Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

WTGPCO

syriusz.b: syriuszb - TK

Przepraszam, ale coś mi się psuje na gramie i nie dodaje mi postów, albo ja ich nie widzę, więc jeśli będzie to 2 post to sorki... Co do TK to styl wybrany przypadkowo trochę źle mi się nim gra, ale wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 08:40, nekromanta7 napisał:

ej dlugo czekaliscie na aktywujacego maila??? czekam czekam i nic..... :/

zależy gdzie masz pocztę. Jak na onecie albo Wirtualnej Polsce to będziesz czekał, czekał.... Lepiej dać Gmaila. Ja dostałem chyba po sekundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:11, m4Rti napisał:

Witam moge jescze wziasc udzial czy nie?

WTGPCO

Tyxu - TC ( Tai Chi )


Ten przychast wykopał mnie z pokuju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, nawet zarejestrować się nie mogę. Ciągle im coś nie pasuje i poza tym podawanie adresu uważam za niepotrzebne:/ Jak Wy się rejestrowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:14, Adin92 napisał:

> Witam moge jescze wziasc udzial czy nie?
>
> WTGPCO
>
> Tyxu - TC ( Tai Chi )

Ten przychast wykopał mnie z pokuju.


Ej Ej Ej
nie sciemniaj nie sciemniaj (nie wykopalem cie z pokoju, moze chodzi ci o to ze cie wyzucilem za ring ^^)
i bez takich "przychast" OKs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoooo, ale się turniej rozkręcił - mnie, o dziwo, ta gra średnio wciągnęła, a i sterowanie muszę poćwiczyć :)
kowboj3
Podawanie szczegółowych danych i mnie wnerwia. Ale trzeba przez to przebrnąć. Z czym konkretnie masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:28, kowboj3 napisał:

Dajcie spokój, nawet zarejestrować się nie mogę. Ciągle im coś nie pasuje i poza tym podawanie
adresu uważam za niepotrzebne:/ Jak Wy się rejestrowaliście?

normalnie. Co ty podajesz prawdziwe dane???? Ja dałem zmyślone i poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wtyczkę nabiłem 2 lev tylko te lagi czasami jest ok czasami nie da się grać :(
z czytania tych stylów zrozumiałem że TK to szybkie słabe ciosy a ten 3 tomocarne, więc czym jest ten co ja wziąłem?

jest może ktoś teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać sprawdźcie folder SPAM ja mam na tlenie skrzynkę i odrazu przyszło tylko że własnie wylądowało w folderze spam więc wystarczy od nich adres odznaczyć ze to nie spam i na pewno przyjdzie mail aktywujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:05, Graszczur napisał:

Łoooo, ale się turniej rozkręcił - mnie, o dziwo, ta gra średnio wciągnęła, a i sterowanie
muszę poćwiczyć :)
kowboj3
Podawanie szczegółowych danych i mnie wnerwia. Ale trzeba przez to przebrnąć. Z czym konkretnie
masz problem?

He he ja używam techniki "zasyp wroga", uderzam kopniakami tak szybko że przeciwnik nie zdąża sparować, a co dopiero wyprowadzić ciosu, czasem mówią że jestem spamer, ale to taka technika... A szczegółowe dane to naściemniałem... podałem "ciut" inną datę urodzenia, bo maila do rodziców zapomniałem... i mieszkam w piekle na ulicy st. satan 666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:35, Bartek 93 napisał:

zapomniałem... i mieszkam w piekle na ulicy st. satan 666

ja wpisałem iście szczegółowe dane ghgh dfgdfg gdfsdf ghhdf prawda że dużo wam to mówi :)
hmm przy moim stylu to dajesz z piachy kilkanaście razy dorzucasz kilka kopniakó łapies za łeb i wywalasz z ringu, wygrana :D

ponawiam pytanie gra ktoś teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować