego czy jakas miejscowosc jest blizej (mieszkancy Warszawy jak zwykle maja przywileje) czy dalej (biedni mieszkancy Szczecina). Wniosek jest taki, ze wysylanie EK Wiedzmina powinno sie zaczac przynajmniej na 49.983333 godziny przed dwoma dniamy do daty premiery gry. :) Troche zamacilem, ale chyba mniej wiecej rozumiecie o co mi chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, oznacza to, że już na 5 dni przed premierą ruszą pierwsze transporty, co oznacza 4 dni przed premierą, kiedy szczęśliwcy z Lubelszczyzny będą mogli pograć w Wiedźmina ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja,lepiej sobie czerpać radość z czytani gdzieś na spokojnie a nie przy grze bo wtedy już nie wiesz co masz robić.
Czy grać czy czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak się kupi w sklepie po premierze wiedźmina, to będzie jakiś inny niż by teraz w sklepie gram.pl czy co??
nie chodzi mi o EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:25, Wasil12 napisał:

a jak się kupi w sklepie po premierze wiedźmina, to będzie jakiś inny niż by teraz w sklepie
gram.pl czy co??
nie chodzi mi o EK.


Będzie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:29, Nekromantik napisał:

A w ogóle to kiedy ta premiera będzie? Wiadomo już coś?


Raczej nic nowego, we wrześniu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:25, Wasil12 napisał:

a jak się kupi w sklepie po premierze wiedźmina, to będzie jakiś inny niż by teraz w sklepie
gram.pl czy co??
nie chodzi mi o EK.


W sklepie gram.pl jest dodatkowe etui (fajne) i uleprzona instrukcja chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 18:54, SlimPole napisał:

W sklepie gram.pl jest dodatkowe etui (fajne) i uleprzona instrukcja chyba.


Ehm.. ulepszona, ale byka strzeliłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:55, SlimPole napisał:


> W sklepie gram.pl jest dodatkowe etui (fajne) i uleprzona instrukcja chyba.

Ehm.. ulepszona, ale byka strzeliłem :]


chyba raczej byka teraz strzeliłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:
Czy ten plakat i naklejka co tam w ramach przeprosin to tylko dla tych co kupowali wtedy (kiedy padał serwer) czy dla wszystkich pre-orderów, zakupionych np. dziś ?
Byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

No tak. tylko, ze ty zalozyles, ze oni beda wsadzac wszystkie Ek do jednego samochodu, a tak raczej nie bedzie, wiec te 49h nalezy podzielic jeszcze przez ilosc samochodow(zakladajac, ze drugi samochpd nie bedzie czekal az pierwszy sie zaladuje po brzegi tylko w tym samym czasie beda ladowac). Uff wychodzi nam niezly wzor matematyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W związku z tym informujemy, że do wszystkich zamówień "pre-order" gry Wiedźmin dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem z gry."

Wszystkich pre-orderów, niezależnie, czy to EK czy EP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tu ktoś z CD Projekt to mam pytanie, co się stało z listą rezerwową do EK ????? Ponieważ niecierpliwie czekam na odpowiedz e-mail, a poza tym wiele osób co się wpisywało myślało że to lista osób które zamówiły EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować