Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 13:01, Paweł10 napisał:

A teraz robi się takie coś:

hmmm zainstaluj może mozille i wtyczkę do niej ? albo wyłącz osłonę tą co microsoft daje tego lewego firewalla chyba że masz włąsny to tak samo wyłącz bo to nprotekt sie włącza i ściąga kilka plików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:03, Iroks1 napisał:

> A teraz robi się takie coś:
hmmm zainstaluj może mozille i wtyczkę do niej ? albo wyłącz osłonę tą co microsoft daje tego
lewego firewalla chyba że masz włąsny to tak samo wyłącz bo to nprotekt sie włącza i ściąga
kilka plików


Mam mozillę i jak zainstalowałem wtyczkę, to pisało, że ta gra działa tylko na IE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:06, Paweł10 napisał:

Mam mozillę i jak zainstalowałem wtyczkę, to pisało, że ta gra działa tylko na IE

wtedy w rawym dolnym rogu masz znaczek mozilli naciskasz go i zmienia ci sie na IE dana strona tak ta wtyczka działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:08, Iroks1 napisał:

> Mam mozillę i jak zainstalowałem wtyczkę, to pisało, że ta gra działa tylko na IE
wtedy w rawym dolnym rogu masz znaczek mozilli naciskasz go i zmienia ci sie na IE dana strona
tak ta wtyczka działa


Nie działa, jest ten sam błąd, co na IE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTGPCO
Nazwa postaci:
matiz123
Styl:
Tae Kwon Do

To ja też się zapiszę. :P Gierka mi się bardzo spodobała, więc w turnieju z przyjemnością wezmę udział. :) Wczoraj udało mi się dojść do czwartego poziomu. :P Dobra, zaraz wbijam do pokoju gram.pl. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:03, czesio10 napisał:

Czy tylko ja nie mogę założyć nowej postaci? ;/

To wersja beta więc puki co mogą zdarzać się różne krzaki ;-) najlepszy sposób to spróbować później ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co teraz wiecej walk bez lagów zagrałem na kanale USA niż na Europie xD ktoś to wogóle rozumie? przy pingu 350 lepiej mi sie grało niż na zlagowanej auropie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz to już jest przeginka, loguje się wszystko jest ok. Nagle z pingu 60 spada,spada,spada do 800ileś, ktoś wie co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ściągnąłem sobie tą gierke, odpaliłem i prosi mnie o zalogowanie. A ja jeszcze nie dostałem potwierdzenia na pocztę :| Mam na starym, dobrym onecie ;), nie wiecie czy ktos już miał na tym portalu - to przysłali mu te potwierdzenie. Bo chciałbym sobie pograć- tekkena bardzo lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:21, Gryczka napisał:

Witam, ściągnąłem sobie tą gierke, odpaliłem i prosi mnie o zalogowanie. A ja jeszcze nie dostałem
potwierdzenia na pocztę :| Mam na starym, dobrym onecie ;), nie wiecie czy ktos już miał na
tym portalu - to przysłali mu te potwierdzenie. Bo chciałbym sobie pograć- tekkena bardzo lubię...

na onecie ciężko jest o szybkie dostanie wiadomości. NAjlepszym wyborem jest imo gmail.com lub yahoo.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiadała mi się dobrze, ale gdy przeczytałem, że wymaga IE to sobie dałem spokój. Nie podoba mi się, że gra narzuca korzystanie z przeglądarki, przez którą możemy nachwytać setki robaków, wirusów, trojanów... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:55, The Lurker napisał:

Gra zapowiadała mi się dobrze, ale gdy przeczytałem, że wymaga IE to sobie dałem spokój. Nie
podoba mi się, że gra narzuca korzystanie z przeglądarki, przez którą możemy nachwytać setki
robaków, wirusów, trojanów... ;/

IE, potrzebne jest jedynie do uruchomienia gry. Później możesz zamknąć przeglądarkę, bo KwonHo! uruchamia się jako inna, oddzielna aplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:55, cubba napisał:

na onecie ciężko jest o szybkie dostanie wiadomości. NAjlepszym wyborem jest imo gmail.com
lub yahoo.com.


Lub o2. Założyłem tam na szybko konto i podałem adres z o2, a przyszło mi od razu po złożeniu zgłoszenia;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:57, cubba napisał:

IE, potrzebne jest jedynie do uruchomienia gry. Później możesz zamknąć przeglądarkę, bo KwonHo!
uruchamia się jako inna, oddzielna aplikacja.


Tak, lecz gra już po chwili każe instalować Active X''y, które siłą rzeczy mogą zepsuć cały system. Ja nie ufam twórcom KwonHo na tyle, aby je instalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki, już założyłem - wszystko sprawnie chodzi. Ale mam bardzo głupie pytanie, jak się wybiera serwer :) ? Wchodzę na gierke i wyskakują mi 4 serwery, a gdy klikam połącz - pisze że mam wybrac serwer. Jak to zrobić ?, nie ma przy serwerze żadnej kratki do zaznaczenia, ani niczego podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:03, Gryczka napisał:

Dobra dzięki, już założyłem - wszystko sprawnie chodzi. Ale mam bardzo głupie pytanie, jak
się wybiera serwer :) ? Wchodzę na gierke i wyskakują mi 4 serwery, a gdy klikam połącz - pisze
że mam wybrac serwer. Jak to zrobić ?, nie ma przy serwerze żadnej kratki do zaznaczenia, ani
niczego podobnego.


Musisz nacisnąć na pierwszy, tak żeby się zaznaczył, a potem wcisnąć Connect na dole i gotowe:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować