Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Ja oczywiste też zamówiłem:) Mam pytanie co do opowiadania zamieszczonego w wersji podstawowej i EK pana Sapkowskiego czy jest to jakieś specjalne wydanie napisane specjalnie na potrzeby gier ? Czy jest to jeden z tomów Wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogłem opłacić przesyłki w wPLN. I siedziałem przez kupę czasu dzisiaj chcąc sobie zamówić EK. Może jakaś rekompensata ze strony CDP???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:01, Stwór napisał:

Oj nie panikuj:)


Ale kto wspominał o panice, gdyby okazałoby się to faktem, tylko bym się zdenerwował, że inni mogą, a ja nie ;).
A co do serwerków to faktycznie wyłożyły się, aż miło było popatrzeć. Chociaż ja osobiście swoją EK zamówiłem około 19, wtedy dopiero wróciłem do domku. Fakt, że bardzo niechętnie się wczytywało, ale udało się i mam tylko nadzieję, że będę miał jakiś przyzwoity numer EK. A tak szczerze powiedziawszy to zadowolony będę, jeżeli w ogóle dostanę jakikolwiek numerek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:01, Arclight napisał:

@Bumber, ale przez pewien okres czasu działało tylko zamawianie. Forum i główna były offline.

No właśnie. O dziwo zamawianie działało. I to tylko EK. A działało tak, że po kliknięciu na czerwony button wywalał błąd. Nawet na łączu 2Mb/s.

Dnia 27.06.2007 o 23:01, Arclight napisał:

Powiem szczerze, gdyby nie to EK od razu po kliknęciu na gram.pl to do **** śmierci bym się
z tym męczył. I zapewne nie tylko ja.

Zauważ, że niewielu zdołało zamówić grę w czasie, gdy serwery gryzły glebę. Mi się udało to dopiero teraz i to też po niezłych perypetiach. Straciłem kasę na bodaj trzy żetony... Traktuję więc tę działająca kartę jako chwyt marketingowy, aby móc sprzedać jak najwięcej Ek w czasie, gdy wszyscy się na nie rzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:01, sloma212 napisał:

Oczywiście wirtualnymi pieniędzmi nie można zapłacić ani grosza, nie licząc wysyłki. ''WPLN''
to pojęcie MOCNO przesadzone...


Można można tylko nie dokładnie czytacie co i jak.. W gorącej wodzie was trzymają, czy w szkole nie uczą czytać? Przy zamawianiu EK jak BYK pisało że by skorzystać z opłaty kuriera wPLN''ami trzeba kupić żeton!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wieczór, miejmy nadzieje ze dobry,

to jeszcze tylko informacyjnie na koniec, jutro od rana bedziemy w kolejnosci wyjasniac wszystkie problematyczne zamowienia i te ze ZLYMI ;) bugami tez.

troche serwery sie przegrzaly, ale teraz powinno byc juz znacznie lepiej. nerw tez troche nadszarpany, przepraszamy. i wielkie dzieki za cierpliwosc i wole walki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ci zmienia cene i napisza:

Przepraszamy, ale Atari Wyslalo nam Mastera zamiast patcha... ;-) (Ci co gadali ze mna w watku o NWN2 wiedza o co chodzi ;-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:13, Tuddrussel napisał:

jutro od rana bedziemy w kolejnosci wyjasniac wszystkie
problematyczne zamowienia i te ze ZLYMI ;) bugami tez.


HAHA. To będzie zadyma bo przecież "umowa w świetle prawa jest zawarta" haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:13, Tuddrussel napisał:

wieczór, miejmy nadzieje ze dobry,

to jeszcze tylko informacyjnie na koniec, jutro od rana bedziemy w kolejnosci wyjasniac wszystkie
problematyczne zamowienia i te ze ZLYMI ;) bugami tez.

troche serwery sie przegrzaly, ale teraz powinno byc juz znacznie lepiej. nerw tez troche nadszarpany,
przepraszamy. i wielkie dzieki za cierpliwosc i wole walki!!

Jak dobrze, że jesteś :). Możesz mi powiedzieć kiedy i gdzie będę mógł sprawdzić który numerek ek upolowałem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:11, Bumber napisał:

No właśnie. O dziwo zamawianie działało. I to tylko EK. A działało tak, że po kliknięciu na
czerwony button wywalał błąd. Nawet na łączu 2Mb/s.


Z tym błędem to było różnie, bo mnie EK udało się włożyć do koszyka o 16:50. Dopiero o 21:43 udało mi się do tego koszyka dostać, żeby sfinalizować zamówienie. A i tak wcięło mi żeton na darmową przesyłkę.

Dnia 27.06.2007 o 23:11, Bumber napisał:

Zauważ, że niewielu zdołało zamówić grę w czasie, gdy serwery gryzły glebę. Mi się udało to
dopiero teraz i to też po niezłych perypetiach. Straciłem kasę na bodaj trzy żetony... Traktuję
więc tę działająca kartę jako chwyt marketingowy, aby móc sprzedać jak najwięcej Ek w czasie,
gdy wszyscy się na nie rzucili.


Z jednej strony tak, ale z drugiej - nie działała strona główna, nie działało nic, więc skąd ludzie mieli wziąć link do EK? Przynajmniej na coś to się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kosztowało mnie to wiele nerwów ale udało się mam zamówioną EK. Ale najlepsze było moje przerażenie jak za pierwszym razem właże w koszyka a tam 3EK i 8 zwykłych.

reykan
Z tego co pamiętam 2999 ich było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu męczarni i różnych dziwnych myków (w pewnym momencie miałem w koszyku kilka egzemplarzy, ale widocznie najpierw się dodawało do koszyka, a potem wyskakiwał błąd) w końcu wieczorem zamówiłem sobie gierkę w wersji kolekcjonerskiej. W sumie to należy sie cieszyć z takiego zainteresowania grą i z takiej liczby zamówień, bo to oznacza, że coraz częściej sięgamy po oryginalne wersje a to chyba dobrze, szczególnie że Wiedźmin to jest nasza polska (mam nadzieje że dobra) robota. Teraz trzeba wyczekiwać pojawienia się Dema, wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej na temat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:14, Be-Yacz napisał:

> jutro od rana bedziemy w kolejnosci wyjasniac wszystkie
> problematyczne zamowienia i te ze ZLYMI ;) bugami tez.

HAHA. To będzie zadyma bo przecież "umowa w świetle prawa jest zawarta" haha :D



No dokładnie - potwierdzone, niepotwierdzone... Ale aż z ciekawości spytałem swojego znajomego prawnika i wg niego powinni sprzedać za 130zł. Ale numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te pierwsze 8 min to chyba zamawiała tylko ekipa CDP i gram.pl bo od 15:03 sklep już zaliczył zwiechę. Po za tym dział Marketingu wykazał się niesamowitym nie profesjonalizmem - podając konkretną godzinę pre-orderów i przede wszystkim udostępniania ich zanim wyjdzie demo ... a tłumaczenie się "Zainteresowanie grą okazało się tak znaczne, że pomimo wcześniejszego specjalnego przygotowania serwerów pre-orderowych i wzmocnienia infrastruktury technologicznej, po 8 minutach od startu pre-ordera serwery nie wytrzymały przeciążenia i odmówiły posłuszeństwa." to śmiech na sali powinniście się szczególnie przygotować na taką ewentualność - toż to przecież najbardziej oczekiwana Polska gra roku - której nikt poza devami i CDP nie widział ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, trzeba przyznać, że nie doceniliście nas, graczy i nie przygotowaliście się należycie na szturm po Wiedźmina :) Oby w przyszłości było jak najmniej takich akcji! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować